Setari Cookie-uri

sado-masochist ??

acum cateva zile am fost la pr meu shi am gasit in dormitorul lui 2 vibratoare shi ceva imbracaminte specifika sado-masochistilor... m-a kam dat peste cap ceea ce am vazut... ma gandesc k poate nu`l mai satisfac shi din cauza asta prefera sa faca sex ceva mai salbatic cu altele.. voi ce zicetzi? ms anticipat
ankutzikaa
Postat pe 12 August 2008 14:55
Nu asa se pune problema ...in mod sigur il satisfaci doar ca el are alte gusturi ....pe care nu le poate incerca cu tine de frica sa nu te sperii .

Desi ....ce face cu vibratoarele ? cand si cu cine foloseste noile produse ?
Ca sa faci sex salbatic nu ai nevoie de 2 virbratoare ....

De ce nu l-ai intrebat pe el ? poate ....le-a cumparat pentru un amic
iris_4_ever
Postat pe 12 August 2008 15:03
vibratoarele nu erau sigilate... so..slabe shanse sa fie pt un prieten... intr`adevar...f ciudat k st 2... chiar ma pune pe ganduri chestia asta...de obicei fetele au vibratoare...nu barbatzii :))))) ... anyway , nu am avut niciodata inhibitzii kand a fost vb sa incercam ceva nou in materie de sex shi tokmai din kauza asta ma gandesc k nu`l mai satisfac...daka a apelat la tot felul de "accesorii"...pe kare nu le`a folosit cu mine...
ankutzikaa
Postat pe 12 August 2008 15:09
Nu vreau sa te sperii dar....daca as fi in locul tau m-as duce repede sa-mi fac niste teste ...
iris_4_ever
Postat pe 12 August 2008 15:11
mi-am facut programare la gineco pt vineri.. m`am gandit shi eu la posibilitatzi multiple... f aiurea faza... ii acorzi toata increderea unei pers...shi pers respectiva...itzi kam joaka orgoliul in picioare...
ankutzikaa
Postat pe 12 August 2008 15:15
Poate ca nu esti atat de deschisa precum iti place tie sa crezi ....io fi omului frica sa-si recunoasca fanteziile in fata ta
iris_4_ever
Postat pe 12 August 2008 15:19
eu zic k st ft deschisa la tot ce se intampla in 2...dar nu mai multi... in ceea ce priveshte sexul in 2 st dispusa sa incerc orice...so...
ankutzikaa
Postat pe 12 August 2008 15:23
ankutzikaa
Postat pe 12 August 2008 15:54

Poate ca se masturbeaza anal cu ele. Eu la asta m-as mai fi gandit.
Kathara
Postat pe 12 August 2008 21:52

Poate ca se masturbeaza anal cu ele. Eu la asta m-as mai fi gandit.
Kathara
Postat pe 12 August 2008 21:52
L-ai intrebat ce face cu ele? Mai bine il intrebi direct decat sa iti faci tot felul de ganduri.
cnmoha86
Postat pe 12 August 2008 22:33
Mda... Aiurea ce ti se intampla..
Andreea_B21
Postat pe 12 August 2008 23:08
incontestabil,nu-ti mai fa ganduri,cel mai bine e sa-l intrebi asa cum zice si cmonha! acum sa nu-ti zica vreo minciuna doar ca sa scape basma curata...
brunette1
Postat pe 12 August 2008 23:29
cnmoha...sorry
brunette1
Postat pe 12 August 2008 23:31
depinde unde le-ai gasit, daca erau ascunse depozitate sau aruncate la vedere, daca erau sau nu noi (desigilate sau nu), etc etc. zambeste-i, spune-i ca ai vazut noi jucarii pe la el prin dormitor, si zi-i ca ai chef sa vorbesti maine pe indelete, sa-ti explice ce sunt si la ce s-ar putea folosi. da-i ocazia sa informeze in loc sa justifice, si ... poate afli adevarul deschis si sincer.

sau stii ce? tortureaza-l pana marturiseste !!!
paultinichigiu
Postat pe 13 August 2008 02:04
De la: paultinichigiu, la data 2008-08-13 02:04:54depinde unde le-ai gasit, daca erau ascunse depozitate sau aruncate la vedere, daca erau sau nu noi (desigilate sau nu), etc etc. zambeste-i, spune-i ca ai vazut noi jucarii pe la el prin dormitor, si zi-i ca ai chef sa vorbesti maine pe indelete, sa-ti explice ce sunt si la ce s-ar putea folosi. da-i ocazia sa informeze in loc sa justifice, si ... poate afli adevarul deschis si sincer.

sau stii ce? tortureaza-l pana marturiseste !!!


daaaa pride-i outele la menghina [ina marturiseste!!! GLUMEESC!!!

Postat pe 13 August 2008 09:06
cum adica mai salbatic?
atata timp cat tu ii oferi totul din ceea ce spui tu!
offf..naspa..intreaba-l despre vibratoare,costumatie...
beem
Postat pe 13 August 2008 11:11
e cam aiurea sa`l intreb...pt k erau ceva mai ascunse iar eu mi`am bagat nasul unde nu`mi fierbea oala tokmai pt k mi s`a parut ceva suspect.... momentan nu`l pot intreba de vibratoare shi costumatii pt k momentan nu este in cr, shi este la bacau...shi ash prefera sa`l intreb face2face...sa`i vad shi reactzia... so...pana o sa apuc sa`l intreb o sa treaca inka o sapt...
ankutzikaa
Postat pe 13 August 2008 12:35
ete da este aiurea...
daca intre voi este doar o relatie de sex...si ala cand aveti chef mai este cum mai este..ca deh..stii cum stai..
dar daca sunteti iubiti...nu vad de ce nu l-ai intreba...
beem
Postat pe 13 August 2008 12:57

nu e o relatzie bazata doar pe sex. daka ar fi asha mi`ar fi mult mai ushor sa`l intreb... oricum il voi intreba, dar face2face...cred k e mai bine.. dar pana atunci cred k inebunesc...
ankutzikaa
Postat pe 13 August 2008 13:21
io zic sa probezi costumu' de chiele si sa vezi daca-ti vine.
poate vrea sa-ti faca un cadou!!

Postat pe 13 August 2008 13:37
geooo!!!
ankutzikaa
Postat pe 13 August 2008 14:20
hai ma' dulceata , ca poate vroia sa condimenteze viata voastra sexuala si s-a pragatit omu' sa-ti faca o surpriza!
da'-s curios daca si vibratoarele intra-n cadoo!

Postat pe 13 August 2008 15:53
De la: geo32, la data 2008-08-13 15:53:25hai ma' dulceata , ca poate vroia sa condimenteze viata voastra sexuala si s-a pragatit omu' sa-ti faca o surpriza!
da'-s curios daca si vibratoarele intra-n cadoo!

nu fi rautacios mai geo...ca mai ai putin si ii spui fetii ca da si vibratoarele-s cadoooo numa ca le-a testat inainte
si normal ca fata in fata tre sa discutati..si lasa ca pana atunci te mai calmezi...
beem
Postat pe 13 August 2008 16:08
reutacioshilor >:P... eu am nevoie de sfaturi shi pareri sincere shi voi ma luatzi peste picior!! nu`i frumos!! >:P
ankutzikaa
Postat pe 13 August 2008 16:16
hai ma' dulceata , nu mai plange! poti sa pui capsoru' pe umaru' mieu. da' sa ai grija sa nu-mi uzi lantu' de la bretele!!

hei, facem haz de necaz! gandeste-te ca pierzi un matzochist si castigi niste prieteni.

Postat pe 13 August 2008 16:26
De la: ankutzikaa, la data 2008-08-13 16:16:01reutacioshilor >:P... eu am nevoie de sfaturi shi pareri sincere shi voi ma luatzi peste picior!! nu`i frumos!! >:P

eu recunosc am fost , sunt si voi fi rautacioasa:P...
nu pe bune acum daca te gandesti tot tu iti faci rau..acum stii cum se pune problema..daca a incercat cu altele/alta..esti dispusa sa treci peste?!...ca la pariu o sa indruge verzi si uscate..parerea mea
beem
Postat pe 13 August 2008 16:29
De la: ankutzikaa, la data 2008-08-12 14:55:08 acum cateva zile am fost la pr meu shi am gasit in dormitorul lui 2 vibratoare shi ceva imbracaminte specifika sado-masochistilor... m-a kam dat peste cap ceea ce am vazut... ma gandesc k poate nu`l mai satisfac shi din cauza asta prefera sa faca sex ceva mai salbatic cu altele.. voi ce zicetzi? ms anticipat


Eu zic sa ii confisti jucariile,si sa ii faci o surpriza-sa te imbraci in ele si sa il invit la discutie,dar daca ar fii iubitul meu...cred ca mi-as pune multe intrebari...Daca e gay?Te-ai gandit la asta?Imi pare tare tare tare rau pt tine!Iti doresc din suflet sa fii ok,cel putin sanatoasa,ca daca el e...altcineva decat ai crezut tu...nu-i nimic...si eu ma refac dupa o despartire...si sunt convnsa ca mai sunt cativa in situatia asta!Oricum sanatatea e baza,in rest...asa mi se tot repeta si mie ca vin ei altii Bafta!

sweetpink
Postat pe 14 August 2008 00:39
ms mult pt sfaturi shi incurajari! in momentul de fatza chiar imi prind bine...gay nu se poate, dar poate fi bisexual~X(... dureros... in fine.. deja imi pun prea multe intrebari. monetan incerc sa ma prefac k totul e ok chiar daka nu este. dupa cum am mai zis, o sa-l intreb face2face... oricum m`am racit simtzitor fatza de el de kand am vazut toate jukariile shi costumatziile... simte shi el k ceva nu e in regula... dar deh...asta`i viatza...
ankutzikaa
Postat pe 14 August 2008 01:35
Scumpa,
situatia in care te afli e destul de aiurea,,,a facut haz de necaz rautaciosul nostru geo, dar el asa e mistocar, trateaza lucrurile intr-un mod mai aparte :))
Cred ca pana una alta ar trebui sa te calmezi,,,sa nu iti mai faci tot felul de scenarii desprinse din filmele SF,,,
Incearca sa iti pastrezi calmul, din cate inteleg mai sunt cateva zile si o sa se intoarca din bacau, cel mai bine e sa vorbesti cu el,,,Poate sunt ale vriunui prieten,,,no fi vrut ala sa i le gaseasca femeia, si a apelat la ajutorul iubitului tau ,,,,nu pune raul inainte,,,asteapta pana vb cu el, si apoi vezi ce e de facut,,,,
Imi doresc din suflet sa iti fie bine, si peste cateva zile sa gasesc pe forum un mesaj postat de tine in care sa spui ca lucrurile sunt ok.
Pana atunci ai grija de tine!!!
aricica_pogonica
Postat pe 16 August 2008 01:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
relatia profesor-elev 120 De la: yneedlove 28 Septembrie 2009 18:55
Despre relatii sexuale 47 De la: kudika502356 31 Ianuarie 2012 18:24
Vreau un sfat ...... 16 De la: kudika001550 13 Mai 2009 20:02
...in cautarea pasaricii perfecte 106 De la: maimai_no1 28 Octombrie 2011 02:05
dc se supara sin orce prostie? 13 De la: mihaib 3 Ianuarie 2010 13:54