Setari Cookie-uri

help me!

eu leu, el fecioara..... desi astrele nu ne dau prea multe sanse, intre noi totul decurge perfect! "ca la carte" :X

astept pareri din partea celor care se pricep cat de cat... astept marturisiri din experientele voastre!
miss_rooxy
Postat pe 21 Martie 2010 14:15
go and sleep !
blaa
Postat pe 21 Martie 2010 14:18
daca totul e ok, de ce te stresezi aiurea?
miss_darine
Postat pe 21 Martie 2010 15:16
hmm, in toate "horoscoapele" scrie ca ne intelegem si ca totul e ok doar pentru o perioada scurta de timp!... doream sa stiu daca prin forumisti este cineva care a trecut printr-o astfel de relatie, formata dintr-o EA- zodie de foc... si dintr-un EL-zodie de pamant...
miss_rooxy
Postat pe 21 Martie 2010 18:48
- Daca astrele zic ... atunci eu te sfatuiesc sa il lasi imediat !! ... Si sa iti cauti unu, despre care Pluto in conjunctie cu Mercur cu ascendent in descendent intr-un unghi de 87 de grade si Luna in casa a saptea, paralel cu perpendicular ... iti spun ca este in regula, dar care sa se imbete zilnic, sa te insele cat se poate de des si sa iti traga si o batuta de sa iti iasa prostiile astea din cap si sa poti aprecia ce ai avut ... insa despre care Luna a zis ca nu e OK.
supermiki
Postat pe 21 Martie 2010 20:26
De la: supermiki, la data 2010-03-21 20:26:01 - Daca astrele zic ... atunci eu te sfatuiesc sa il lasi imediat !! ... Si sa iti cauti unu, despre care Pluto in conjunctie cu Mercur cu ascendent in descendent intr-un unghi de 87 de grade si Luna in casa a saptea, paralel cu perpendicular ... iti spun ca este in regula, dar care sa se imbete zilnic, sa te insele cat se poate de des si sa iti traga si o batuta de sa iti iasa prostiile astea din cap si sa poti aprecia ce ai avut ... insa despre care Luna a zis ca nu e OK.

ella13
Postat pe 21 Martie 2010 20:28
De la: supermiki, la data 2010-03-21 20:26:01 - Daca astrele zic ... atunci eu te sfatuiesc sa il lasi imediat !! ... Si sa iti cauti unu, despre care Pluto in conjunctie cu Mercur cu ascendent in descendent intr-un unghi de 87 de grade si Luna in casa a saptea, paralel cu perpendicular ... iti spun ca este in regula, dar care sa se imbete zilnic, sa te insele cat se poate de des si sa iti traga si o batuta de sa iti iasa prostiile astea din cap si sa poti aprecia ce ai avut ... insa despre care Luna a zis ca nu e OK.

mi-a placut faza cu ascendentul in descendent, acu' ma duc sa-mi fac o astrograma sa vad cum le am, paralele sau perpendiculare
miss_darine
Postat pe 21 Martie 2010 20:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nodul la san 3 De la: cantafabule 29 August 2009 12:05
buna 5 De la: yumalai 17 Februarie 2010 08:28
De ce uneori asteptam prea multe d l o pers?dc o pers da sperante alteia stiind k nu este posibil nimic...dc azi iti spune te iubesc sh maine k nu t mai iubeste k i-a treqt..:( 8 De la: anastasia_m 13 Mai 2010 19:14
Spuneti-mi si mie,va rog...DE CE? 41 De la: arhanghel 6 Octombrie 2009 02:12
buna...am si eu o intrebare... 12 De la: ella_c 1 Mai 2010 23:56