Bruneta?!

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

A_ndreea Avatarul lui A_ndreea

19 mesaje
Oras: iasi

Hello am nevoie de niste sfaturi...vreau sa ma "Fac" bruneta dar nu cu vopsea ci cu nuantator..sa vad cam cum mi-ar sta problema e ca am un par foarte des si destul de lung...si nu stiu daca nuantatorul ar avea vreun efect cv recomandari?
Raporteaza abuz de limbaj
Deea b-)
Fosta membra Kudika.ro
"Fac" sau "Fuc"?

19 mesaje

Fac:)
Deea b-)
Fosta membra Kudika.ro
N-ar fi mai usor daca ai intreba o coafeza?
pisicuta_trista Avatarul lui pisicuta_trista

268 mesaje
Oras: timisoara

Incearca cu henna negru, e semipermaneta, adica iese in timp.
Daca ai parul f lung, ia-ti 2 cutii, si urmeaza instructiunile. Bafta!
Sa ne spui cum iti sade
blondiewishes Avatarul lui blondiewishes

707 mesaje
Oras: brasov

ce culoare are parul tau acum?e la fel ca in poza ?:D
Always hearing what your ears can't hear .

19 mesaje

parul meu e saten...in poze se observa mai bn:)
Deea b-)

19 mesaje

a si..am inteles ca de la henna se pateaza hainele...sau lenjeria patului..din astea:d..am citit pe net
Deea b-)
Fosta membra Kudika.ro
De la: Lil_kitty, la data 2009-11-27 22:34:50parul meu e saten...in poze se observa mai bn:)

saten e spre blond
tu il ai castaniu, deci culoare inchisa

fa-te bruneta, dar nu cu nuantator - nu sunt tocmai stralucite
foloseste vopsea permanenta, pt ca nu iti mai distrugi parul cum se intampla acum 10 ani

numai sa tii cont ca: brunetul il scoti doar cu foarfeca! sau in cazul meu: a trebuit sa treaca mai bine de un an sa pot sa fiu iar satena (spre blond)

there is nothing more dangerous than a woman without a past
Fosta membra Kudika.ro
si mai zic sa te faci castaniu inchis, nu brunet cat de matura vrei sa fii?

19 mesaje

pai...imi place mie parul negru:d si chiar vreau sa vad cum miar sta de aceea nu vreau sa il vopsesc ptr ca..in caz ca nu-mi sta bn nuantatorul se duce repedE:)
Deea b-)
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

cred ca ti_ar sta destul de bine si potzi folosi o vopsea de la palette in 2 luni se duce
"Orice lucru pe care îl faci în viață va fi nesemnificativ, dar este foarte important să îl faci. Deoarece nimeni nu îl va mai face", Mahatma Gandhi.
Fosta membra Kudika.ro
eu tot insist sa nu folositi nuantator pt ca am folosit si eu mai de mult si mi-a iesit o culoare spalacita, iar pe masura ce trecea timpul... se facea si mai urata

acum poate s-au mai schimbat ingredientele stiu eu... incearca

19 mesaje

imi iau maine nuantator...ce va iesi...va iesi:))daca nu asta e:d
Deea b-)
Fosta membra Kudika.ro
si...rezultatul?
greierash_is_back Avatarul lui greierash_is_back

5092 mesaje
Oras: focsani

i-a cazut parul intre timp...
We'd be so less fragile/ If we're made from metal/ And our hearts from iron/ And our minds from steel/ And if we built an army/ Full of tender bodies/ Could we love each other/ Would we stop to feel/// And you want three wishes:/ One to fly the heavens/ One to swim like fishes/ And then one you're saving for a rainy day/ If your lover ever takes her love away/// You say you want to know her like a lover/ And undo her damage, she'll be new again/ Soon you'll find that if you try to save her/ It will lose her anger/ You will never win/// And you want three wishes:/ You want never bitter/ And all delicious/ And then one you're saving for a rainy day/ If your lover ever takes her love away/// You want three wishes:/ One to fly the heavens/ One to swim like fishes/ You want never bitter/ And all delicious/ And a clean conscience/ And all it's blisses/ You want one true lover with a thousand kisses/ You want soft and gentle and never vicious/ And then one you're saving for a rainy day/ If your lover ever takes her love away/// Three wishes- The pierces
Dark Avatarul lui Dark

49 mesaje
Oras: botosani

Buna fetelor! :* Recomand accesarea acestui link: ro.netlog.com/Onyx_99 - - > chiar dak nu are legatura cu acest subiect, merita sa va uitati, sunt produse noi, frumoase si la preturi foarte convenabile! pentru luna decembrie, dar si ianuarie, comanda se va face oricand doriti. va pup si va doresc Sarbatori Fericite alaturi de cei dragi!
Fosta membra Kudika.ro
De la: greierash_is_back, la data 2009-12-02 17:06:22i-a cazut parul intre timp...

se poate
nu am mai intrat de mult pe site.... si vad ca tot nu a raspuns

poate ii este rusine cu noul look si ... na
claudiaaz86 Avatarul lui claudiaaz86

29 mesaje

mergi la un coafor, sau incearca un program nde pe internet cu diferite freze si coadfuri si vezi cumiti sta

19 mesaje

ba da imi statea statea bine dar nam mai stat pe net:)) imi cer scuze:)dar deja nuantatorul sa dus:p data viitoare mil fac cu vopsea:x
Deea b-)
ymirsy Avatarul lui ymirsy

282 mesaje
Oras: bucuresti

NOU!! Tratament brazilian OrganiQ cu keratina - 100% natural - pentru indreptarea parului!! Cea mai inovativa,

revolutionara si sanatoasa aparitie in materie de ingrijirea parului, acum disponibil si la tine acasa !! Rezultate

uimitoare pana la 4 Luni !!Ai un par greu de aranjat? Petreci ore intregi chinuindu-te sa iti aranjezi parul dar iti

distrugi structura parului cu diferite aparate pentru indreptarea parului? Solutia este tratamentul brazilian cu

keratina, care iti va lasa parul drept, matasos, foarte stralucitor si cel mai important : SANATOS !! Parul tau va

arata ingrijit si aranjat chiar daca il lasi sa se usuce liber dupa ce il speli. Acest tratament este 100% organic,

fara chimicale, complet sigur si cu rezultate uimitoare !! Renuntati la indreptari chimice ale parului, la placa, la

timp pierdut cu indreptarea parului cu peria sau la banii cheltuiti la salon. Este cel mai potrivit pentru par

vopsit, decolorat, fara viata ! Pret complet tratament la domiciliu: 650RON ( Produse speciale pentru ingrijire dupa

tratament , pentru rezultate indelungate - sampon si balsam - incluse in pret ). Contact : ymirsy@yahoo.com