Setari Cookie-uri

heeeeeeellllppp!

hello everyone....ca sa nu va plictisesc cu o poveste fff lunga am sa incerc sa fiu succinta...nu pot sa ma concentrez nu pot sa mai dorm ca lumea si nu prea pot sa mai fac nimic din ce facem in mod normal la capacitatea normala...cauza?..un profesor...nu ,nu sunt o pustoiaca de 19 ani careia i s-a pus pata pe unul de 50 de ani, ci am peste 25 de ani ,sunt la doctorat iar el e doar cu 7 ani mai mare decat mine..si ma cam zapaceste..nu stiu cum sa interpretez toata chestia asta : cu toata lumea e super de treaba dar cu mine totusi parca vorbeste altfel, se poarta altfel, sta si asculta toate tampeniile pe care i le spun,nu conteaza ca ne pricem la materii total diferite ci este dispus sa stea si cate jumate de ora si sa asculte cum imi bat capul cu nush ce problema care nu imi iese....aa da si el e strain pentru ca imi fac doctoratul in afara...deci heeelp..idei ce as putea sa fac? vreau sa revina totul la normal si sa nu ma simt de parca as vrea sa fac ceva imoral, de etica nici nu mai zic....
kudika010627
Postat pe 3 Aprilie 2012 03:10
De la: eu_33, la data 2012-04-03 05:26:27
De la: kudika010627, la data 2012-04-03 03:10:36hello everyone....ca sa nu va plictisesc cu o poveste fff lunga am sa incerc sa fiu succinta...nu pot sa ma concentrez nu pot sa mai dorm ca lumea si nu prea pot sa mai fac nimic din ce facem in mod normal la capacitatea normala...cauza?..un profesor...nu ,nu sunt o pustoiaca de 19 ani careia i s-a pus pata pe unul de 50 de ani, ci am peste 25 de ani ,sunt la doctorat iar el e doar cu 7 ani mai mare decat mine..si ma cam zapaceste..nu stiu cum sa interpretez toata chestia asta : cu toata lumea e super de treaba dar cu mine totusi parca vorbeste altfel, se poarta altfel, sta si asculta toate tampeniile pe care i le spun,nu conteaza ca ne pricem la materii total diferite ci este dispus sa stea si cate jumate de ora si sa asculte cum imi bat capul cu nush ce problema care nu imi iese....aa da si el e strain pentru ca imi fac doctoratul in afara...deci heeelp..idei ce as putea sa fac? vreau sa revina totul la normal si sa nu ma simt de parca as vrea sa fac ceva imoral, de etica nici nu mai zic....


La ce mod iti vorbeste altfel, la modul pozitiv sau negativ?

evident , pozitiv
ca fluturasii in stamac, apar doar in conditii propice
maria-ioana
Postat pe 3 Aprilie 2012 05:30
inainte de orice , incearca sa aflii daca e casatorit
in consecinta nu de rel prof-elev trebuie sa te impiedici, (doctoratul nu va dura o vesnicie si pana atermii, a timp sa te lamuresti) ci de o evantuala familie
daca e liber, spor la iubit ca a inceput sezonul
maria-ioana
Postat pe 3 Aprilie 2012 05:37
rectific
"pana terminii, ai timp"........
scuze, sunt adormita
maria-ioana
Postat pe 3 Aprilie 2012 05:41
termini
inca o data , scuze
maria-ioana
Postat pe 3 Aprilie 2012 05:42
De la: kudika010627, la data 2012-04-03 03:10:36hello everyone....ca sa nu va plictisesc cu o poveste fff lunga am sa incerc sa fiu succinta...nu pot sa ma concentrez nu pot sa mai dorm ca lumea si nu prea pot sa mai fac nimic din ce facem in mod normal la capacitatea normala...cauza?..un profesor...nu ,nu sunt o pustoiaca de 19 ani careia i s-a pus pata pe unul de 50 de ani, ci am peste 25 de ani ,sunt la doctorat iar el e doar cu 7 ani mai mare decat mine..si ma cam zapaceste..nu stiu cum sa interpretez toata chestia asta : cu toata lumea e super de treaba dar cu mine totusi parca vorbeste altfel, se poarta altfel, sta si asculta toate tampeniile pe care i le spun,nu conteaza ca ne pricem la materii total diferite ci este dispus sa stea si cate jumate de ora si sa asculte cum imi bat capul cu nush ce problema care nu imi iese....aa da si el e strain pentru ca imi fac doctoratul in afara...deci heeelp..idei ce as putea sa fac? vreau sa revina totul la normal si sa nu ma simt de parca as vrea sa fac ceva imoral, de etica nici nu mai zic....


Hm,depinde foarte mult de planurile tale ,in ceea ce priveste viitorul profesional adica,ai de gand ca dupa terminare doctoratului,sa ramai in tara respectiva??????Domnul,ce statut social are???Famile cumva???????Sunt mai multi factori de luat in considerare!!!In cazul in care este liber,disponibil,si daca ai de gand sa ramai in tara respectiva,da,poti incepe o relatie frumoasa,de ce nu????Iesiti din "jurisdictia" impusa de relatia "elev-profesor" si totul poate decurge armonios intre voi doi!!Spor!!!
MissRainbow
Postat pe 3 Aprilie 2012 09:38
nu , nu este casatorit pentru ca nu are timp de o viata personala...venise vorba intr-o discutie la un moment dat despre trecutul meu profesional (foarte ocupat) si imi spuses ca si lui ii este greu ca nu are timp de o viata personala..deci casatorit nu e si de ramas in tara respectiva am sa raman ..in schimb mi s-ar parea ciudat sa am o relatie cu un profesor....da asa as vreeeeeeaaaaa uf :(
kudika010627
Postat pe 3 Aprilie 2012 15:22
De la: kudika010627, la data 2012-04-03 15:22:46nu , nu este casatorit pentru ca nu are timp de o viata personala...venise vorba intr-o discutie la un moment dat despre trecutul meu profesional (foarte ocupat) si imi spuses ca si lui ii este greu ca nu are timp de o viata personala..deci casatorit nu e si de ramas in tara respectiva am sa raman ..in schimb mi s-ar parea ciudat sa am o relatie cu un profesor....da asa as vreeeeeeaaaaa uf :(


Pai si ce te opreste sa-i spui ceea ce simti? Ce ai de pierdut? Spune-i ceea ce simti, chiar daca, la ora actuala, aveti doar o relatie profesionala.
kokeshi
Postat pe 3 Aprilie 2012 15:27
Daca inima ta este sigura ca el e alesul si daca simti ca peste cativa ani va fi in stare sa te iubeasca la fel de mult ca si acuma cand esti tanara si daca chiar iti place ar fi o relatie frumoasa - dar daca ai indoieli din aceste puncte de vedere atunci ar fi mai bine sa-ti vezi de viata ta si el de a lui...
kudika_nikole
Postat pe 3 Aprilie 2012 15:30
kudika_nikole ceea ce spui tu este putin cam ....pecetuit....momentan este o atractie dar nu cred ca am sa stau sa ma gandesc la nunti de acuma..pur si simplu as vrea sa-l cunosc mai bine...si nu stiu cate persoane si-au dat seama dora din cateva conversatii ca persoana respectiva e sufletul pereche :) parerea mea
kudika010627
Postat pe 3 Aprilie 2012 16:00
De la: kudika010627, la data 2012-04-03 16:00:32kudika_nikole ceea ce spui tu este putin cam ....pecetuit....momentan este o atractie dar nu cred ca am sa stau sa ma gandesc la nunti de acuma..pur si simplu as vrea sa-l cunosc mai bine...si nu stiu cate persoane si-au dat seama dora din cateva conversatii ca persoana respectiva e sufletul pereche :) parerea mea


In momentul in care il vei cunoaste mai bine iti vei da seama daca este alesul - daca-ti place de el cu adevarat nu mai sta pe ganduri. Si sa-ti zic ceva daca un baiat te place cu adevarat iti poti da seama de asta inca de la prima intalnire - glasurile inimilor vorbesc de cele mai multe ori iubirea nu se spune iubirea se simte...Oricum iti doresc bafta si sper sa fie bine ...asteptam vesti de la tine.
kudika_nikole
Postat pe 3 Aprilie 2012 17:03
De la: kudika010627, la data 2012-04-03 16:00:32kudika_nikole ceea ce spui tu este putin cam ....pecetuit....momentan este o atractie dar nu cred ca am sa stau sa ma gandesc la nunti de acuma..pur si simplu as vrea sa-l cunosc mai bine...si nu stiu cate persoane si-au dat seama dora din cateva conversatii ca persoana respectiva e sufletul pereche :) parerea mea




Atunci,trebuie sa ai multa rabdare si sa-l cunosti mai bine,niciodata nu poti sa sti ce defecte are.....
Titanika
Postat pe 6 Aprilie 2012 23:31
De la: kudika010627, la data 2012-04-03 03:10:36hello everyone....ca sa nu va plictisesc cu o poveste fff lunga am sa incerc sa fiu succinta...nu pot sa ma concentrez nu pot sa mai dorm ca lumea si nu prea pot sa mai fac nimic din ce facem in mod normal la capacitatea normala...cauza?..un profesor...nu ,nu sunt o pustoiaca de 19 ani careia i s-a pus pata pe unul de 50 de ani, ci am peste 25 de ani ,sunt la doctorat iar el e doar cu 7 ani mai mare decat mine..si ma cam zapaceste..nu stiu cum sa interpretez toata chestia asta : cu toata lumea e super de treaba dar cu mine totusi parca vorbeste altfel, se poarta altfel, sta si asculta toate tampeniile pe care i le spun,nu conteaza ca ne pricem la materii total diferite ci este dispus sa stea si cate jumate de ora si sa asculte cum imi bat capul cu nush ce problema care nu imi iese....aa da si el e strain pentru ca imi fac doctoratul in afara...deci heeelp..idei ce as putea sa fac? vreau sa revina totul la normal si sa nu ma simt de parca as vrea sa fac ceva imoral, de etica nici nu mai zic....





Cuvantul "Prostituata" ti-ar place sa te reprezinte si pe tine, ca si pe celelalte colege ale tale ??? Mai fa inca un mic pas si ai ajuns la destinatia finala !


Felicitari !!! Romania chiar duce lipsa de postituate...

Dar nu-i nici o problema, ca avem facultati suficiente, inzestrate cu pedofili si imorali care sa restabileasca echilibrul criminalitatii

Si inca mai primiti si diplome pentru treaba asta


...


Din iubire, iti transmit condoliantze... pacatele tale, te-au calauzit pas cu pas tot mai aproape de iad...


Sa nu uiti niciodata, ca ai fost avertizata de un inger...

Spovedeste-ti pacatele acum si impacate cu Hristos pina mai ai timp, caci foarte curand vei sta in fatza lui si nu vei avea ce sa dai in schimb pentru sufletul pierdut in ghiarele satanei.

Este cea mai proasta afacere posibila, sa-ti dai sufletul in schimbul unor placeri trupesti.

Deschide-ti urechile si asculta bine, cit de ingrozitor plang sufletele care au facut afaceri cu dracu.

Asculta bine... descopera mai intai cine esti, de unde vii si unde te duci !!!





denis_3d25
Postat pe 8 Aprilie 2012 03:57
Salut !

Ce ti se intimpla tie e ceva foarte frumos.

Daca nu este casatorit nu cred ca ai de ce sa-ti faci probleme.
Incearca sa fi Tu si sa te comporti normal. Timpul rezolva totul si fara efort .Daca trebuie sa fie ceva intre voi - atunci va fi.Nimic nu e intimplator.

Sanatate si ..... succes :)
kudika345398
Postat pe 8 Aprilie 2012 09:23
Domnule Denis,

Sper ca nu crezi in cele scrise de tine.Pentru ca HRISTOS inseamna iubire.EL propavatuieste iubirea
indifirent ce forma imbraca ea. Ca este iubire fata de copii, parinti, colegi ,vecini sau este fata de o persoana de sex opus cu chiar ai vrea sa ti petreci cit mai mult timp sau chiar sa fi cu ea pentru tot restul vietii _ Iubirea este Iubire.

Dumnezeul ne-a creat dupa chipul si asemanarea Lui.EL ne iubeste si ne accepta asa cum suntem si ne-a trimis pe unicul Lui fiu sa se rastigneasca pentru ca pacatele noastre sa fie iertate.

Asa ca iubirea fata de HRISTOs si fata de invataturile Lui merg foarte bin si la o persoana indragostica , cu sentimente curate.

Multa sanatate
kudika345398
Postat pe 8 Aprilie 2012 09:38
De la: kudika345398, la data 2012-04-08 09:38:40Domnule Denis,

Sper ca nu crezi in cele scrise de tine.Pentru ca HRISTOS inseamna iubire.EL propavatuieste iubirea
indifirent ce forma imbraca ea. Ca este iubire fata de copii, parinti, colegi ,vecini sau este fata de o persoana de sex opus cu chiar ai vrea sa ti petreci cit mai mult timp sau chiar sa fi cu ea pentru tot restul vietii _ Iubirea este Iubire.

Dumnezeul ne-a creat dupa chipul si asemanarea Lui.EL ne iubeste si ne accepta asa cum suntem si ne-a trimis pe unicul Lui fiu sa se rastigneasca pentru ca pacatele noastre sa fie iertate.

Asa ca iubirea fata de HRISTOs si fata de invataturile Lui merg foarte bin si la o persoana indragostica , cu sentimente curate.

Multa sanatate






DISPARI DIN FATZA MEA SATAN-O !!!


denis_3d25
Postat pe 8 Aprilie 2012 12:57
De la: denis_3d25, la data 2012-04-08 12:57:01
De la: kudika345398, la data 2012-04-08 09:38:40Domnule Denis,

Sper ca nu crezi in cele scrise de tine.Pentru ca HRISTOS inseamna iubire.EL propavatuieste iubirea
indifirent ce forma imbraca ea. Ca este iubire fata de copii, parinti, colegi ,vecini sau este fata de o persoana de sex opus cu chiar ai vrea sa ti petreci cit mai mult timp sau chiar sa fi cu ea pentru tot restul vietii _ Iubirea este Iubire.

Dumnezeul ne-a creat dupa chipul si asemanarea Lui.EL ne iubeste si ne accepta asa cum suntem si ne-a trimis pe unicul Lui fiu sa se rastigneasca pentru ca pacatele noastre sa fie iertate.

Asa ca iubirea fata de HRISTOs si fata de invataturile Lui merg foarte bin si la o persoana indragostica , cu sentimente curate.

Multa sanatate






DISPARI DIN FATZA MEA SATAN-O !!!


kudika010627
Postat pe 8 Aprilie 2012 15:30
Te-as sfatui inainte sa mai deschizi gura sa inveti putina gramatica pentru ca nu strica si dupa sa mai iesi din cand in cand afara din pestera in care ai fost tinut pana acum...dar totusi daca refuzi sa faci asta macar uita de inventia asta necurata numita Internet si scuteste-ne pe toti de toeriile tale indoctrinate...
PS mai citeste inca o data cu mai multa atentie Biblia si apoi da-ti cu parerea..asta daca nu ai oarece probleme la mansarda..in cazul asta numai un doctor te poate ajuta
kudika010627
Postat pe 8 Aprilie 2012 15:34
De la: Titanika, la data 2012-04-06 23:31:02
De la: kudika010627, la data 2012-04-03 16:00:32kudika_nikole ceea ce spui tu este putin cam ....pecetuit....momentan este o atractie dar nu cred ca am sa stau sa ma gandesc la nunti de acuma..pur si simplu as vrea sa-l cunosc mai bine...si nu stiu cate persoane si-au dat seama dora din cateva conversatii ca persoana respectiva e sufletul pereche :) parerea mea




Atunci,trebuie sa ai multa rabdare si sa-l cunosti mai bine,niciodata nu poti sa sti ce defecte are.....


O are prea mica d-aia se comporta ciudat...
In cazul de fatza singurul lucru pe care-l poate face d-soara doctor e sa-l dezbrace si sa se arate socata de cat de "mare" o are de fapt.
Mr_6pack
Postat pe 8 Aprilie 2012 16:35
mie mi-ai scris mesajul sau este pentru denis.

iar daca mi te-ai adresat mie si imi vb despre gramatica, te-as sfatui, sa-ti citesti inca odata interventiile tale.
e posibil sa se fi strecurat o greseala - din graba.... dar te invit sa faci o recapitulare a mesajelor tale iar apoi mai discutam.

In privinta Bibliei - am scris ce am inteles- credinta si iubire peste tot

Nu am facut decit sa-mi dau cu parerea si dupa cum obervi, am scris doua mesaje decente fara sa jignesc pe nimeni

Daca mesajul este pentru denis... uita ce ti-am scris :))))


Multa sanatate :)
kudika345398
Postat pe 8 Aprilie 2012 18:22
Era pentru Denis :))))
kudika010627
Postat pe 9 Aprilie 2012 10:13
De la: kudika010627, la data 2012-04-03 15:22:46nu , nu este casatorit pentru ca nu are timp de o viata personala...venise vorba intr-o discutie la un moment dat despre trecutul meu profesional (foarte ocupat) si imi spuses ca si lui ii este greu ca nu are timp de o viata personala..deci casatorit nu e si de ramas in tara respectiva am sa raman ..in schimb mi s-ar parea ciudat sa am o relatie cu un profesor....da asa as vreeeeeeaaaaa uf :(


nu stiu in ce tzara esti dar ai grija ca nu e ca la noi sa poti deduce clar situatia lui din cateva aluzii dintr-o conversatie tangentiala. nu o data am descoperit ca barbati care vorbeau la singular intotdeauna si nu pareau a petrece prea mult timp pe acasa aveau familie cu 2 copii. deci ai grija, nu e ca la noi.
DayC
Postat pe 9 Aprilie 2012 16:31
OK
Ai grija de tine :)
kudika345398
Postat pe 9 Aprilie 2012 20:52
ok ai grija de tine :)
kudika345398
Postat pe 9 Aprilie 2012 20:53
De la: denis_3d25, la data 2012-04-08 03:57:35
De la: kudika010627, la data 2012-04-03 03:10:36hello everyone....ca sa nu va plictisesc cu o poveste fff lunga am sa incerc sa fiu succinta...nu pot sa ma concentrez nu pot sa mai dorm ca lumea si nu prea pot sa mai fac nimic din ce facem in mod normal la capacitatea normala...cauza?..un profesor...nu ,nu sunt o pustoiaca de 19 ani careia i s-a pus pata pe unul de 50 de ani, ci am peste 25 de ani ,sunt la doctorat iar el e doar cu 7 ani mai mare decat mine..si ma cam zapaceste..nu stiu cum sa interpretez toata chestia asta : cu toata lumea e super de treaba dar cu mine totusi parca vorbeste altfel, se poarta altfel, sta si asculta toate tampeniile pe care i le spun,nu conteaza ca ne pricem la materii total diferite ci este dispus sa stea si cate jumate de ora si sa asculte cum imi bat capul cu nush ce problema care nu imi iese....aa da si el e strain pentru ca imi fac doctoratul in afara...deci heeelp..idei ce as putea sa fac? vreau sa revina totul la normal si sa nu ma simt de parca as vrea sa fac ceva imoral, de etica nici nu mai zic....





Cuvantul "Prostituata" ti-ar place sa te reprezinte si pe tine, ca si pe celelalte colege ale tale ??? Mai fa inca un mic pas si ai ajuns la destinatia finala !


Felicitari !!! Romania chiar duce lipsa de postituate...

Dar nu-i nici o problema, ca avem facultati suficiente, inzestrate cu pedofili si imorali care sa restabileasca echilibrul criminalitatii

Si inca mai primiti si diplome pentru treaba asta


...


Din iubire, iti transmit condoliantze... pacatele tale, te-au calauzit pas cu pas tot mai aproape de iad...


Sa nu uiti niciodata, ca ai fost avertizata de un inger...

Spovedeste-ti pacatele acum si impacate cu Hristos pina mai ai timp, caci foarte curand vei sta in fatza lui si nu vei avea ce sa dai in schimb pentru sufletul pierdut in ghiarele satanei.

Este cea mai proasta afacere posibila, sa-ti dai sufletul in schimbul unor placeri trupesti.

Deschide-ti urechile si asculta bine, cit de ingrozitor plang sufletele care au facut afaceri cu dracu.

Asculta bine... descopera mai intai cine esti, de unde vii si unde te duci !!!





kudika_205
Postat pe 13 Aprilie 2012 11:18
De la: kudika_205, la data 2012-04-13 11:18:40
De la: denis_3d25, la data 2012-04-08 03:57:35
De la: kudika010627, la data 2012-04-03 03:10:36hello everyone....ca sa nu va plictisesc cu o poveste fff lunga am sa incerc sa fiu succinta...nu pot sa ma concentrez nu pot sa mai dorm ca lumea si nu prea pot sa mai fac nimic din ce facem in mod normal la capacitatea normala...cauza?..un profesor...nu ,nu sunt o pustoiaca de 19 ani careia i s-a pus pata pe unul de 50 de ani, ci am peste 25 de ani ,sunt la doctorat iar el e doar cu 7 ani mai mare decat mine..si ma cam zapaceste..nu stiu cum sa interpretez toata chestia asta : cu toata lumea e super de treaba dar cu mine totusi parca vorbeste altfel, se poarta altfel, sta si asculta toate tampeniile pe care i le spun,nu conteaza ca ne pricem la materii total diferite ci este dispus sa stea si cate jumate de ora si sa asculte cum imi bat capul cu nush ce problema care nu imi iese....aa da si el e strain pentru ca imi fac doctoratul in afara...deci heeelp..idei ce as putea sa fac? vreau sa revina totul la normal si sa nu ma simt de parca as vrea sa fac ceva imoral, de etica nici nu mai zic....





Cuvantul "Prostituata" ti-ar place sa te reprezinte si pe tine, ca si pe celelalte colege ale tale ??? Mai fa inca un mic pas si ai ajuns la destinatia finala !


Felicitari !!! Romania chiar duce lipsa de postituate...

Dar nu-i nici o problema, ca avem facultati suficiente, inzestrate cu pedofili si imorali care sa restabileasca echilibrul criminalitatii

Si inca mai primiti si diplome pentru treaba asta


...


Din iubire, iti transmit condoliantze... pacatele tale, te-au calauzit pas cu pas tot mai aproape de iad...


Sa nu uiti niciodata, ca ai fost avertizata de un inger...

Spovedeste-ti pacatele acum si impacate cu Hristos pina mai ai timp, caci foarte curand vei sta in fatza lui si nu vei avea ce sa dai in schimb pentru sufletul pierdut in ghiarele satanei.

Este cea mai proasta afacere posibila, sa-ti dai sufletul in schimbul unor placeri trupesti.

Deschide-ti urechile si asculta bine, cit de ingrozitor plang sufletele care au facut afaceri cu dracu.

Asculta bine... descopera mai intai cine esti, de unde vii si unde te duci !!!







M-am tot "impiedicat" de tine pe acest Forum. Ti-am tot citit postarile si m-am tot minunat...... Mare-i gradina Domnului! Tie ti-a spus cineva creodata ca ai nevoie de un doctor? Ca ai probleme mari????? Fa-ti un bine si interneaza-te undeva, un tratament iti va mai ameliora starea, ca de vindecat, nici nu poate fi vorba!
Sunt curioasa, TU te mai suporti pe tine insuti?
kudika_205
Postat pe 13 Aprilie 2012 11:25
Multumesc tuturor pentru sfaturi...am reusit sa ajungem la intalnirea nr 2 si e super :)
kudika010627
Postat pe 24 Aprilie 2012 22:22


Supeeeerrrr

Ai reusit sa intri si tu in cercul prostitutiei ! Supeeeeeerrr

In urma cu 20 de ani, spunea cineva, ca prin anul 2000, lumea va innebunii, ca se vor dezbraca toti in pielea goala si se vor arunca in focul iadului...

La vremea respectiva, era cam dificil de inteles la ce se referea acel inger.

Dar acum, este evident.



denis_3d25
Postat pe 25 Aprilie 2012 16:41
LA TINE
kudika_5879
Postat pe 25 Aprilie 2012 16:42
de la "205"

M-am tot "impiedicat" de tine pe acest Forum. Ti-am tot citit postarile si m-am tot minunat...... Mare-i gradina Domnului! Tie ti-a spus cineva creodata ca ai nevoie de un doctor? Ca ai probleme mari????? Fa-ti un bine si interneaza-te undeva, un tratament iti va mai ameliora starea, ca de vindecat, nici nu poate fi vorba!
Sunt curioasa, TU te mai suporti pe tine insuti?




Felicitari !
Ai pus o intrebare excelenta !

Raspunsul este : DA ! Eu sint cel mai bun dintre toti si toate !

...

Cei care ti-au spus ca tu ai fi cea mai buna, te-au mintit, doar din cauza ca nu ma stiau pe mine !



Dar acum, sa ti minte ! Eu sint cel ami bun !



...



Te-ai tot impiedicat de constintza ta, de fiecare data, cand ai luat o decizie gresita.
Dar voi, va laudati in satanismele voastre si va batjocoriti ingerii pazitori, iar cand veti fi acolo jos de tot, si nu veti primii nici cel mai mic ajutor... atunci vi se va spune:
Ati fost avertizati, dar voi ati ignorat avertizarea !


Ispitele va sint placute si dulci, iar avertizarile constintzei, va sint piedici neplacute.


Autoarea topicului, a cerut ajutor...
Brosca zbiara cand este hipnotizata de sarpe...
Dar dupa ce sarpele a mancato, ea devine una cu sarpele...




denis_3d25
Postat pe 25 Aprilie 2012 17:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ACCESORII DE PAR HAND MADE LA PRETURI DE CRIZA!!!TAKE A LOOK! 0 De la: 15 Martie 2010 10:57
cocurs nivea 1 De la: evuka_onuka 18 Mai 2009 20:55
va rog ajutati`ma..! 2 De la: one_size 7 Mai 2010 10:22
fenomenul -Twilight 11 De la: sina11gabi 26 Februarie 2010 09:54
Epilare definitiva fara durere si fara fire crescute sub piele!!! 3 De la: kudika179191 10 Mai 2010 11:19