sani lasati!

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent sani lasati!: (5 din 1 vot)

Amaruie Avatarul lui Amaruie

92 mesaje
Oras: iasi

am 23 de ani musculatura sanilor foarte slabita si sanii lasati mai exista vreo sansa sa intaresc musculatura sanilor?ce so;utii exista ptr ridicarea sanilor?
Raporteaza abuz de limbaj
Pain
kudika143709 Avatarul lui kudika143709

57 mesaje
Oras: braila

De la: Amaruie, la data 2010-03-12 19:22:59am 23 de ani musculatura sanilor foarte slabita si sanii lasati mai exista vreo sansa sa intaresc musculatura sanilor?ce so;utii exista ptr ridicarea sanilor?
mergi la o sala de fitnes cum sunt sunt exercitii pentru lucrarea abdomenului ,coapselor ,bratelor etc cred ca este si pentru sani cred nu sunt sigura din cate am inteles de la prietenele mele fitnesul pune in miscare tot organismul
EU SI NIMENI ALTA
David24 Avatarul lui David24

10 mesaje
Oras: bucuresti

De la: Amaruie, la data 2010-03-12 19:22:59am 23 de ani musculatura sanilor foarte slabita si sanii lasati mai exista vreo sansa sa intaresc musculatura sanilor?ce so;utii exista ptr ridicarea sanilor?

Ridicari cu haltera de 10 sau 15kg si in 5 luni maxim 8 vei avea niste sani superbi si ridicati!
Vipassana Avatarul lui Vipassana

403 mesaje

De la: Seraphim, la data 2011-12-28 23:26:01

Ridicari cu haltera de 10 sau 15kg si in 5 luni maxim 8 vei avea niste sani superbi si ridicati!

@ Seraphim - Tu crezi ca ea poate face asta?
On topic - incearca ridicari de la 1kg pentru inceput...apoi iti vei creste greutatile treptat...cand ma refer la ridicari nu spus numai ce fac halterofilii, ci si miscari laterale, sus-jos, in fata - in dreptul sanilor, spre spate.
Cauta si pe internet...vei gasi miscarile pentru sani...Bafta
Fosta membra Kudika.ro
De la: Vipassana, la data 2011-12-28 23:32:32
De la: Seraphim, la data 2011-12-28 23:26:01

@ Seraphim - Tu crezi ca ea poate face asta?
On topic - incearca ridicari de la 1kg pentru inceput...apoi iti vei creste greutatile treptat...cand ma refer la ridicari nu spus numai ce fac halterofilii, ci si miscari laterale, sus-jos, in fata - in dreptul sanilor, spre spate.
Cauta si pe internet...vei gasi miscarile pentru sani...Bafta

Vipassana el se lauda cu cat poate ridica el
Marea mea greseala este ca incerc sa gasesc parti bune si-n cei pe care majoritatea ii hulesc :Pickard , Monreve, Talpa_Iute ... iar daca indraznesc sa ma supar ca-s respins pt asta si raspund la cuvinte aruncate zemeflitoare cu aceeasi moneda(poate ceva mai acida dar mesajul este acelasi) sunt judecat si condamnat ... de ce m-as mira ... sa se schimbe ceva in virutal cand in real intotdeauna am fost un exilat , intr-un fel sau altul ...