Setari Cookie-uri

un raspuns

suntem de 8 luni impreuna si nu mi-a spus ana akum niciodata "te iubesc"..in schimb a facut si face multe pentru mine.ma ajuta este langa mine kand am nevoie de el..mi-a spus k tine enorm de mult la mine si insemn mult pt el...avem planuri dar cu toate astea nici un "te iubesc" desi eu i-am spus..sincer nu se compara cu ultimul care imi facea declaratii de amor zi lumina si era un nenorocit de fapt...mi-a zis ca o sa ma iubeasca cand va fii sigur de persoana mea...nu stiu ce sa zic
e ciudat?
viviana23
Postat pe 9 Aprilie 2010 20:44
doar gandeste in felul lui
vocea_inimii
Postat pe 9 Aprilie 2010 20:47
De la: viviana23, la data 2010-04-09 20:44:23suntem de 8 luni impreuna si nu mi-a spus ana akum niciodata "te iubesc"..in schimb a facut si face multe pentru mine.ma ajuta este langa mine kand am nevoie de el..mi-a spus k tine enorm de mult la mine si insemn mult pt el...avem planuri dar cu toate astea nici un "te iubesc" desi eu i-am spus..sincer nu se compara cu ultimul care imi facea declaratii de amor zi lumina si era un nenorocit de fapt...mi-a zis ca o sa ma iubeasca cand va fii sigur de persoana mea...nu stiu ce sa zic
e ciudat?

inseamna ca acum nu te iubeste?daca "o sa o faca atunci cand va fi sigur de persoana ta"?
iubirea vine la comanda sau cum? de ce nu e sigur de persoana ta?
ce i-ai inspirat cand te-a cunoscut? mie imi suna cam ciudat.
marilyn37
Postat pe 9 Aprilie 2010 20:51
eu din faptele lui as zice k ma iubeste numai ca verbal nu mi-a zis-o niciodata...partea cu atunci cand va avea incredere in mine si va fii sigur nu am inteles-o nici eu ...el pana akum 4 ani a avut o rel care a durat 8 ani si cand ne-am cunoscut a zis k e a 2 a oara cand se indragosteste ca e un pic teama dar stie ca vom reusi bla bla bla...k in astia 4 ani toate cu care a fost a stata asa sa si-o traga si atat
viviana23
Postat pe 9 Aprilie 2010 20:54
daca iti zice un rahat de " te iubesc" si nu simte,te-ai simti mai bine??
cand s-o simtzi omu sa zica....o sa zica,pana atunci daca toate merg bine,la ce draq iti faci atatea probleme inutile?
eu chiar nu va inteleg fetelor.......
blaa
Postat pe 9 Aprilie 2010 21:02
nu,k am avut parte si de specimen din asta...cdare ma iubea de mai putea si ma insela si ma jignea tot de nu mai putea...eu doar vroiam sa stiu daca e ciudat?eu prefer sa nu zica si sa se poarte asa cum o face...dar vroiam sa stiu daca si voi aveti aceeasi parere...ca e mai bine sa arate decat sa spuna
viviana23
Postat pe 9 Aprilie 2010 21:08
De la: viviana23, la data 2010-04-09 21:08:33nu,k am avut parte si de specimen din asta...cdare ma iubea de mai putea si ma insela si ma jignea tot de nu mai putea...eu doar vroiam sa stiu daca e ciudat?eu prefer sa nu zica si sa se poarte asa cum o face...dar vroiam sa stiu daca si voi aveti aceeasi parere...ca e mai bine sa arate decat sa spuna



citeste semnatura mea.....

las-o balta!nu se simte omu sa zica......ce rost are sa "il presezi" ??
blaa
Postat pe 9 Aprilie 2010 21:16
ai dreptate...
viviana23
Postat pe 9 Aprilie 2010 21:33
De la: viviana23, la data 2010-04-09 21:33:33ai dreptate...





blaa
Postat pe 9 Aprilie 2010 21:37
nu zice pentru ca este cinstit. nu vrea sa te amageasca dar in acelasi timp ii place ceva la tine, probabil faptul ca esti calda noaptea.
jenesaispas
Postat pe 11 Aprilie 2010 10:25
De la: blaa, la data 2010-04-09 21:02:43daca iti zice un rahat de " te iubesc" si nu simte,te-ai simti mai bine??
cand s-o simtzi omu sa zica....o sa zica,pana atunci daca toate merg bine,la ce draq iti faci atatea probleme inutile?
eu chiar nu va inteleg fetelor.......


Corect. Ce-o vrea toata lumea sa fie alintata cu "iepuras, puisor...", si de fapt sa fie niste nesimtiti respectivii, nu inteleg. Lasa omul sa mearga in ritmul lui si sa iti arate ca te iubeste, oricum e prea devreme pentru declaratii nemuritoare de dragoste .
anissya
Postat pe 11 Aprilie 2010 12:11
De la: viviana23, la data 2010-04-09 21:08:33nu,k am avut parte si de specimen din asta...cdare ma iubea de mai putea si ma insela si ma jignea tot de nu mai putea...eu doar vroiam sa stiu daca e ciudat?eu prefer sa nu zica si sa se poarte asa cum o face...dar vroiam sa stiu daca si voi aveti aceeasi parere...ca e mai bine sa arate decat sa spuna


Am avut si eu de a face cu un specimen imputit de mincinos!dar sincer,preferam unu` care sa nu-mi zica,ci sa faca ceea ce nu a putut alalat (pt ca mintea si ma-nsela,...).
Si acum,am asa ceva,si sincer,e mai bine!Ce-i drept imi spune des ca ma iubeste,dar am pe ce ma baza,il cred!

Stii vorba "Tace si face" ? ei bine,i-ai exemplul

Toate cele bune!
vss
Postat pe 12 Aprilie 2010 20:34
si eu la fel vss...un specimen de ultima speta care la fel ma mintea ma insela ma jignea dar ce nu imi facea insa daca il auzeai ce declaratii facea si cat "ma iubea" si cat bocea mai ca ti se rupea inima...si de aia acum ca l-am intalnit pe el care nu o spune dar imi arat ca ii pasa si ca e langa mine si ma ajuta si ma sustine...e ciudat pentru mine ca deh...proasta de mine era invatata cu un om de nimic
viviana23
Postat pe 13 Aprilie 2010 14:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum pot scapa de efectele depresiei? 34 De la: C_Florentina 27 Mai 2013 12:06
Am nevoie de sfaturi...incurajari... 39 De la: carabincatalinmanuel 12 Octombrie 2010 10:14
s-a schimbat mult si nu stiu ce sa fac sa fie ca inainte 5 De la: glorya20onna 20 Februarie 2009 16:26
"persoanele de fata se exclud" 6 De la: dubim 24 Octombrie 2018 04:55
Cat fight 25 De la: valita76 18 Iulie 2009 10:29