Setari Cookie-uri

iubit fals...

Am descoperit cateva mesaje in telefonul prietenului mei adresate iubitei celui mai bun prieten al lui. Ai spunea ca nu o merita, ca de ce s-a impacat cu el, ca el vrea sa fie cat mai mult in preajma ei si tot felul de lucruri care indica mai mult decat o amicitie, dar refuzuri din partea ei. Nu stiu care este cea mai buna metoda ca sa aflu exact care este adevarul, ori sa vorbesc cu ea pt k ea ai tot spunea sa o lase in pace, sa n-o caute sau sa vorbesc cu el. Sa ai spun si prietenului lui :( situatia ma depaseste sincer, m-a luat prin surprindere avand in vedere k prietenul meu parea a fi ( sau cel putin asa se prefacea ) un om onesc si integru.
andreetz25
Postat pe 27 Februarie 2010 16:03
eu in primul rand l-as confrunta direct ce-s cu acele mesaje, si din moment ce a vrut o apropiere cu alta fata nu cred ca mai doreste sa fiti impreuna, dai papucii inainte sa ti dea el! asta e sfatul meu, iar in functie de cum decurge confruntarea as vedea daca i-as spune si prietenului lui, ma mira cum de nu i-a adus la cunostinta iubita lui. oricum, spune-i ca daca nu-i zice el ii zici tu, ceea ce a incercat sa faca e dezgustator si nu meritati nici tu nici prietenul lui astfel de gesturi de tradare.
diana3289
Postat pe 27 Februarie 2010 16:15
Indicat e sa vorbesti cu prietenul lui.Si cu asta inchei definitiv relatia ta cu el.
kudika098645
Postat pe 27 Februarie 2010 16:21
Daca ai ajuns sa cauti pe ascuns mesaje in telefonul lui, inseamna ca aveai tu semnalele tale de alarma vis a vis de integritatea si onestitatea lui! acum ca stii ce-i poate pielea, tu trebuie sa te hotarasti daca ii arati usa sau ii inghiti prefacatoria
miss_darine
Postat pe 28 Februarie 2010 22:40
Este groaznic de dureros sa descoperi intentii meschine dar cum ti-a venit ideea sa verifici telefonul lui?
Ca sa afli ce se intampla exact observa daca doreste sa i-l ajute pe prietenul lui prin iubita lui iar daca se balbaie vai de sufletul lui. Ramane sa observi ce vrea iubitul Tau sa ajute in relatia celui mai bun prieten a-l lui si daca e bine ajuta-l si Tu iar daca nu, Te rog sa nu Te necajesti si sa suferi ca doare multa lume de pe acest Forum sa stie cat de dementeste se comporta in ultimul timp oameni care tradeaza sentimentele altora. Daca descoperi mizerie plangi cat poti fiindca descarca durerea din inima Ta si spera ca ai sa gasesti un adevarat suflet care Te va iubi nu incepe sa urasti fiindca e foarte periculos sa nu ajungi in intuneric. Domnul lasa libertatea de alegere Oamenilor, de aceea nu intervine in Dragostea lor dar ajuta pe cei care nu pierd Speranta pentru o inimioara curata langa Ei.
kudika074856
Postat pe 2 Martie 2010 09:52
De la: kudika074856, la data 2010-03-02 09:52:18Este groaznic de dureros sa descoperi intentii meschine dar cum ti-a venit ideea sa verifici telefonul lui?
Ca sa afli ce se intampla exact observa daca doreste sa i-l ajute pe prietenul lui prin iubita lui iar daca se balbaie vai de sufletul lui. Ramane sa observi ce vrea iubitul Tau sa ajute in relatia celui mai bun prieten a-l lui si daca e bine ajuta-l si Tu iar daca nu, Te rog sa nu Te necajesti si sa suferi ca doare multa lume de pe acest Forum sa stie cat de dementeste se comporta in ultimul timp oameni care tradeaza sentimentele altora. Daca descoperi mizerie plangi cat poti fiindca descarca durerea din inima Ta si spera ca ai sa gasesti un adevarat suflet care Te va iubi nu incepe sa urasti fiindca e foarte periculos sa nu ajungi in intuneric. Domnul lasa libertatea de alegere Oamenilor, de aceea nu intervine in Dragostea lor dar ajuta pe cei care nu pierd Speranta pentru o inimioara curata langa Ei.



Dontyyy
Postat pe 2 Martie 2010 10:02
De la: Dontyyy, la data 2010-03-02 10:02:57




'Neatza, Soricel!

Las-o, e "nacajita" - vorba ceea, de unde nu e, nici Al de Sus nu cere.
Dor_a
Postat pe 2 Martie 2010 10:06
De la: Dor_a, la data 2010-03-02 10:06:14
De la: Dontyyy, la data 2010-03-02 10:02:57




'Neatza, Soricel!

Las-o, e "nacajita" - vorba ceea, de unde nu e, nici Al de Sus nu cere.


Doruletz La multzi Ani de 1 Martie!!!!,,,,,,,,,,,este un el si imi pare rau ca nu intzleg ce vrea sa spuna mai ales ca a pus atata "patima" in mesaj!!!
Dontyyy
Postat pe 2 Martie 2010 10:10
De la: Dontyyy, la data 2010-03-02 10:10:14
Doruletz La multzi Ani de 1 Martie!!!!,,,,,,,,,,,este un el si imi pare rau ca nu intzleg ce vrea sa spuna mai ales ca a pus atata "patima" in mesaj!!!


Multumesc, la multi ani si tie de Martisor ... Ce ma amuza avatarul tau, extraordinar...
Dor_a
Postat pe 2 Martie 2010 18:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sal 5 De la: Full_Metal_Jacket 15 Aprilie 2009 10:17
ma poate ajuta si pe mine cineva? 6 De la: doi_ochi_caprui 14 Septembrie 2011 17:06
ce pantofi se potrivesc ? 4 De la: kudika414141 29 Iulie 2011 17:41
help 2 De la: gargaritamica 2 August 2009 10:28
Carti on-line pentru mamici 7 De la: eeuu 14 Ianuarie 2011 09:46