Setari Cookie-uri

Vopsirea parului

Dragele mele kudice,


Apelez la voi pentru ca stiu ca e locul unde sigur gasesc raspunsurile cele mai sincere si mai corecte. :D

Ma gandeam sa imi deschid culoarea parului ... par care este acum un saten nu deschis, dar nici prea inchis (culoarea mea naturala). Nu as vrea sa ma fac blonda sau ceva de genul, ci doar un saten mai deschis.. Si m-am gandit eu asa..sa aplic vopsea blonda, ca sa-l deschid, insa nu stiu ce va iesi.

Nu as prea vrea sa merg la coafor, pentru ca am intrebat-o pe miss de acolo cat costa si mi-a zis ca 150 Ron, ceea ce mi se pare un picut cam mult.
Asadar va intreb pe voi...am vreo sansa de reusita daca incerc cu blond ?:D
OnutzaDaSauNu
Postat pe 13 Februarie 2010 13:43
De la: OnutzaDaSauNu, la data 2010-02-13 13:43:35 Dragele mele kudice,


Apelez la voi pentru ca stiu ca e locul unde sigur gasesc raspunsurile cele mai sincere si mai corecte. :D

Ma gandeam sa imi deschid culoarea parului ... par care este acum un saten nu deschis, dar nici prea inchis (culoarea mea naturala). Nu as vrea sa ma fac blonda sau ceva de genul, ci doar un saten mai deschis.. Si m-am gandit eu asa..sa aplic vopsea blonda, ca sa-l deschid, insa nu stiu ce va iesi.

Nu as prea vrea sa merg la coafor, pentru ca am intrebat-o pe miss de acolo cat costa si mi-a zis ca 150 Ron, ceea ce mi se pare un picut cam mult.
Asadar va intreb pe voi...am vreo sansa de reusita daca incerc cu blond ?:D


pai te poti vopsi si acasa....cu orice culoare vrei ..din ce oras esti?poate ti-l recoamnd pe cel la care ma coafez eu
iulia069834
Postat pe 13 Februarie 2010 13:45
Am vazut ca tu esti din cluj. Eu sunt in Bucuresti in prezent.. si da, ma gandeam sa ma vopsesc acasa, adica sa ma vopseasca o prietena, dar ma tem un pic de rezultat. :)))
OnutzaDaSauNu
Postat pe 13 Februarie 2010 13:51
nu e nevoie sa ti-l deschizi.am inteles ca e culoarea ta naturala si atunci pe parul tau se va prinde bine orice nuanta ai alege
ogppaula
Postat pe 26 Februarie 2010 13:50
Hei !:D Eu ma gandeam sa aplic un blond mai inchis spre saten deschis pentru a-i da o nuanta mai deschisa..nu vreau sa-l decolorez sau ceva de genul :P Si mi-e ca nu va iesi si n-as vrea sa fac vreo prostie cu podoaba-mi capilara :))
OnutzaDaSauNu
Postat pe 26 Februarie 2010 17:17
incearca cu blond...daca esti satena...dar totusi nu unul auriu...noroc ca nu esti bruneta ca si mine,e pacat npi(brunetele) sa ni-l stricam pe blond....dar tu ,ca satena,mai poti incerca
iulia069834
Postat pe 26 Februarie 2010 17:20
Multumesc mult de sfat, Iulia !:D
OnutzaDaSauNu
Postat pe 27 Februarie 2010 21:11
FII PROPRIUL TAU HAIR-STILIST ! S-a deschis un magazin online cu produse profesionale pentru par www.produse-pentru-par.ro . Aici, gasiti vopslele profesionale si masti colorante, ce va protejeaza si vopseste parul simultan. Imaginile nuantelor de par prezentate pe acest site, redau si inflexiunile culorii parului la lumina naturala. De asemenea, gasiti absolut totul necasr pentru a a avea un par de invidiat. Ste-ul va pune la dispozitie si informatii suplimentare la cerere
kudika134155
Postat pe 2 Martie 2010 18:23
NOU!! Tratament brazilian OrganiQ cu keratina - 100% natural - pentru indreptarea parului!! Cea mai inovativa,

revolutionara si sanatoasa aparitie in materie de ingrijirea parului, acum disponibil si la tine acasa !! Rezultate

uimitoare pana la 4 Luni !!Ai un par greu de aranjat? Petreci ore intregi chinuindu-te sa iti aranjezi parul dar iti

distrugi structura parului cu diferite aparate pentru indreptarea parului? Solutia este tratamentul brazilian cu

keratina, care iti va lasa parul drept, matasos, foarte stralucitor si cel mai important : SANATOS !! Parul tau va

arata ingrijit si aranjat chiar daca il lasi sa se usuce liber dupa ce il speli. Acest tratament este 100% organic,

fara chimicale, complet sigur si cu rezultate uimitoare !! Renuntati la indreptari chimice ale parului, la placa, la

timp pierdut cu indreptarea parului cu peria sau la banii cheltuiti la salon. Este cel mai potrivit pentru par

vopsit, decolorat, fara viata ! Pret complet tratament la domiciliu: 650RON ( Produse speciale pentru ingrijire dupa

tratament , pentru rezultate indelungate - sampon si balsam - incluse in pret ). Contact : ymirsy@yahoo.com
ymirsy
Postat pe 14 Martie 2011 14:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
apa de mare 14 De la: kudika226898 14 Martie 2011 22:49
De vanzare 0 De la: 13 Martie 2010 19:02
Permanent sau alta solutie pentru 2-3 saptamani 1 De la: eliz_k 6 Mai 2014 14:40
ingrijirea parului cret 8 De la: balrog 14 Martie 2011 12:47
L'oreal SUBLIME MOUSSE 6 De la: kudika_11779 26 Iulie 2012 00:20