Setari Cookie-uri

LIFTING MAMAR

Buna fetelor,

Ma pregatesc pentru o operatie de lifting mamar si investighez medici, clinici, costuri. Dpdv costuri..lucrurile sunt ff ciudate: am gasit tarife intre 800 de euro si 2800 de euro asa ca diferenta o voi face in functie de recomandarile despre medici. Probabil au mai fost deschise "n" astfel de subiecte insa as vrea ca informatiile pe care le schimbam intre noi sa fie actuale. Prin urmare..v-ati operat sau aveti cunostinte care s-au operat la urmatorii doctori:
Iulian Ghimis (da..a avut un scandal dar cred ca i se poate intampla oricui), Eugen Turcu, Florina Gusa, Klara Hatami, Ovidiu Grecu.
Toti acesti doctori sunt ff bine pregatiti, au diplome si nu mi-ar fi teama sa apelez la niciunul dintre ei insa...m-ar ajuta sa cunosc o experienta personala.
Va multumesc. :)
Codruce
Postat pe 18 Martie 2010 12:19
Ai facut operatia pana la urma? Ce medic ai ales? Eu m-am operat de lifting mamar la Dr. Kasem Abu Bakr. Foarte reusiti sanii :)
zabiela2002
Postat pe 28 Ianuarie 2011 10:25
Buna fetelor! Scriu pentru cine cauta sfaturi. Eu mi-am facut operatia asta si vreau sa va spun din ce m-am documentat. E cel mai important poate sa alegeti cu atentie medicul, e ff important. Nu va grabiti. Mergeti la mai multi doctori si vedeti care va lasa cea mai buna impresie. Eu am fost la doamna doctor Adina Alberts. Cine vrea sa incerce la doamna doctor recomand cu incredere, mie mi-a iesit operatia foarte bine si a fost o draguta. Daca vreti sunati la clinica sau scrieti pe forumul clinicii http://bit.ly/W7tlHC si va raspunde cu sfaturi. Pup
mdianaaa
Postat pe 7 Martie 2013 12:35
eu mi-am facut la dr. dobos o reductie mamara dupa nastere si acum la aproape un an ma simt foarte bine si rezultele se mentin. operatia m-a costat 1200 euro, este intre 1000-1500 euro, sunt preturi pe site-ul dumnealui. eu am auzit de la mai multe cunostinte ca este un doctor bun si dupa ce m-am uitat si pe forumuri am decis sa merg la el. oricum decizia am luat-o dupa consult care a durat o gramada, si mi-a explicat tot ce-ar fi trebuit sa stiu despre operatie, cum o sa fie, la ce sa ma astept, contrindicatii etc. ti-l recomand.
kudika_12257
Postat pe 27 August 2014 11:44
De la: kudika_12257, la data 2014-08-27 11:44:55eu mi-am facut la dr. dobos o reductie mamara dupa nastere si acum la aproape un an ma simt foarte bine si rezultele se mentin. operatia m-a costat 1200 euro, este intre 1000-1500 euro, sunt preturi pe site-ul dumnealui. eu am auzit de la mai multe cunostinte ca este un doctor bun si dupa ce m-am uitat si pe forumuri am decis sa merg la el. oricum decizia am luat-o dupa consult care a durat o gramada, si mi-a explicat tot ce-ar fi trebuit sa stiu despre operatie, cum o sa fie, la ce sa ma astept, contrindicatii etc. ti-l recomand.


Mai "presteazã" Doboº dupã tot scandalul ?
luchianramona
Postat pe 27 August 2014 11:59
nu vreau sa fiu rea, dar nu as avea curajul sa merg la dr dobos...

un implant mamar nu e chiar asa usor de facut, un fleac!
ai nevoie de un medic priceput! unul care face cateva pe sapt, deci are mana formata, sa vezi tu pozele cu pacientele cnd te duci la consult sau dak ai norocul sa vezi si sa vb in acea zi cu una din paciente...
StefBella
Postat pe 16 Februarie 2015 20:09
Buna fetelor. Eu mi-am facut augmentare si lifting mamar la dr Calin Dobos. Ramasesem cu sanii lasati dupa sarcina si aratau destul de urat. Acum arata foarte ok, au un aspect tineresc si ferm si se simt foarte naturali.
kudika_12257
Postat pe 28 August 2015 10:55
Nu e deloc o experienta traumatizanta! Veti fi mult mai fericite daca va veti elibera de complexul sanilor vostri, va garantez. Eu tot la dl Dobos am fost pentru lifting mamar, prietena mea la fel, care are chiar o varsta mai inaintata si am fost tratate foarte bine si ne-am refacut foarte repede. Dupa doi copii, chiar se simte nevoia unei astfel de interventii… Va recomand, nu uitati niciodata sa aveti grija de voi!
Raisa_Bonea_1
Postat pe 8 Ianuarie 2016 15:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
gambe groase :( Help! 8 De la: krisutza 30 Mai 2010 20:08
Voucherele pentru chirurgia estetica 1 De la: kudika112180 17 Februarie 2010 14:44
costurile unei otoplastii 4 De la: estetique88 7 Martie 2013 11:53
LIFTING MAMAR 12 De la: kudika_1012859 10 Octombrie 2016 13:37
ELECTROSTIMULAREA 34 De la: pony 20 August 2013 22:42