CASCO

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

andreea_state Avatarul lui andreea_state

2 mesaje

Eu am RCA la masina, si ma intrebam daca sa imi fac si CASCO sau nu.
Imi puteti da sfaturi, pareri, pls?
Raporteaza abuz de limbaj
reo Avatarul lui reo

21 mesaje

Am auzit si eu o mie de opinii in legatura cu CASCO; unii spun ca nu te despagubesc astia,altii ca e bine sa iti faci; ideea e in felul urmator ;eu te-as sfatui sa iti faci totusi un CASCO, eu am 2 cunostiinte care nici nu vroiau sa auda de CASCO,ca nu fac, ca ei sunt cei mai tari la volan,unul din ei a plecat in strainatate cu masina si a facut accident in grecia, daca ar fi avut CASCO isi repara frumusel masina fara nici o problema,si acum sta cu masina nereparata pt ca acolo piesele sunt foarte scumpe, celalalalt sofer cu experienta de 12 ani, facea des drumuri in germania cu masina,tot asa zicea de CASCO ca is niste hoti ca dai o groaza de bani degeaba,intr-o zi ploioasa in afara localitatii la o curba a pierdut controlul volanului si s-a rasturnat cu masina.nici pana in ziua de azi nu si-a mai reparat masina pt ca pagubele erau destul de semnificative; IDEEA E CA NU STII NICIODATA CE TI SE POATE INTAMPLA SI E BINE SA FII PREGATIT si daca te hotarasti sa iti faci sa te interesezi bine de toate detaliile asigurarii si toate despagubirile care ti le ofera
Raporteaza abuz de limbaj