Setari Cookie-uri

ce sa fac?

Nu credeam vreodata ca o sa ajung sa scriu pe site in legatura cu asa ceva dar chiar sunt disperata.Nu mai suport sa plang si sa ma chinui singura.M-am despartit acuma 2 luni de prietenul meu cu care am fost impreuna timp de 2 ani si jumatate.Eu am fost cea care a luat aceasta decizie pt ca pur si simplu nu mai simteam nimic interesant pt el.Am ajuns sa nu mai avem nimic in comun.Nu este genul de baiat pe care il vreau pt mine si nici nu o sa fim impreuna pana la sfarsit dar de ce nu pot sa nu ma mai gandesc la el? Inca pastram legatura, ba chiar ne-am si mai intalnit.Are acuma o "amica" cu care vorbeste destul de des si mi-e frica sa nu il pierd definitiv desi el zice ca deocamdata tot pe mine ma iubeste.Ce sa fac? Sa ma impac cu el cat inca mai am posibilitatea? A prefera sa imi vad de viata mea dar mi-e greu ... nu am prieteni ... nu am pe nimeni ... plus ca locuiesc intr-un oras f mic si sansele sa cunosc pe cineva sunt putine.Va multumesc pt sfaturi!
kudiadri
Postat pe 28 Februarie 2010 19:37
"Nu este genul de baiat pe care il vreau pt mine si nici nu o sa fim impreuna pana la sfarsit dar de ce nu pot sa nu ma mai gandesc la el?"
pt ca are o noua amica cu ghilimele si iti place competitia acu' sa te vad, care pe care!
miss_darine
Postat pe 28 Februarie 2010 22:24
De la: miss_darine, la data 2010-02-28 22:24:44"Nu este genul de baiat pe care il vreau pt mine si nici nu o sa fim impreuna pana la sfarsit dar de ce nu pot sa nu ma mai gandesc la el?"
pt ca are o noua amica cu ghilimele si iti place competitia acu' sa te vad, care pe care!


intr-adevar poate asta e motivul ... si atunci ce e de facut?
kudiadri
Postat pe 1 Martie 2010 17:39
dupa ce renunti sau o pierzi iti dai seama ce ai avut langa tine si nu ai stiut sa apreciezi...
roz5blue6lila7
Postat pe 1 Martie 2010 17:50
De la: kudiadri, la data 2010-03-01 17:39:18
De la: miss_darine, la data 2010-02-28 22:24:44"Nu este genul de baiat pe care il vreau pt mine si nici nu o sa fim impreuna pana la sfarsit dar de ce nu pot sa nu ma mai gandesc la el?"
pt ca are o noua amica cu ghilimele si iti place competitia acu' sa te vad, care pe care!


intr-adevar poate asta e motivul ... si atunci ce e de facut?

Eu personal, daca numai aveam de impartit cu el si ma plictisea ii ziceam pass definitiv pt ca nu ma pot crampona de un om, doar de frica singuratatii! Tu? E alegerea ta!
miss_darine
Postat pe 1 Martie 2010 17:57
De la: kudiadri, la data 2010-02-28 19:37:45Nu credeam vreodata ca o sa ajung sa scriu pe site in legatura cu asa ceva dar chiar sunt disperata.Nu mai suport sa plang si sa ma chinui singura.M-am despartit acuma 2 luni de prietenul meu cu care am fost impreuna timp de 2 ani si jumatate.Eu am fost cea care a luat aceasta decizie pt ca pur si simplu nu mai simteam nimic interesant pt el.Am ajuns sa nu mai avem nimic in comun.Nu este genul de baiat pe care il vreau pt mine si nici nu o sa fim impreuna pana la sfarsit dar de ce nu pot sa nu ma mai gandesc la el? Inca pastram legatura, ba chiar ne-am si mai intalnit.Are acuma o "amica" cu care vorbeste destul de des si mi-e frica sa nu il pierd definitiv desi el zice ca deocamdata tot pe mine ma iubeste.Ce sa fac? Sa ma impac cu el cat inca mai am posibilitatea? A prefera sa imi vad de viata mea dar mi-e greu ... nu am prieteni ... nu am pe nimeni ... plus ca locuiesc intr-un oras f mic si sansele sa cunosc pe cineva sunt putine.Va multumesc pt sfaturi!




:)
gyageanina
Postat pe 1 Martie 2010 18:07
De la: gyageanina, la data 2010-03-01 18:07:55
De la: kudiadri, la data 2010-02-28 19:37:45Nu credeam vreodata ca o sa ajung sa scriu pe site in legatura cu asa ceva dar chiar sunt disperata.Nu mai suport sa plang si sa ma chinui singura.M-am despartit acuma 2 luni de prietenul meu cu care am fost impreuna timp de 2 ani si jumatate.Eu am fost cea care a luat aceasta decizie pt ca pur si simplu nu mai simteam nimic interesant pt el.Am ajuns sa nu mai avem nimic in comun.Nu este genul de baiat pe care il vreau pt mine si nici nu o sa fim impreuna pana la sfarsit dar de ce nu pot sa nu ma mai gandesc la el? Inca pastram legatura, ba chiar ne-am si mai intalnit.Are acuma o "amica" cu care vorbeste destul de des si mi-e frica sa nu il pierd definitiv desi el zice ca deocamdata tot pe mine ma iubeste.Ce sa fac? Sa ma impac cu el cat inca mai am posibilitatea? A prefera sa imi vad de viata mea dar mi-e greu ... nu am prieteni ... nu am pe nimeni ... plus ca locuiesc intr-un oras f mic si sansele sa cunosc pe cineva sunt putine.Va multumesc pt sfaturi!


mai eu zic ca e plin pe aici de astfel de specimene care nici ele nu stiu ce vor


wai fata...mai zapacit de tot....zici ca ai stat 2 ani si jumatate cu el dar apoi vii si zici "Nu este genul de baiat pe care il vreau pt mine "...daca nu este genul de baiat pe care il vrei pentru tine de ce ai mai stat atat de mult cu el??si daca sa stricat tot ce e frumos crezi ca se mai poate repara ceva??eu zic ca poate ar fi mai bine sa te reorientezi.......
GYPSI
Postat pe 1 Martie 2010 18:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
help:cum sa scap de fostul meu sot? 5 De la: brunettalore_yahoo_com 27 Decembrie 2009 03:05
bijuterii argint 14 De la: honeybrunette 28 Mai 2013 21:01
Cercei crosetati 1 De la: mikylina 29 August 2012 17:12
Buna, vreau un sfat sincer 95 De la: ali_ 12 Aprilie 2013 16:49
o rochie super 20 De la: kudika081544 24 Februarie 2010 11:56