Setari Cookie-uri

cine a folosit fiole de la gerovital pentru par?

Buna ,

Am vazut zilele trecute fiole de la gerovital pentru par, le a folosit cineva? Ce parere aveti despre ele?
Inna30
Postat pe 30 Martie 2010 12:54
da, am folosit fiole de gerovital injectabile de 3 ori / saptamana timp de 3 luni....si potspune ca au fost minunate !nu erau pt par ci, pt tonus...eu personal am fost f. multumita de efectul lor...deci fiind vorba de aceeasi gama de produse, banuiesc ca si acestea pt par vor da rezultate..! incearca-le pt ca nu-ti pot dauna cu nimic,gama gerovital fiind renumita international pt efectele +....
florivizireanu
Postat pe 8 Aprilie 2010 08:06
De la: kudika096761, la data 2010-04-08 08:06:36 da, am folosit fiole de gerovital injectabile de 3 ori / saptamana timp de 3 luni....si potspune ca au fost minunate !nu erau pt par ci, pt tonus...eu personal am fost f. multumita de efectul lor...deci fiind vorba de aceeasi gama de produse, banuiesc ca si acestea pt par vor da rezultate..! incearca-le pt ca nu-ti pot dauna cu nimic,gama gerovital fiind renumita international pt efectele +....


mersi pt sfat
Inna30
Postat pe 8 Aprilie 2010 16:41
De la: Inna30, la data 2010-03-30 12:54:03Buna ,

Am vazut zilele trecute fiole de la gerovital pentru par, le a folosit cineva? Ce parere aveti despre ele?


Si eu am folosit cu ani in urma gerovital injectabil care i cel mai eficient dintre toate produsele!
1 la 2 zile, 20 de zile deci 10 injectii, pauza 3 luni si iar repetat tratamentul de 3 ori!
Excelente as putea spune, mi a regenerat organismul, nu numai parul, si am simtit asta si pe plan psihic, am capatat mai multa vitalitate si rezistenta la stress, dar de atunci ma lupt cu kilogramele, trebuie sa am grija ce mananc si sa tin dieta in permanenta ca asimilez foarte repede.
La mare cautare sunt si aici in Egipt produsele Ana Aslan, deci daca pe taramul Cleopatrei unde ingrijirea parului si a pielii sunt primordiale si au iscusinta si secretele lor de mii de ani, aceste "Gerovital" sunt in top, da ti cu seama ca au valoare!
Iti recomand sa mergi la un medic totusi , si sa asociezi produsele adica injectii, lotiuni sau fiole pentru par, creme pentru fata si corp, asta pentru o eficienta mai mare, altfel e ca o frectie la un picior de lemn, ca sa zicem doar ca am facut o!
Succes!
valibilic
Postat pe 15 Aprilie 2010 11:34
am folosit atat fiole cat si solutia cu petroleum si samponul regenerant si au dat rezultate le-am folosit 2 luni si acum am facut pauza. Sunt foarte bune foloseste-le cu incredere nu vei regreta.
kudika360260
Postat pe 30 Ianuarie 2011 13:19
NOU!! Tratament brazilian OrganiQ cu keratina - 100% natural - pentru indreptarea parului!! Cea mai inovativa,

revolutionara si sanatoasa aparitie in materie de ingrijirea parului, acum disponibil si la tine acasa !! Rezultate

uimitoare pana la 4 Luni !!Ai un par greu de aranjat? Petreci ore intregi chinuindu-te sa iti aranjezi parul dar iti

distrugi structura parului cu diferite aparate pentru indreptarea parului? Solutia este tratamentul brazilian cu

keratina, care iti va lasa parul drept, matasos, foarte stralucitor si cel mai important : SANATOS !! Parul tau va

arata ingrijit si aranjat chiar daca il lasi sa se usuce liber dupa ce il speli. Acest tratament este 100% organic,

fara chimicale, complet sigur si cu rezultate uimitoare !! Renuntati la indreptari chimice ale parului, la placa, la

timp pierdut cu indreptarea parului cu peria sau la banii cheltuiti la salon. Este cel mai potrivit pentru par

vopsit, decolorat, fara viata ! Pret complet tratament la domiciliu: 650RON ( Produse speciale pentru ingrijire dupa

tratament , pentru rezultate indelungate - sampon si balsam - incluse in pret ). Contact : ymirsy@yahoo.com
ymirsy
Postat pe 14 Martie 2011 12:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ceau` 1 De la: roxi_poxiiii 15 Februarie 2011 13:47
help!am nevoie de sugestii pentru parul cret! 6 De la: RalluPunk 3 Iulie 2009 21:58
parul meu.o mare problema....va rog sa ma jutati 6 De la: balrog 14 Martie 2011 13:07
Placa de par 1 De la: kudika365888 5 Martie 2011 21:55
Produs pentru caderea parului, 100% natural 4 De la: biancorossi 27 Octombrie 2008 10:36