Setari Cookie-uri

creme pt gravidutze

am tot cautat la acesta sectiune un subiect care sa fii abordat si cremele pentru gravidute. eu ma apropii de 4 luni de sarcina si doresc sa incep sa folosesc creme contre vergiturilor... care sa ma fereasca de toate neplacerile care apar dupa ce micutzul se va naste... si fiind si la prima sarcina... shi fiind si un pic mai speriata de eventualele amprente care le va lasa asupra corpului meu... nu pot decat sa va cer sfaturi! va multumesc
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 4 Februarie 2010 11:35
sanosan!crema pt graviduta!
nastere usoara si un bebe sanatos!
one_size
Postat pe 5 Februarie 2010 11:35
sarcina usoara in continuare.
sanosan e bun intr-adevar
mustela e foarte bun

dar eu din motive financiare ma dadeam zilnic pe burtica cu o lotiune de corp de la Avon, un tub mare care facea in jur de 10 lei si imi ajunsese cam doua-trei luni unu. Dupa doua nasteri n-am nici o vergetura
fdianamaria
Postat pe 5 Februarie 2010 13:04
Sanosan am luat si eu . Plus inca una concentrata de la Palmer's...pentru bust nu stiu ce sa-ti zic, la mine nu au efect .Poate daca as fi mai putin uituca si m-as tine de un program cu ele, dar asa . Deci iti recomand mai intai sa fii constanta in aplicarea cremei .
anissya
Postat pe 21 Februarie 2010 12:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dilema, dilema 32 De la: anissya 14 Martie 2010 12:19
un sfat va rog...... 9 De la: RoxanaAna 7 Iulie 2010 12:59
Cumparaturile online pentru copilul nostru 2 De la: kudika_nikole 15 Ianuarie 2012 02:38
Postinor-2 PROBLEMA 3 De la: ruxylittlestrawberry 15 Mai 2011 10:14
A fi sau a nu fi mamica !! 25 De la: anissya 21 Februarie 2010 13:06