Setari Cookie-uri

CAPRICORN, iubesc un barbat FECIOARA

Buna ziua tuturor! Se zice ca cele 2 zodii sunt extrem de compatibile...Doar ca eu pana la aceatsa data nu am mai cunoscut barbati din aceasta zodie, e un tip foarte interiorizat, se teme de multa socializare, ii e teama ca totul sa nu devina brusc "prea serios", dar in acelasi timp foarte cald, protector, pasional si mai ales posesiv. . Recunoasteti in cele zise de mine barbatul fecioara? Aveti vreun sfat cum m-as putea apropia de el?
AndraDH
Postat pe 29 Martie 2010 07:26
sh capricornii st interiorizati de asemea sh fecioarele daca sti sa vb baiatu respectiv va vorbi ceva mai mult sau cel putin cautati un sub comun sh o sa se schimbe situatia,barbatul fecioara are f mult curaj chiar daca nu arata acest lucru si are foarte multa incredere in sine.....stiu acest lucru deoarece tatal meu este nascut in zodia fecioara iar eu st capricorn sh ne intelegem f bn
kudika012227
Postat pe 5 Aprilie 2010 02:06
Hristos a inviat! DIn pacate...povestea s-a terminat inainte sa inceapa cu adevarat...el s-a indepartat...fara o vorba...a disparut in Sapt Mare si m-a lasat bocindu-l si pana in ziua de azi. Probabil s-a intors la vechea prietena, stiu inca se gandea la ea...si desi a fost un mare ticalos...eu tot numai la el ma gandesc...Multumesc oricum pentru parere!
AndraDH
Postat pe 5 Aprilie 2010 09:50
Adevarat a inviat!daca a faqt acest lucru inseamna k nu era pt uh el a pierdut uh nu ai pierdut nik sh in plus gasesti baietii la orice colt de str ai sa vezi k la un moment dat tot la uh o sa vina,dar o sa fie prea tarziu :-*
kudika012227
Postat pe 5 Aprilie 2010 10:04
Crede-ma...nu-mi doresc nimic mai mult decat sa revina spre mine....doare lipsa lui cumplit...nu am fost niciodata asa indragostita si acum imi este rau de tot...nu ma mai recunoaste nimeni de aproape o saptamana de cand s-a intamplat asta....Daca as stii cum sa fac sa-l aduc catre mine as face-o
AndraDH
Postat pe 5 Aprilie 2010 16:51
nu fi bleaga daca acel baiat te-a facut sa suferi inseamna ca nu este ptr tine si unde scupi sa nu lingi !incearca a te apropi d un alt baiat si nu te mai gandi la un papalau ap cati ani ai?!:-*
kudika012227
Postat pe 5 Aprilie 2010 20:23
eu? 31, el 37. Eu sunt divortata, am 2 copii, lucru care pe el se pare ca l-a pus pe fuga. Eu simtisem ca langa el mi-a putea gasii echilibrul, se pare ca insa el nu simte la fel despre mine.
AndraDH
Postat pe 6 Aprilie 2010 09:25
ok scuza-ma pt qm am vb am crezut k esti km d seama mea ,si cred k tu nu il iub ci doar te-ai atasat de el datorita prob pe care le ai !si nu te merita la 37 d ani sa se poarte k un copil d 17 18 ani e cam nasol iti urez bafta si ai sa gasesti pe cnv kre sa te iub ptr ceia k esti:-*
kudika012227
Postat pe 6 Aprilie 2010 17:38
Exact asa s-a purtat...ca un copi retardat...dar am pus punct si am plecat mai departe...cu fruntea sus. Multumesc frumos....stail inistita...imi plac sfaturile de la oricine...indiferent de varsta...pup!
AndraDH
Postat pe 7 Aprilie 2010 09:01
Andra...daca reusesti sa mai citesti mesajul asta....iti pot spune ca nu se mai intoarce...eu sunt barbat fecioara...iti pot spune ft multe...daca a plecat din viata ta...e bun plecat...nu se mai intoarce..pentru nimic in lume...si tine minte...plecarea din viata ta a lui a fost gandita de cel putin 5 ori inainte...nu face nimic la voia intamplarii...daca i`ai stins sentimentul de placere de la inceput, cu regret iti spun ca nu`l mai aprinzi cu nimic...asa sunt si eu...
florosbif
Postat pe 20 Mai 2010 11:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
am nevoie de parerile voastre:D 19 De la: geo_resuscitat 28 Ianuarie 2011 11:13
Eu balanta el Feciora 16 De la: kristinaristea 16 August 2009 23:34
Ce te faci daca nu te atrage nimic? 11 De la: sycorax 24 Iulie 2009 12:40
mai mult despre zodii 2 De la: diana1981 16 Martie 2009 18:19
ajutor! 8 De la: kudika026577 17 Martie 2011 15:28