Setari Cookie-uri

Invitatie la o cafea

Buna tuturor care deschid acest topic...
Din diferite motive am ajuns sa fiu c-am singura, locuiesc cu iubitul meu insa totusi imi doresc sa ies si cu alte persoane, m-ai schimbi cate o idee, te relexezi...
Daca exista persoane in aceiasi situatie cu mine va invit sa dezbatem acest subiect si poate sa ne si intalnim in realitate...
eugeniauuu
Postat pe 8 Februarie 2010 13:00
De la: eugeniauuu, la data 2010-02-08 13:00:33Buna tuturor care deschid acest topic...
Din diferite motive am ajuns sa fiu c-am singura, locuiesc cu iubitul meu insa totusi imi doresc sa ies si cu alte persoane, m-ai schimbi cate o idee, te relexezi...
Daca exista persoane in aceiasi situatie cu mine va invit sa dezbatem acest subiect si poate sa ne si intalnim in realitate...


de schimbat "mai" schimbam o idee, doua,,,,,,,, dar cu intalnitul cred ca va fi mai greu ,,,,,,,,,luand in considerare ca ai iubit nu cred ca ar trebui sa fi "cam" singura
Dontyyy
Postat pe 8 Februarie 2010 13:26
...mie frica rau de singuratate

...fa un curs de ceva...mergi la sala, invata karate, tango....numai nu sta acasa...
freakbabe
Postat pe 8 Februarie 2010 13:29
Multumesc pentru raspunsuri... nu vreau sa fiu gresit inteleasa, dar uneori este nevoie de cineva nou in viata noastra, chiar daca in cazul de fata ma refer la o prietena noua, o parere din afara pe diferite teme... poate face minuni. Eu sunt optimista si sper ca se vor gasi persoane cu care sa dezvolt o prietenie... desi intceputul este m=ai difcil deorece totul se desfasoara virtual si este m-ai greu sa ai si incredere ... va pup
eugeniauuu
Postat pe 8 Februarie 2010 19:17
depinde f mult despre ce idei vrei sa discuti
yumy
Postat pe 8 Februarie 2010 19:21
sunt dezamagita daca nu se lasa si cu un swing!
one_size
Postat pe 8 Februarie 2010 19:22
De la: one_size, la data 2010-02-08 19:22:06sunt dezamagita daca nu se lasa si cu un swing!


pai deja esti dezamagita,... oricum dupa numarul postarilor tale observ ca nici tu nu ai prea multi prieteni reali... poate o sa devin eu una .. nu se stie niciodata... pana atunci putem discuta despre cum sa ne umplem timpul...
eugeniauuu
Postat pe 8 Februarie 2010 19:38
De la: eugeniauuu, la data 2010-02-08 19:38:15
De la: one_size, la data 2010-02-08 19:22:06sunt dezamagita daca nu se lasa si cu un swing!


pai deja esti dezamagita,... oricum dupa numarul postarilor tale observ ca nici tu nu ai prea multi prieteni reali... poate o sa devin eu una .. nu se stie niciodata... pana atunci putem discuta despre cum sa ne umplem timpul...

da da vreau!
eu n-am decat prieteni imaginari! cu astia ma inteleg foarteeee bine!
si nu ma critica niciodata!de ce oare?

one_size
Postat pe 10 Februarie 2010 19:28
Buna! cati ani ai?eu nu cred ca e vreo pb daca vrei sa discuti cu cnva pe forum..orice persoana are momente in care se simte singura....cand iubitul lucreaza prea mult si nu are timp...etc...
pissy
Postat pe 16 Februarie 2010 21:53
pacat ca e tz si nu mai merge cafeaua....dar as bea o cioco calda ...pacat ca e post....din ce oras esti?
pissy
Postat pe 16 Februarie 2010 22:01
ne-ai abandonat? ar merge acum de dimineatza o cafea dar vad ca nu ai lasat nimic urat din partea ta
yumy
Postat pe 17 Februarie 2010 07:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
prietenie intre un barbat si o femeie?! 99 De la: pdg 8 Mai 2010 21:05
cum vi se pare asta? 24 De la: sil_mary 2 Septembrie 2009 12:31
pritenia 9 De la: yomarissaly 2 Septembrie 2010 14:18
Ati accepta ca prietenul(a) sa aiba ca best friend pe cineva de sex opus ? 24 De la: inna_1688 13 Iunie 2009 21:54
suflet pereche.... 33 De la: sheeva 20 Mai 2009 19:46