Setari Cookie-uri

Extensii de par

Buna!
Am parul pana la sani
Si il vreau mai lung.
As vrea sa-mi pun extensii. Dar am auzit ca-s greu de intretinut. Trebuie sa merg odata pe sapt sa ma spal la coafor pe cap pt luciu. sa dorm cu parul prins.
Bine ca am si varfurile despicate =((
Dar folosesc de la Kallos un balsam de par.. Dar creste in reluare paru orice i'as face:|
Voi ce credeti ca ar trebui sa fac? ( TUNSUL SE EXCLUDE!! )
diiid
Postat pe 7 Februarie 2010 13:57
si sanii cam pe unde ii ai?
mitura
Postat pe 7 Februarie 2010 13:58
....prima data am inteles ca ai par pe sani...abia dupa m-am mai dezmeticit

...lasa-ti parul sa creasca ...iaca q ce problema te confrunti...pffff
freakbabe
Postat pe 7 Februarie 2010 14:01
=))))))))))))
Da.. Dar il am asha de vreo 2 ani`.. Si m-am tot tuns.Si n mai creste. :((
diiid
Postat pe 7 Februarie 2010 14:03
Ce intrebare.. :d
diiid
Postat pe 7 Februarie 2010 14:08
...daca te tot tunzi cum vrei sa fie mai lung
freakbabe
Postat pe 7 Februarie 2010 14:09
wea:|
da tu cat crezi` ca am taiat din el`?=)))))
pnm:|
numa varfurile` care erau oleak despicate.
defapt oleak mai mult:-s .
unde dai si unde crapa:-s .
diiid
Postat pe 7 Februarie 2010 15:57
De la: diiid, la data 2010-02-07 15:57:22wea:|
da tu cat crezi` ca am taiat din el`?=)))))
pnm:|
numa varfurile` care erau oleak despicate.
defapt oleak mai mult:-s .
unde dai si unde crapa:-s .


varfurile alea despicate impedica parul sa creasca!..si chiar daca te-ai tuns un pic din varfuri, cred ca nu le-ai tuns de tot varfurile despicate Exclus sa-ti pui extensii,pentru ca degradeaza si mai rau parul...deci,mai bine par sanatos si frumos decat un par lung si urat,fara luciu,s.a. Acuma depinde de tine....incearca sa scapi de varfuri despicate,sa-ti ingrijesti parul ferindu-l de placa de intins sau feon si sa astepti...sa creasca Crede-ma ca si eu astept de cceva timp sa-mi creasca...dar cam stagneaza parca
AlexandraDAlly
Postat pe 7 Februarie 2010 16:24
...sac ...eu am parul foarte lung iar firele nu se despica...
freakbabe
Postat pe 7 Februarie 2010 19:27
Buna...eu mia-m apus de 2 luni jumate extensii si sunt foarte multumita de ele.Este a 7 oara knd imi pun si nu am nici o problema.Mitul acela cum ca parul cade din cauza la extensii este o prostie.Parul cade doar dak te duci la o fata sa ti le dea jos care nu stie .Eu sunt foarte mandra de ele,si se intretin usor.Nu ma duc la salon sa ma spal sau sa ma aranjez pt k sunt din par natural si se spala si aranjeaza ca parul meu natural.Cine este interesata recomand pe fata care mi-a pus mie.Lory o cheama 0762 58 08 70
redvipera0
Postat pe 7 Februarie 2010 23:38
Mda....daca vrei sa ai parul ca o papusa barbie....pune-ti!
ankris
Postat pe 15 Februarie 2010 12:31
ar trebui sa incerci extensiile cu clip on,sunt foarte usor de folosit si nu necesita ingijire profesionala,eu comercializez astfel de seturi,iar in luna martie le poti avea cu doar 250 de ron,pret inca usor negociabil,ma gasiti pe swetty_monik@yahoo.com
ica01
Postat pe 20 Martie 2010 13:17
ar trebui sa incerci extensiile cu clip on,sunt foarte usor de folosit si nu necesita ingijire profesionala,eu comercializez astfel de seturi,iar in luna martie le poti avea cu doar 250 de ron,pret inca usor negociabil,ma gasiti pe swetty_monik@yahoo.com
ica01
Postat pe 20 Martie 2010 13:17
NOU!! Tratament brazilian OrganiQ cu keratina - 100% natural - pentru indreptarea parului!! Cea mai inovativa,

revolutionara si sanatoasa aparitie in materie de ingrijirea parului, acum disponibil si la tine acasa !! Rezultate

uimitoare pana la 4 Luni !!Ai un par greu de aranjat? Petreci ore intregi chinuindu-te sa iti aranjezi parul dar iti

distrugi structura parului cu diferite aparate pentru indreptarea parului? Solutia este tratamentul brazilian cu

keratina, care iti va lasa parul drept, matasos, foarte stralucitor si cel mai important : SANATOS !! Parul tau va

arata ingrijit si aranjat chiar daca il lasi sa se usuce liber dupa ce il speli. Acest tratament este 100% organic,

fara chimicale, complet sigur si cu rezultate uimitoare !! Renuntati la indreptari chimice ale parului, la placa, la

timp pierdut cu indreptarea parului cu peria sau la banii cheltuiti la salon. Este cel mai potrivit pentru par

vopsit, decolorat, fara viata ! Pret complet tratament la domiciliu: 650RON ( Produse speciale pentru ingrijire dupa

tratament , pentru rezultate indelungate - sampon si balsam - incluse in pret ). Contact : ymirsy@yahoo.com
ymirsy
Postat pe 14 Martie 2011 14:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Asa se fac cozile de cal ,ca la "carte" ?? 3 De la: the_same_contesina 15 Octombrie 2011 19:34
Vreau sa ma vopsesc :) 3 De la: ZeePinkStar 1 Iunie 2011 19:34
EXTENSII DE PAR NATURAL CLIP-ON 1 De la: grace006819_Extensii_Par_Oradea 25 Mai 2012 10:14
Vopsea L'oreal 1 De la: Alinaella 15 Octombrie 2014 23:15
coafuri ,frizuri 1 De la: sora_flory 30 Mai 2008 22:35