Setari Cookie-uri

ajutooooooooooooor

nu stiu daca vi s-a intamplat si voua , dar mie mi se intampla de vreo luna .........
intru pe kudika , imi scriu frumos nick-ul si parola , ca un copil cuminte ce sunt , apas pe ,,login" , intru pe un topic , citesc , ma distrez , scriu un mesaj si .......... cand sa il trimit .......... ,,surprize , surprize !!!!!!!!!!!!! " nu sunt logata, legata , on line , sau cum vreti sa-i spuneti .
vi s-a intamplat si voua ? cum ati rezolvat problema ? eu i-am trimis niste mesaje ,,prietenei" universale - kudika , dar nu s-a deranjat nici sa-mi raspunda , dar'mite sa ma mai si ,,rezolve" .
astept idei si multumesc anticipat
PS. voi incerca sa-l postez in sectiunea cea mai frecventata , dar sincer , nu stiu pe unde va ajunge .
perce_neige
Postat pe 6 Februarie 2010 21:54
nu esti singura careia i se intampla . si eu patesc la fel dar n-am trimis nici o reclamatie inca .
mahy33
Postat pe 6 Februarie 2010 22:03
...bea o bere....respira adanc...dupa care logheaza-te din nou
....eu asa fac
freakbabe
Postat pe 7 Februarie 2010 01:04
De la: freakbabe, la data 2010-02-07 01:04:15...bea o bere....respira adanc...dupa care logheaza-te din nou
....eu asa fac


m-am imbatat ...
Vreau acasa
blaa
Postat pe 7 Februarie 2010 02:45
De la: perce_neige, la data 2010-02-06 21:54:23nu stiu daca vi s-a intamplat si voua , dar mie mi se intampla de vreo luna .........
intru pe kudika , imi scriu frumos nick-ul si parola , ca un copil cuminte ce sunt , apas pe ,,login" , intru pe un topic , citesc , ma distrez , scriu un mesaj si .......... cand sa il trimit .......... ,,surprize , surprize !!!!!!!!!!!!! " nu sunt logata, legata , on line , sau cum vreti sa-i spuneti .
vi s-a intamplat si voua ? cum ati rezolvat problema ? eu i-am trimis niste mesaje ,,prietenei" universale - kudika , dar nu s-a deranjat nici sa-mi raspunda , dar'mite sa ma mai si ,,rezolve" .
astept idei si multumesc anticipat
PS. voi incerca sa-l postez in sectiunea cea mai frecventata , dar sincer , nu stiu pe unde va ajunge .


Bun, si ce-are asta cu sexu'?
Cookie-ul prietenei noastre comune tine cam putin, sa fie asta legatura!?
ceacu
Postat pe 7 Februarie 2010 03:27
De la: perce_neige, la data 2010-02-06 21:54:23nu stiu daca vi s-a intamplat si voua , dar mie mi se intampla de vreo luna .........
intru pe kudika , imi scriu frumos nick-ul si parola , ca un copil cuminte ce sunt , apas pe ,,login" , intru pe un topic , citesc , ma distrez , scriu un mesaj si .......... cand sa il trimit .......... ,,surprize , surprize !!!!!!!!!!!!! " nu sunt logata, legata , on line , sau cum vreti sa-i spuneti .
vi s-a intamplat si voua ? cum ati rezolvat problema ? eu i-am trimis niste mesaje ,,prietenei" universale - kudika , dar nu s-a deranjat nici sa-mi raspunda , dar'mite sa ma mai si ,,rezolve" .
astept idei si multumesc anticipat
PS. voi incerca sa-l postez in sectiunea cea mai frecventata , dar sincer , nu stiu pe unde va ajunge .


Mi se intampla frecvent.. in ciuda acelui "pastreaza-ma logat".. pus acolo doar ca sa fie. Oricum, un sfat.. da copy la orice mesaj scris.. si apoi "adauga mesaj". Altfel ti se acreste ...
rashela
Postat pe 7 Februarie 2010 06:52

este razbunarea site-ului impotriva celor ce scriu mult si prost(latrai si filozofiide maidan)!!!
cristinxxx
Postat pe 7 Februarie 2010 09:21
De la: rashela, la data 2010-02-07 06:52:20
De la: perce_neige, la data 2010-02-06 21:54:23nu stiu daca vi s-a intamplat si voua , dar mie mi se intampla de vreo luna .........
intru pe kudika , imi scriu frumos nick-ul si parola , ca un copil cuminte ce sunt , apas pe ,,login" , intru pe un topic , citesc , ma distrez , scriu un mesaj si .......... cand sa il trimit .......... ,,surprize , surprize !!!!!!!!!!!!! " nu sunt logata, legata , on line , sau cum vreti sa-i spuneti .
vi s-a intamplat si voua ? cum ati rezolvat problema ? eu i-am trimis niste mesaje ,,prietenei" universale - kudika , dar nu s-a deranjat nici sa-mi raspunda , dar'mite sa ma mai si ,,rezolve" .
astept idei si multumesc anticipat
PS. voi incerca sa-l postez in sectiunea cea mai frecventata , dar sincer , nu stiu pe unde va ajunge .


Mi se intampla frecvent.. in ciuda acelui "pastreaza-ma logat".. pus acolo doar ca sa fie. Oricum, un sfat.. da copy la orice mesaj scris.. si apoi "adauga mesaj". Altfel ti se acreste ...


,,pastreaza-ma logat '' 20 de zile scrie cele 30 de zile au trecut dar nu stiu de ce nu ne dau alte 30 de zile uneori spune ca e gresita parola
iulia069834
Postat pe 7 Februarie 2010 09:27
De la: cristinxxx, la data 2010-02-07 09:21:24
este razbunarea site-ului impotriva celor ce scriu mult si prost(latrai si filozofiide maidan)!!!


cum ar fi dogg? sau marco?
iulia069834
Postat pe 7 Februarie 2010 10:17
Deci, daca e sa facem ceva util, atunci sa facem!

Daca va uitati, cu atentie, la pagina principala de la site-ul www.kudika.ro o sa vedeti:
"c 2007-2010 INTERNET CORP SRL Toate drepturile rezervate. Contact | Termeni si conditii | Acord de Confidentialitate"

Faci click pe link-ul "Contact" si se va deschide un "form" unde veti putea introduce plangerea legata de aspectul cu expirarea logarii.

Daca o facem in grup o sa avem mai multe sanse de rezolvare!
Spor si un week-end fain!
ceacu
Postat pe 7 Februarie 2010 12:01
...o da ceacule!!!!!!!...hai sa o facem in grup ...poate a sesiza cineva ceva
freakbabe
Postat pe 7 Februarie 2010 12:24
De la: freakbabe, la data 2010-02-07 12:24:36...o da ceacule!!!!!!!...hai sa o facem in grup ...poate a sesiza cineva ceva
o da in grup imi place
yumy
Postat pe 7 Februarie 2010 12:35
si mie mi s-a intamplat!
greierash_is_back
Postat pe 7 Februarie 2010 19:03
ce ti s-a intamplat?s-o faci in grup... no hai ca vin si io :))
Shhh
Postat pe 7 Februarie 2010 19:05
greierash_is_back
Postat pe 7 Februarie 2010 19:16
noooooo ce bn aici in grup
yumy
Postat pe 7 Februarie 2010 19:39
Da am patit si eu asta de multe ori, ca ma apucau toti nervii, si pina la urma ma rezolvat baiatul care e student la mate info.Am sal intreb cum a facut-o si am sa-ti spun.
kudika098645
Postat pe 21 Februarie 2010 16:51
De la: perce_neige, la data 2010-02-06 21:54:23nu stiu daca vi s-a intamplat si voua , dar mie mi se intampla de vreo luna .........
intru pe kudika , imi scriu frumos nick-ul si parola , ca un copil cuminte ce sunt , apas pe ,,login" , intru pe un topic , citesc , ma distrez , scriu un mesaj si .......... cand sa il trimit .......... ,,surprize , surprize !!!!!!!!!!!!! " nu sunt logata, legata , on line , sau cum vreti sa-i spuneti .
vi s-a intamplat si voua ? cum ati rezolvat problema ? eu i-am trimis niste mesaje ,,prietenei" universale - kudika , dar nu s-a deranjat nici sa-mi raspunda , dar'mite sa ma mai si ,,rezolve" .
astept idei si multumesc anticipat
PS. voi incerca sa-l postez in sectiunea cea mai frecventata , dar sincer , nu stiu pe unde va ajunge .


Ce spui tu e una, sa adaug si pe a doua, alta probl este k in momentul cand postezi un subiect nou, nu apare subiectul de discutie la profilul tau, ci la profilul altuia, eventual si cu vreo poza de iti vine sa te duci taaaaaaarrreee, traiasca anonimatul... aaa, fa-ti un nou cont dak nu solutionezi
Hai sa mai fim si seriosi, ca am dereglat site-ul de la facut atata misto
oana84onutza
Postat pe 23 Februarie 2010 17:56
Corect
claudianoveanu
Postat pe 24 Februarie 2010 09:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Intrerupere inainte de a ajunge la sex :) 4 De la: ellena_r 6 Noiembrie 2009 13:05
Am si eu o intrebare. Va rog mult fetelor raspunde-ti! 38 De la: kristall92 9 Decembrie 2009 21:32
sunt exasperat , sunt autoironic, sunt autocritic, ma enerveaza prostia 48 De la: panduru88 3 Martie 2010 23:12
........... 17 De la: iry24 11 Ianuarie 2009 00:23
Cum pot sa mai faca sex romanii cand... 51 De la: felixcat 15 Iunie 2011 11:47