Setari Cookie-uri

iubit fals

Am descoperit cateva mesaje in telefonul prietenului mei adresate iubitei celui mai bun prieten al lui. Ai spunea ca nu o merita, ca de ce s-a impacat cu el, ca el vrea sa fie cat mai mult in preajma ei si tot felul de lucruri care indica mai mult decat o amicitie, dar refuzuri din partea ei. Nu stiu care este cea mai buna metoda ca sa aflu exact care este adevarul, ori sa vorbesc cu ea pt k ea ai tot spunea sa o lase in pace, sa n-o caute sau sa vorbesc cu el. Sa ai spun si prietenului lui :( situatia ma depaseste sincer, m-a luat prin surprindere avand in vedere k prietenul meu era ( sau cel putin asa se prefacea ) cel mai onest si integru om pe care il cunosc.
andreetz25
Postat pe 27 Februarie 2010 09:50
Unu - ca prea imi zgarie ochii, nenica!
"A", semivocala, se foloseste doar in mijlocul cuvantului.
La inceput si la sfarsit inca se foloseste "i" - deci se scrie "Ii spune" nu "Ai spune"

Pe de alta parte, "iubitul" tau baleste peste iubita celui mai bun prieten al lui, ba mai mult! Il manaca de c*** ( - Ce sa mai! O bomboana de barbat, barbatul pe care si-l doreste orice femeie, ce sa mai - ), pe tine te ia de proasta satului si tu te intrebi ce sa faci?
Hai ca esti haioasa, zau!

Pai stii ce zic eu? Stai cu el, sigur il meriti.
Dor_a
Postat pe 27 Februarie 2010 10:29
Unu - ca prea imi zgarie ochii, nenica!
"A", semivocala, se foloseste doar in mijlocul cuvantului.
La inceput si la sfarsit inca se foloseste "i" - deci se scrie "Ii spune" nu "Ai spune"

Pe de alta parte, "iubitul" tau baleste peste iubita celui mai bun prieten al lui, ba mai mult! Il manaca de c*** ( - Ce sa mai! O bomboana de barbat, barbatul pe care si-l doreste orice femeie, ce sa mai - ), pe tine te ia de proasta satului si tu te intrebi ce sa faci?
Hai ca esti haioasa, zau!

Pai stii ce zic eu? Stai cu el, sigur il meriti.
Dor_a
Postat pe 27 Februarie 2010 10:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
O MARE RUGAMINTE 2 De la: Shhh 12 Martie 2010 18:12
To be vintage-up next-To be sexy ? 1 De la: farcry2 13 August 2010 08:58
our fantasy store 1 De la: red_rose_girl 28 Decembrie 2011 13:20
Tendintele anului 2020 3 De la: kudika_1040314 8 Aprilie 2020 16:34
cine ma ajuta si pe mine???unde pot gasi sa cumpar un manechin de croitorie reglabil?? 20 De la: alejandra_scumpika 3 Decembrie 2015 08:01