Setari Cookie-uri

eu zodia berbec el zodia scorpion ce pareri aveti...

eu zodia berbec el zodia scorpion ce pareri aveti...
moak_mik
Postat pe 15 Martie 2010 10:11
"Teoretic" s-ar parea ca nu se impaca grozav, find semn de foc cu semn de apa - berbecul este un semn putenic care tine la independenta, iar scorpionul poate fi viclean si posesiv

Insa daca este multa iubire, se mai renunta la egoism si se tine seama de dorintele si nevoile celuilalt fara prea mare efort, se pot intelege
ice_flower
Postat pe 15 Martie 2010 14:56
scorpionul e plin de vicii pe care berbecul n-o sa le accepte niciodata...e f. gelos. f posesiv, ueori violent(mai ales dak el e barbatul)micinos,nu stie ce e ala Respecta, nu stie ce este Increderea, nu stie sa-si asume raspunderi si berbecul le are pe ale lui, tu k berbec o sa treci cu vederea multe...dar o sa te saturi de atatea greseli...
angel_de_la_noche
Postat pe 3 Aprilie 2010 08:57
din pct de vedere sexual e super ok,mai departe ...
utad
Postat pe 3 Aprilie 2010 08:59
eu sunt scorpion el e berbec si ne intelegem foarte bine.la inceput am depus pentru ca berbecii sunt foarte pragmatici si se deschid greu -doar atunci cand persoana de langa el /ea iubesc partenerul cu adevarat.daca el fiind scorpion te iubeste iti va arata asta. poti vea incredere in el e un bun ascultator si ai putea sa profiti de asta spunandu-i care sunt principiile tale referitor la relatia voastra cu caldura si sinceritate in cazul in care vei minti te va simti imediat te va ierta dar va trebui sa muncesti de doua ori ca el sa fie cu tine ca prima data.scorpionul e loial, iubitor cu persoana care ii demosntreaza aceleasi lucruri in caz contrar in sensul ca in cazurile in care ii dmonstrezi ca nu esti ceea ce spui ca esti isi schimba parerea.
Daca mai ai alte intrebari referitor la acest subiect nu ezita.
nykole
Postat pe 5 Aprilie 2010 14:18
De la: nykole, la data 2010-04-05 14:18:54eu sunt scorpion el e berbec si ne intelegem foarte bine.la inceput am depus pentru ca berbecii sunt foarte pragmatici si se deschid greu -doar atunci cand persoana de langa el /ea iubesc partenerul cu adevarat.daca el fiind scorpion te iubeste iti va arata asta. poti vea incredere in el e un bun ascultator si ai putea sa profiti de asta spunandu-i care sunt principiile tale referitor la relatia voastra cu caldura si sinceritate in cazul in care vei minti te va simti imediat te va ierta dar va trebui sa muncesti de doua ori ca el sa fie cu tine ca prima data.scorpionul e loial, iubitor cu persoana care ii demosntreaza aceleasi lucruri in caz contrar in sensul ca in cazurile in care ii dmonstrezi ca nu esti ceea ce spui ca esti isi schimba parerea.
Daca mai ai alte intrebari referitor la acest subiect nu ezita.



Eu sunt tot scorpion si el este berbec. Avem o relatie de aproape 3 ani,la anul ne casatorim....cine-ar fi crezut. .....nu credeam ca am sa rezist langa el mai mult de o luna,deja dupa o luna pt mine trecuse parca un an...... am avut mici conflicte,era mai posesiv si a trebuit sa renunt la unele lucruri pt ai face pe plac......eu sunt mai directa si mereu ii spuneam in fata ce-mi place si ce nu,chiar daca il deranja ..... cu timpul ne-am dat unul dupa celalalt asta datorita si comunicarii,care conteaza foarte mult pt mine.
Ca o concluzie cred ca el m-a schimbat pe mine,in bine si ii multumesc pentru asta...in schimb eu pe el nu am avut cu ce sa-l schimb,doar i-am fost mereu aproape
mika_elaaa
Postat pe 25 Aprilie 2010 17:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Aparentzele inseala...? 22 De la: kudika000550 24 Martie 2009 10:33
eu pesti,el gemeni .ce sanse credeti ca avem? 6 De la: dudu 20 Februarie 2009 12:51
Ce pãrere aveþi despre bãrbatul capricorn? 207 De la: kudika_1034339 17 Octombrie 2018 11:42
Femeile Balanta!!! 22 De la: Valy90 1 Mai 2011 22:57
sagetator-rac 15 De la: kudika053783 25 Iunie 2015 16:04