Setari Cookie-uri

Zodia Berbec,pareri pro si contra?

Am observat ca s-a sters pagina in care am mai deschis un topic despre berbeci.Mi-ar placea sa stiu si parerile voastre despre zodia berbec..
IUBY88
Postat pe 14 Martie 2010 16:24
Shhh
Postat pe 14 Martie 2010 16:48
n-ai observat bine, pune-ti ochelarii si o sa-ti gasesti si celalalt topic
miss_darine
Postat pe 14 Martie 2010 21:54
De la: miss_darine, la data 2010-03-14 21:54:00n-ai observat bine, pune-ti ochelarii si o sa-ti gasesti si celalalt topic



Da ai dreptate!Nu am observat bine!ms de observatie
IUBY88
Postat pe 15 Martie 2010 19:33
din experienta mea personala, pot spune ca berbecii sunt niste barbati foarte incapatanati, dar si foarte orgoliosi, din pacate. tind sa isi mentina punctul de vedere pana la capat chiar daca le demonstrezi ca gresesc si chiar daca intr-un final va face probabil tot ca tine (desi nu va recunoste niciodata ca tu l-ai indrumat). din pacate nu sunt niste persoane foarte stabile intr-o relatie, pe langa tine la un moment dat cu siguranta va exista si alta (iar aici nu vrb doar din experienta mea). in general sunt persoane cu aspect foarte placut si pot fi si tandri si iubitori si atenti, dar pot fi si foarte nehotarati. sfatul meu: daca dai peste un berbec nehotarat sau artagos, fugi mancand pamantul, nu merita sa te chinui sa ai o relatie cu el. iar daca te-ai certat cu el, nu te astepta sa isi ceara scuze (chiar daca el a gresit) sau sa faca el primul pas spre impacare, tu vei fi mereu cea care va face lucrul asta.
adriana_atanasoaie
Postat pe 30 Martie 2010 15:41
De la: adriana_atanasoaie, la data 2010-03-30 15:41:54din experienta mea personala, pot spune ca berbecii sunt niste barbati foarte incapatanati, dar si foarte orgoliosi, din pacate. tind sa isi mentina punctul de vedere pana la capat chiar daca le demonstrezi ca gresesc si chiar daca intr-un final va face probabil tot ca tine (desi nu va recunoste niciodata ca tu l-ai indrumat). din pacate nu sunt niste persoane foarte stabile intr-o relatie, pe langa tine la un moment dat cu siguranta va exista si alta (iar aici nu vrb doar din experienta mea). in general sunt persoane cu aspect foarte placut si pot fi si tandri si iubitori si atenti, dar pot fi si foarte nehotarati. sfatul meu: daca dai peste un berbec nehotarat sau artagos, fugi mancand pamantul, nu merita sa te chinui sa ai o relatie cu el. iar daca te-ai certat cu el, nu te astepta sa isi ceara scuze (chiar daca el a gresit) sau sa faca el primul pas spre impacare, tu vei fi mereu cea care va face lucrul asta.


Am avut ghinionul ca amandoua relatiile pe care le-am avut sa fie cu barbati in zodia berbec (7 ani prima, 2 ani jumate a doua). Unul in 8 aprilie, unul in 6 aprilie. Tot ce ai scris este experimentat de mine. De asta am spus ghinionul.
Concluzia mea: sunt varza berbecii. Extrem, dar extrem de instabili. Dar mie imi plac
liliana2005
Postat pe 30 Martie 2010 17:14
ai mare dreptate,tot ce ai scris e adevarat.traiesc cu un BERBEC ,de aproape 10 ani(nu sunt maritata).dupa toti acesti ani,inca sunt indecisa...are un caracter foarte dificil,prea orgolios...ca idee,tot timpul m-au atras barbatii in zodia gemeni...
kudika099586
Postat pe 1 Aprilie 2010 10:59
Aprilie 2010
BERBEC (21.03 – 20.04)

DRAGOSTE. Vine primavara si in entuziasmul general, fluturii vor da o raita si pe la tine-n stomac…si nu neaparat pentru partener. Fii cuminte!

SANATATE. Se anunta unele ...

.........aflati mai multe intr-un horoscop lunar real si funny – aprilie 2010
(scoateti eventualele spatii libere din link)

http://www.verze.ro/index.php/Horoscop/Horoscop-lunar/horoscop-aprilie-2010.html
peppermint
Postat pe 1 Aprilie 2010 12:45
hmm...eu nu pot spune k berbecii sunt chiar asa de varza...pot fi pasionali, iubitori, tandrii, fedeli(asta dak nu le reprosatzi prea multe k sa le da-ti batai de cap si chiar sa calce stramb sau sa decida sa incheie relatia) pot lasa de la ei, unii foarte muld, cred k aici depinde si de ascendent, sunt destul de romantici si ar face tot ce este posibil pt persoana iubita,dak o iubeste.sunt orgoliosi, ambitiosi, incapatanati...si destul de duri cand sunt calcatzi pe coada:D
angel_de_la_noche
Postat pe 1 Aprilie 2010 20:48
pfff..si eu sunt berbec...si pot spune ca ma indentific 100% in caracteristicile zodiei. sunt incapatanata, orgolioasa, dar aceste defecte la mine sunt compesante de cateva calitati. oricum..berbecii sunt foarte dificili intr-o relatie :D
diddutza
Postat pe 21 Aprilie 2010 15:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
da ce ziceti de relatia dintre doi gemeni ? 5 De la: kudika346261 31 Decembrie 2010 02:39
eu scorpioanca in tot sensul cuvantului el fecioara 16 De la: bloody_queen 10 August 2010 07:55
Barbatul Pesti si femeia Balanta , merge ? 8 De la: rox81 6 Iulie 2010 14:41
Zodiile si culorile 40 De la: pupa 5 Martie 2010 11:12
DE CAND NU MAI CRED IN ASTROLOGIE AM DEVENIT IN SFARSIT FERICITA 34 De la: kudikailariana 1 Martie 2012 09:10