Setari Cookie-uri

Ajuta`ma!..Da`ti cu parerea :X

Deci :| ..am nevoie de parerea voastra.. :(..Am 15 ani..:-s si de ceva timp imi place de un baiat de la mine din scoala..el este cu o prietena de`a mea :( [bn nu prietena buna..vorbim doar : "buna cf bn pa" ] asa..si imi place foarte mult de el : | si nu stiu cum sa`l atrag..cum sa`l fac sa ii placa de miine..si poate credeti k sunt nesimtita k imi doresc asta din moment ce e q o alta fata..dar fata aceea nu`i place de el..ii place de un alt baiat..si sta cu el doar pt k a simtit si ea cum e sa fii cu cineva, nu ca i`ar place :( am incercat sa`i spun adevarul [baiatului] dar nu prea ma crede :| o crede pe ea pt k l`a imbrodobit cu minciuni :| va rog sa`mi dati un sfat :(..cum sa fac sa`l cuceresc :(( :|. multumesc :X
GgK__X
Postat pe 8 Martie 2010 16:09


OMG!
blaa
Postat pe 8 Martie 2010 16:24
imbrodobit.... ...saracul....
_oktober_
Postat pe 8 Martie 2010 16:50
De la: GgK__X, la data 2010-03-08 16:09:52Deci :| ..am nevoie de parerea voastra.. :(..Am 15 ani..:-s si de ceva timp imi place de un baiat de la mine din scoala..el este cu o prietena de`a mea :( [bn nu prietena buna..vorbim doar : "buna cf bn pa" ] asa..si imi place foarte mult de el : | si nu stiu cum sa`l atrag..cum sa`l fac sa ii placa de miine..si poate credeti k sunt nesimtita k imi doresc asta din moment ce e q o alta fata..dar fata aceea nu`i place de el..ii place de un alt baiat..si sta cu el doar pt k a simtit si ea cum e sa fii cu cineva, nu ca i`ar place :( am incercat sa`i spun adevarul [baiatului] dar nu prea ma crede :| o crede pe ea pt k l`a imbrodobit cu minciuni :| va rog sa`mi dati un sfat :(..cum sa fac sa`l cuceresc :(( :|. multumesc :X

"imbrodobeste-l" si tu cu minciuni, daca asta-i place
miss_darine
Postat pe 8 Martie 2010 18:19
ce frumoasa-i dragostea la 15 ani,cand iti bate inima din piept mai sa sara,ii soptesti numele cu drag,si adormi cu chipul sau in gand,ce sfat sa-ti dea o -mama-vb vine ;ofera-i un covrig in pauza ,intreba-l cat e ceasul,trimite-i un biletel parfumat unde iidai intalnire...opriti-ma spun prostii,erau valabile in vremea mea,dar cred ca merg si acum,inca ceva afla-i id si invadeaza-l,fa pe misterioasa,si fa-l sa se indragosteasca de tine
utad
Postat pe 8 Martie 2010 18:31
boboceii ãștia
iacinta
Postat pe 8 Martie 2010 19:03
bella_fz
Postat pe 17 Martie 2010 16:34
adica..vrei sa te invatam noi cum sa elimini concurenta???...asta e arta cu psihologie la un loc...nu e asha ...floare la ureche!!!...iti trebuie...armament nu gluma!!!...pai nu stiu...fa/ti curaj..si invita/l tu undeva...functie de situatie...ori ii spui direct..sa iesiti undeva...dar fara sa fie prietena aia de fatza..asta daca....nu stiu...uita/te la cum arata cum se imbraca...uita/te si la prietena aia...vezi sa nu fii mai prejos ca ea...ca te faci de ras...ala nu o sa aibe de ce sa vrea sa se intalneasca cu tine...nu stiu..daca o sa mearga sau nu...ala ce caracter arata???..ca ce caracter are nu ai de unde sa stii tu!....ce atitudine are??..l/ai studiat???...o face pe golanul?? oi face pe desteptul???...o face pe indragostitul??...o face pe smecherul???...isi face o atitudine de fatzada care se vrea a demonstra popularitate????functie de......tot ce am zis pana acum...si mai mult de atat!!
andreea_n_x
Postat pe 26 Martie 2010 02:01
...mi-am adus aminte de anii de liceu :-< Ce batrana ma simt ...
Nu stiu ce sa zic...incearca sa te apropii de el incet,incet dar fara sa-l sufoci...oh,si fara sa observe prietena aia a ta
Ufff... cam complicati adolescentii astia :D
krisutza
Postat pe 26 Martie 2010 02:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
viata dupa casatorie 24 De la: pamela_1 24 Iulie 2009 15:23
clik 2 De la: wanda_love_you 18 Iulie 2009 07:36
teama barbatilor de a se implica cu adevarat intr-o relatie... 24 De la: StrangerInAStrangeLand 10 Ianuarie 2009 16:14
ce sa mai cred?? 25 De la: fantasie 26 Iunie 2012 23:01
intrebare 11 De la: kudika315094 19 August 2010 15:07