Setari Cookie-uri

disperare

buna..sunt impreuna cu un baiat de 3 ani..de 1 an locuim impreuna in apartamentul lui ( sta singur,parintii au casa la tara)..deja ne gandim la casatorie si alte chestii..treaba e ca,acum o luna,a fost o petrecere de ziua fratelui sau..am fost si noi invitati,desigur,(el este casatorit de 2 ani,are si un copil de 1 an)..eu de obicei nu prea le am cu bautura,dar la insistentele lui,am luat cateva pahare...cateva..de la 10 in sus ...nu prea mai stiam nimic de mine,parca o luasem razna,dar ma simteam bine intr-un fel...m-am dus in camera,sa ma intind putin(mi se facuse cam rau)..si aici,e aici...cumnatul meu a venit la mine,si...a inceput sa ma sarute..cum eu eram dusa,nu protestam nimic..s-a terminat facand dragoste.. ...a2a zi,m-am trezit in acelasi pat,dar cu iubitul meu langa mine..nu stiam de ce am facut ce am facut,si mi-era teama sa nu fi aflat ceva..nu stia nimic..de atunci imi evit cumnatul,si imi pare f rau de ce am facut,si in fiecare zi stau cu o teama ciudata in mine..as vrea sa-i spun iubitului meu tot,sa nu mai ma simt asa,dar mi-e frik ca o sa ne despartim,si ca se va certa cu fratele din cauza mea...ce sa fac? sunt disperata..cateodata nu ma mai suport cad stiu ce am facut
motzata
Postat pe 3 Aprilie 2010 11:29
pfffff
daca nu sti sa bei,lasa alcoolul.
da fratele nu i-a zis nimic???
blaa
Postat pe 3 Aprilie 2010 11:58
nu i-a spus nimic,si nici nu cred ca o sa o faca...mai ales ca are o familie...
motzata
Postat pe 3 Aprilie 2010 12:03
pai atunci.....las-o si tu asa.....
blaa
Postat pe 3 Aprilie 2010 12:13
o las asa,dar nu stiu ce reactie voi avea cand voi fi cu amandoi de fata...si tot timpul stau cu frica,sa nu afle
motzata
Postat pe 3 Aprilie 2010 12:33
Eu cred ca ar trebui sa ii spui iubitului tau despre tot ce s-a intamplat. Pana la urma tu nu ai avut nicio vina, doar ca te-ai imbatat, iar cumnatul tau a profitat de tine, de starea in care te aflai...Daca iubitul tau te va cunoaste, va avea incredere in tine...Sa zicem ca te casatoresti cu el, ai putea sa dai nas in nas cu fratele lui si sa te simti ok ? Mai devreme sau mai tarziu s-ar afla totul...si cand se va afla, as zice ca nu te-ar mai crede nimeni, indiferent de explicatiile oferite, ar zice ca ai vrtu sa ascunzi totul din cine stie ce motive...
Minciunile astea nu sunt bune la nimic...
Summer_
Postat pe 3 Aprilie 2010 12:40
dar daca nu va intelege si ma va parasi?
motzata
Postat pe 3 Aprilie 2010 12:46
" . Pana la urma tu nu ai avut nicio vina, doar ca te-ai imbatat, iar cumnatul tau a profitat de tine, de starea in care te aflai.."

eu nu preaa cred in treaba asta.....eram beata/ drogata.....si " a profitat" de mine .....
blaa
Postat pe 3 Aprilie 2010 12:48
De la: motzata, la data 2010-04-03 12:46:04dar daca nu va intelege si ma va parasi?



fiecare om e responsabil de faptele lui,"constient sau inconstient" .....
asuma-ti raspunderea ....daca ai stiut.....sa duci paharu' la gura ...( ca sa nu zic altceva ...)
blaa
Postat pe 3 Aprilie 2010 12:51
De la: blaa, la data 2010-04-03 12:48:06" . Pana la urma tu nu ai avut nicio vina, doar ca te-ai imbatat, iar cumnatul tau a profitat de tine, de starea in care te aflai.."

eu nu preaa cred in treaba asta.....eram beata/ drogata.....si " a profitat" de mine .....


Sunt persoane care atunci cand se imbata nu mai stiu pe ce lume se afla. Am un prieten caruia i se rupe firul cand se imbata, a 2a zi ii spunem noi ce s-a mai intamplat, el nu mai stie ce a facut. Asa si cu ea...Insa...daca ea stie ca a constientizat ce se intampla si a acceptat, s-a supus, asta e cu totul alta problema...Insa ,,cumnatul'' ar trebui sa fie demascat, da-o-ncolo de treaba, tu insurat, cu copil, te culci cu iubita fratelui ?!
Summer_
Postat pe 3 Aprilie 2010 12:52
De la: Summer_, la data 2010-04-03 12:52:45
De la: blaa, la data 2010-04-03 12:48:06" . Pana la urma tu nu ai avut nicio vina, doar ca te-ai imbatat, iar cumnatul tau a profitat de tine, de starea in care te aflai.."

eu nu preaa cred in treaba asta.....eram beata/ drogata.....si " a profitat" de mine .....


Sunt persoane care atunci cand se imbata nu mai stiu pe ce lume se afla. Am un prieten caruia i se rupe firul cand se imbata, a 2a zi ii spunem noi ce s-a mai intamplat, el nu mai stie ce a facut. Asa si cu ea...Insa...daca ea stie ca a constientizat ce se intampla si a acceptat, s-a supus, asta e cu totul alta problema...Insa ,,cumnatul'' ar trebui sa fie demascat, da-o-ncolo de treaba, tu insurat, cu copil, te culci cu iubita fratelui ?!



da,de acord cu tine ....dar daca ea "nu are antrenament" dc trebuia sa bea ?
iubitu' pe unde era cand s-a intamplat ??

daca nu sti sa bei,mai bine te abtzii,parerea mea........
blaa
Postat pe 3 Aprilie 2010 12:56
De la: blaa, la data 2010-04-03 12:56:12
De la: Summer_, la data 2010-04-03 12:52:45
De la: blaa, la data 2010-04-03 12:48:06" . Pana la urma tu nu ai avut nicio vina, doar ca te-ai imbatat, iar cumnatul tau a profitat de tine, de starea in care te aflai.."

eu nu preaa cred in treaba asta.....eram beata/ drogata.....si " a profitat" de mine .....


Sunt persoane care atunci cand se imbata nu mai stiu pe ce lume se afla. Am un prieten caruia i se rupe firul cand se imbata, a 2a zi ii spunem noi ce s-a mai intamplat, el nu mai stie ce a facut. Asa si cu ea...Insa...daca ea stie ca a constientizat ce se intampla si a acceptat, s-a supus, asta e cu totul alta problema...Insa ,,cumnatul'' ar trebui sa fie demascat, da-o-ncolo de treaba, tu insurat, cu copil, te culci cu iubita fratelui ?!



da,de acord cu tine ....dar daca ea "nu are antrenament" dc trebuia sa bea ?
iubitu' pe unde era cand s-a intamplat ??

daca nu sti sa bei,mai bine te abtzii,parerea mea........


Cam asa este...oricum adevarul este pe undeva pe la mijloc..acum nici ea nu stia ca daca s-ar imbata s-ar gasi cumnatzelul sa se culce cu ea...Eu cu bautura am luat-o incet, cate-un pic , pic, pic pana cand mi-am permis sa beau ca alti prieteni/e fara sa mi se piarda firul, si sunt constienta de ceea ce fac, stiu sa imi impun niste limite...
In fine, sa fie invatatura de minte faza cu bautura in exces...
Summer_
Postat pe 3 Aprilie 2010 12:59
De la: Summer_, la data 2010-04-03 12:59:29
De la: blaa, la data 2010-04-03 12:56:12
De la: Summer_, la data 2010-04-03 12:52:45
De la: blaa, la data 2010-04-03 12:48:06" . Pana la urma tu nu ai avut nicio vina, doar ca te-ai imbatat, iar cumnatul tau a profitat de tine, de starea in care te aflai.."

eu nu preaa cred in treaba asta.....eram beata/ drogata.....si " a profitat" de mine .....


Sunt persoane care atunci cand se imbata nu mai stiu pe ce lume se afla. Am un prieten caruia i se rupe firul cand se imbata, a 2a zi ii spunem noi ce s-a mai intamplat, el nu mai stie ce a facut. Asa si cu ea...Insa...daca ea stie ca a constientizat ce se intampla si a acceptat, s-a supus, asta e cu totul alta problema...Insa ,,cumnatul'' ar trebui sa fie demascat, da-o-ncolo de treaba, tu insurat, cu copil, te culci cu iubita fratelui ?!



da,de acord cu tine ....dar daca ea "nu are antrenament" dc trebuia sa bea ?
iubitu' pe unde era cand s-a intamplat ??

daca nu sti sa bei,mai bine te abtzii,parerea mea........


Cam asa este...oricum adevarul este pe undeva pe la mijloc..acum nici ea nu stia ca daca s-ar imbata s-ar gasi cumnatzelul sa se culce cu ea...Eu cu bautura am luat-o incet, cate-un pic , pic, pic pana cand mi-am permis sa beau ca alti prieteni/e fara sa mi se piarda firul, si sunt constienta de ceea ce fac, stiu sa imi impun niste limite...
In fine, sa fie invatatura de minte faza cu bautura in exces...



blaa
Postat pe 3 Aprilie 2010 13:05
Asa, da-i cu berea la metru !
Summer_
Postat pe 3 Aprilie 2010 13:06
am baut pentru ca am vrut sa ma simt mai bine,eram si intr-o stare nasoala...si daca stiam ce urmeaza sa fac,nu mai beam..da,am fost constienta ca ma culc cu el,dar starea in care eram nu a putut sa ma opreasca...nush cum sa explic..
motzata
Postat pe 3 Aprilie 2010 13:10
De la: Summer_, la data 2010-04-03 13:06:46Asa, da-i cu berea la metru !



pai, TRAIASCA BEREAAAAA ca e cea mai bunaaaaaaaaa....


blaa
Postat pe 3 Aprilie 2010 13:12
De la: motzata, la data 2010-04-03 13:10:09am baut pentru ca am vrut sa ma simt mai bine,eram si intr-o stare nasoala...si daca stiam ce urmeaza sa fac,nu mai beam..da,am fost constienta ca ma culc cu el,dar starea in care eram nu a putut sa ma opreasca...nush cum sa explic..




pfff daca mai si fumai ceva .....

Vorba lu' summer .....altadata sa iti fie invatatura de minte....
blaa
Postat pe 3 Aprilie 2010 13:16
da,chiar imi e invatatura de minte...oricum,nu mai vreau sa aud de bautura de atunci...pentru ca stiu ce am patit de la ea...si regret f mult,as da 2 ani din viata mea sa dau timpul inapoi,sa nu se mai intample asa...dar asta e...eu o fac,eu o trag..off...ca nu puteam sa gandesc atunci
motzata
Postat pe 3 Aprilie 2010 13:30
De la: motzata, la data 2010-04-03 11:29:03buna..sunt impreuna cu un baiat de 3 ani..de 1 an locuim impreuna in apartamentul lui ( sta singur,parintii au casa la tara)..deja ne gandim la casatorie si alte chestii..treaba e ca,acum o luna,a fost o petrecere de ziua fratelui sau..am fost si noi invitati,desigur,(el este casatorit de 2 ani,are si un copil de 1 an)..eu de obicei nu prea le am cu bautura,dar la insistentele lui,am luat cateva pahare...cateva..de la 10 in sus ...nu prea mai stiam nimic de mine,parca o luasem razna,dar ma simteam bine intr-un fel...m-am dus in camera,sa ma intind putin(mi se facuse cam rau)..si aici,e aici...cumnatul meu a venit la mine,si...a inceput sa ma sarute..cum eu eram dusa,nu protestam nimic..s-a terminat facand dragoste.. ...a2a zi,m-am trezit in acelasi pat,dar cu iubitul meu langa mine..nu stiam de ce am facut ce am facut,si mi-era teama sa nu fi aflat ceva..nu stia nimic..de atunci imi evit cumnatul,si imi pare f rau de ce am facut,si in fiecare zi stau cu o teama ciudata in mine..as vrea sa-i spun iubitului meu tot,sa nu mai ma simt asa,dar mi-e frik ca o sa ne despartim,si ca se va certa cu fratele din cauza mea...ce sa fac? sunt disperata..cateodata nu ma mai suport cad stiu ce am facut
Am o intrebare:unde era iubitul tau in tot timpul asta?Daca a vazut k te simti rau,de ce nu a venit dupa tine?
yocorrina22
Postat pe 19 Aprilie 2010 15:19
Hmmm, este putin cam ciudat. Intr-adevar, unde era iubitul tau ? Totusi ce s-a intamplat in acea camera nu putea sa se consume in cateva minute. El nu ti-a remarcat lipsa in tot acest timp ? Macar sa vina sa vada cum te simti....La insistentele cui ai luat cateva pahare in plus (ale iubitului sau ale fratelui acestuia) ? In ce stadiu te aflai (ma refer la imbracaminte) cand te-ai "despartit" de frate sau cand te-ai trezit dimineata ? Iubitul tau nu te-a intrebat nimic ? Nu vreau sa avansez o anume idee, dar, sa-mi fie cu iertare, am auzit de cazuri cand frati sau prieteni foarte buni isi "impart" iubitele.
emaemanuella11
Postat pe 19 Aprilie 2010 16:09
De la: emaemanuella11, la data 2010-04-19 16:09:01Hmmm, este putin cam ciudat. Intr-adevar, unde era iubitul tau ? Totusi ce s-a intamplat in acea camera nu putea sa se consume in cateva minute. El nu ti-a remarcat lipsa in tot acest timp ? Macar sa vina sa vada cum te simti....La insistentele cui ai luat cateva pahare in plus (ale iubitului sau ale fratelui acestuia) ? In ce stadiu te aflai (ma refer la imbracaminte) cand te-ai "despartit" de frate sau cand te-ai trezit dimineata ? Iubitul tau nu te-a intrebat nimic ? Nu vreau sa avansez o anume idee, dar, sa-mi fie cu iertare, am auzit de cazuri cand frati sau prieteni foarte buni isi "impart" iubitele.
Asta am vrut sa ii transmit si eu.Sau poate are nevoie de un motiv de despartire.Fii atenta
yocorrina22
Postat pe 19 Aprilie 2010 16:14
eu, in locul tau, i-as da linkul forumului la topicul creat de tine si cu asta basta... de spus trebuie sa-i spui. gandeste in felul urmator: voi va casatoriti si tu va trebui sa traiesti cu pacostea asta pe cap toata viata... si la urma urmei se va mai intampla sa te intalnesti cu "celalalt", ca doar nu e doar un fost coleg de serviciu. ar trebui sa-ti asumi responsabilitatea si sa incerci sa-ti pastrezi coloana vertebrala dreapta (cat a mai ramas din ea, in urma a ce s-a intamplat)...


multa bafta
andra_sm
Postat pe 19 Aprilie 2010 22:47
De la: Summer_, la data 2010-04-03 12:52:45
De la: blaa, la data 2010-04-03 12:48:06" . Pana la urma tu nu ai avut nicio vina, doar ca te-ai imbatat, iar cumnatul tau a profitat de tine, de starea in care te aflai.."

eu nu preaa cred in treaba asta.....eram beata/ drogata.....si " a profitat" de mine .....


Sunt persoane care atunci cand se imbata nu mai stiu pe ce lume se afla. Am un prieten caruia i se rupe firul cand se imbata, a 2a zi ii spunem noi ce s-a mai intamplat, el nu mai stie ce a facut. Asa si cu ea...Insa...daca ea stie ca a constientizat ce se intampla si a acceptat, s-a supus, asta e cu totul alta problema...Insa ,,cumnatul'' ar trebui sa fie demascat, da-o-ncolo de treaba, tu insurat, cu copil, te culci cu iubita fratelui ?!


Vezi tu, prietenul tau NU-SI MAI AMINTESTE ce a facut, de-asta voi ii spuneti ce si cum. Dar ea STIE ce a facut. Alcoolul nu i-a sters memoria ci doar puterea de a spune "nu" in acele momente. Ea nu a fost violata. Desigur, nu a fost nici cu vointa, dar cand o persoana STIE ce a facut sub efectul bauturii.. nu e scuzata.
Eu nu mi-as ierta sora daca s-ar culca cu iubitul meu, beata fiind. Alcoolul nu poate fi o scuza pentru asa ceva.
Desigur si fratele e un nemernic. Dar, in situatia de fata, el e fratele, asta e. Iubitul nu va trai cu o femeie pe care fratele lui a "calarit-o" moarta de beata la o petrecere. Orice barbat, la orice petrecere poate repeta figura.
rashela
Postat pe 20 Aprilie 2010 00:02
...în perspectivã...când mai intenþionezi sã bei...mã anunþi ºi pe mine...rogu-te ?
pseudonius
Postat pe 20 Aprilie 2010 05:42
De la: pseudonius, la data 2010-04-20 05:42:41...în perspectivã...când mai intenþionezi sã bei...mã anunþi ºi pe mine...rogu-te ?

Rautate ce esti ! Fata a spus ca si-a invatat lectia
emaemanuella11
Postat pe 20 Aprilie 2010 17:23
eu zic ca mai bine lasi lucrurile asa cum sunt si dai la o parte sentimentele de vinovatie
oricat de mult ai regreta nimic nu mai poate fi schimbat.
si apoi daca iubitul tau,, nu si-a dat seama" si cumnatul tau nu a zis nimic ....... si daca ar spune nu iti amintesti nimic. tu nu sti nimic, nu au cum sa dovedeasca nimic., daca nu v-a prins atunci acum e imposibil.
free_to_be_happy
Postat pe 20 Aprilie 2010 17:54
De la: Summer_, la data 2010-04-03 12:40:30Eu cred ca ar trebui sa ii spui iubitului tau despre tot ce s-a intamplat. Pana la urma tu nu ai avut nicio vina, doar ca te-ai imbatat, iar cumnatul tau a profitat de tine, de starea in care te aflai...Daca iubitul tau te va cunoaste, va avea incredere in tine...Sa zicem ca te casatoresti cu el, ai putea sa dai nas in nas cu fratele lui si sa te simti ok ? Mai devreme sau mai tarziu s-ar afla totul...si cand se va afla, as zice ca nu te-ar mai crede nimeni, indiferent de explicatiile oferite, ar zice ca ai vrtu sa ascunzi totul din cine stie ce motive...
Minciunile astea nu sunt bune la nimic...
mare dreptate graiesti sa stii asa ca Motzata asculta bine aici si ia aminte tot asa as fi spus si eu
simons
Postat pe 22 Aprilie 2010 14:36
De la: pseudonius, la data 2010-04-20 05:42:41...în perspectivã...când mai intenþionezi sã bei...mã anunþi ºi pe mine...rogu-te ?
asta vroiam sa aud .... barbatii profita de situatie .....sa va fie rusine
simons
Postat pe 22 Aprilie 2010 14:39
nu ai cum sa ii spui prietenului tau asa ceva mai ales dak vrei sa te si casatoaresti cu el. nu o sa te ierte niciodata si cu atat mai putin pe fratele lui. Te inteleg k ai baut si k e usor sa te lasi dusa de val dar nu ai nici o scuza, asta in cazul in care erai inconstienta si nu iti dadeai seama de ceea ce se intampla.
O singura noapte ti-a schimbat viata......
cocolusa
Postat pe 22 Aprilie 2010 15:56
eu una nu pot sa nu ma minunez....cat doamne iarta-ma ai putut sa bei sa nu mai fii constienta de ce faci???? k eu oricat as bea....sunt constienta de ce fac...in fine eu una as pastra secretul...sunt sigura k si cumnatelul tau simte km la fel....lasa sentimentele de vinovatie si uita....daca ar auzi asa ceva iubitul tau cred ca ar innebuni...
rox_sb
Postat pe 22 Aprilie 2010 17:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
orgasm nr1, 2, 3 ... n 18 De la: soraderazboi 8 Mai 2010 11:20
Ce iti provoaca orgasm? 121 De la: anna_zece 24 Septembrie 2009 22:44
Masaj 2 De la: cuplu_kinky 28 Februarie 2015 11:46
poate sa fie insarcinata?? 10 De la: xardasxp 2 August 2011 17:26
Un sfat....va rog!!! 20 De la: oana0309 15 Septembrie 2011 02:02