Setari Cookie-uri

HEEEELP!!UN SFAT VA ROG!!!

buna ziua,buna ziua,stie cineva sa-mi spuna cum as putea sa-mi incar pozele de pe hi5 aici?ca optiunea exista dar nu stiu eu sa o folosesc..:D :D o mana de ajutor?plix
diana_desiree
Postat pe 7 Aprilie 2010 14:35
Salveaza-le pe desktop sau intr-un folder .Apoi intrii pe profilul tau (de pe Kudika) , intrii in "poze" -este chiar sub avatar si apoi pe "creeaza album nou" .Ii dai nume , bifezi daca vrei sa fie vizibil albumul ori ba , apoi incarci pozele.
Daca vrei sa incarci direct de pe hi5 , nu as stii sa-ti spun cum ...
Hai ca nu este chiar asa greu..
ella_c
Postat pe 7 Aprilie 2010 20:35
De la: diana_desiree, la data 2010-04-07 14:35:30buna ziua,buna ziua,stie cineva sa-mi spuna cum as putea sa-mi incar pozele de pe hi5 aici?ca optiunea exista dar nu stiu eu sa o folosesc..:D :D o mana de ajutor?plix


varianta noua nici mie nu imi merge ....continua cu cea veche
iulia069834
Postat pe 7 Aprilie 2010 21:08
-buna, eu am o alta problema ma poate ajuta cineva-------------------------------------------------------------------------------

ajutati`ma va rog...am inceput sa folosesc ob la mare.. bineinteles ob mini pentru ca sunt virgina... si nu am avut nici o problema.. urmatoarea luna cand mi`a venit.. am folosit din nou din prima zi de ciclu... si.. nu l`am schimbat destul de mult.. aproximativ 8-9 ore.. pentru ca nu am putut fiind plecata toata ziua.. si cand am ajuns acasa.. am mers eu linistita la baie.. sa il schimb.. cand am incercat sa`l scot am observat ca am pe el.. langa atza ob`ului.. ceva piele mai groasa care trece putin peste el.. nu puteam sa`l scot din cauza acelei pielitze.. m`am speriat ingrozitor...cumva am tras pe langa.. a doua zi.. am patit la fel.. a treia la fel.. si m`am hotarat sa nu mai folosesc un timp tampoane interne...va rog explicati`mi ce poate fii acea pielitza... precizez ca parea putin mai groasa.. ca si cum ar fi fost o bucata de carne.. e posibil sa fie himenul? si sa ma fii dezvirginat singura? sau sa fie ceva infectie.. la ginecolog nu vreau sa merg pentru ca mama nu`mi da voie sa folosesc ob`uri.. :| ajutati`ma urgent .. va rog

vasi_2010
Postat pe 10 Aprilie 2010 12:58
De la: kudika095695, la data 2010-04-10 12:58:53-buna, eu am o alta problema ma poate ajuta cineva-------------------------------------------------------------------------------

ajutati`ma va rog...am inceput sa folosesc ob la mare.. bineinteles ob mini pentru ca sunt virgina... si nu am avut nici o problema.. urmatoarea luna cand mi`a venit.. am folosit din nou din prima zi de ciclu... si.. nu l`am schimbat destul de mult.. aproximativ 8-9 ore.. pentru ca nu am putut fiind plecata toata ziua.. si cand am ajuns acasa.. am mers eu linistita la baie.. sa il schimb.. cand am incercat sa`l scot am observat ca am pe el.. langa atza ob`ului.. ceva piele mai groasa care trece putin peste el.. nu puteam sa`l scot din cauza acelei pielitze.. m`am speriat ingrozitor...cumva am tras pe langa.. a doua zi.. am patit la fel.. a treia la fel.. si m`am hotarat sa nu mai folosesc un timp tampoane interne...va rog explicati`mi ce poate fii acea pielitza... precizez ca parea putin mai groasa.. ca si cum ar fi fost o bucata de carne.. e posibil sa fie himenul? si sa ma fii dezvirginat singura? sau sa fie ceva infectie.. la ginecolog nu vreau sa merg pentru ca mama nu`mi da voie sa folosesc ob`uri.. :| ajutati`ma urgent .. va rog


AI posibilitatea sa mergi la medic fara sa stie mama ta.
In rest im abtin parerea
Full_Metal_Jacket
Postat pe 10 Aprilie 2010 14:47
De la: kudika095695, la data 2010-04-10 12:58:53-buna, eu am o alta problema ma poate ajuta cineva-------------------------------------------------------------------------------

ajutati`ma va rog...am inceput sa folosesc ob la mare.. bineinteles ob mini pentru ca sunt virgina... si nu am avut nici o problema.. urmatoarea luna cand mi`a venit.. am folosit din nou din prima zi de ciclu... si.. nu l`am schimbat destul de mult.. aproximativ 8-9 ore.. pentru ca nu am putut fiind plecata toata ziua.. si cand am ajuns acasa.. am mers eu linistita la baie.. sa il schimb.. cand am incercat sa`l scot am observat ca am pe el.. langa atza ob`ului.. ceva piele mai groasa care trece putin peste el.. nu puteam sa`l scot din cauza acelei pielitze.. m`am speriat ingrozitor...cumva am tras pe langa.. a doua zi.. am patit la fel.. a treia la fel.. si m`am hotarat sa nu mai folosesc un timp tampoane interne...va rog explicati`mi ce poate fii acea pielitza... precizez ca parea putin mai groasa.. ca si cum ar fi fost o bucata de carne.. e posibil sa fie himenul? si sa ma fii dezvirginat singura? sau sa fie ceva infectie.. la ginecolog nu vreau sa merg pentru ca mama nu`mi da voie sa folosesc ob`uri.. :| ajutati`ma urgent .. va rog



nu cred ca e asa grav dar daca vrei incearca sa te duci singura sau cere ajutorul aici http://www.gynia.ro/index2.php?id=home sunt foarte buni.....auzi dar de ce trebuie sa folosesti tampoane interne?oricum nici mama ta nu te lasa
iulia069834
Postat pe 10 Aprilie 2010 18:37
si daca te-ai fi dezvirginat ce?pielita aia in sine nu conteaza cine stie ce.eu acum nu va inteleg cum suportati voi ob-urile alea...si iarasi nu inteleg de ce exista asemenea subiecte pe forumuri! adica mai nou,sa ghicim daca ai sau nu himenul acolo si daca afla mama ta,si macar de nu ai mai fi virgina,barem daca nu esti insarcinata sau nu ai vreo boala cu transmitere sexuala e bine ,asa ca,mai da-l naibii de himen! jesus!eu zic sa te duci la medic daca ai probleme de astea existentiale.oricum,ceva naspa asa nu cred ca ai
oanacristina18
Postat pe 11 Aprilie 2010 03:36
buna fetelor...parerea mea este ca nu e nici himenul si nici altceva mai grav...
nu cred ca este nici pielita..este acea "partea a menstruatie care e mai solida putin", aceasta o ai in momentul cand ai in abundenta, se intampla frecvent...sincer si eu patesc la fel,,dar nu am folosit inca un ob.
Dar ca sa vezi ca totul este ok..poti merge la medic..sa iti dea un sfat..
Ciobanasu_Andreea
Postat pe 11 Aprilie 2010 09:51
va rog sa ma indrumati.am poze puse aiurea in laptop.cum sa le adun care imi plac si sa le pun pe toate la un lud sa fac ca un album?sa pot sa si dau de acolo ce vreau sau sa postez una din ele nu toate.va rog ajutor!
caruldetriumf
Postat pe 11 Aprilie 2010 12:41
La menstruatie nu se elimina doar sange asa cum cred multe,ci si tesut endometrial-adica o bucatica din mucoasa uteruluil(cea care gazduieste fatul in caz de sarcina).Deci asta ar putea sa fie explicatia.
Mirelutza21
Postat pe 11 Aprilie 2010 13:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
centrala de apartament 2 De la: carmela43 21 Ianuarie 2014 14:40
Ce haine fac talia mai subtire? 5 De la: kudika422528 21 August 2011 23:04
nu stiu ce sa fac 8 De la: ionelaela 20 Noiembrie 2009 00:29
sarcina 7 De la: CORINA_SWEET_GIRL 20 Decembrie 2009 16:35
AM UN NODUL IN PARTEA STANGA...NU MA DOARE ,DAR E CEVA GRAV??? 15 De la: aura09 19 Mai 2010 21:43