Setari Cookie-uri

ce sa fac?

aproximativ un an am incercat de 3 ori sa o fac cu un baiat...dar a intrat ft putin cam 2 cm ....dupa ce am incercat a 2 ziua urmatoare mi-a venit ciclul cu totusi k trebuia sa imi vina abia peste 2-3 sapt..Acum am intalnit alt baiat...care mi-a dat si inel de logodna si imi spune mereu ca abia asteapta sa termin liceul sa ne casatorim. ( parintii mei nu stiu nimic despre faptul ca sunt logodita). Actualul tot insista sa facem dragoste . pana acum am stat de 2 ori dezbracati si ne-am sarutat.. si nu am curaj sa ii spun ce am facut inainte..pt ca sustin ca sunt virgina ca el e primul care m-a vazut si dezbracata. si imi e frica sa facem dragoste de frica sa nu isi dea seama ca am mai incercat. Oare mi s-a rupt himenul ?
cristinagirl1000
Postat pe 15 Aprilie 2010 17:21
si cum a intrat dintr-o parte sau drept?
Celia_29
Postat pe 15 Aprilie 2010 17:27
foarte bine faci, tine'o sus si tare ca esti virgina, care'i problema, n'o sa te creada da'l in ma'sa si next.nu ti s'a rupt nimic, cand ai s'o faci ai sa'ti dai seama si singura de asta
Shhh
Postat pe 15 Aprilie 2010 17:30
eu zic sa te duci sa-ti faci o programare la o clinica de ginecologie, posibil sa fi gravida cu gemeni daca a intrat doar 2 cm.
P.S.: sa le spui parintilor cand esti in 6 luni ;)
destin_srr
Postat pe 15 Aprilie 2010 17:50
De la: destin_srr, la data 2010-04-15 17:50:46eu zic sa te duci sa-ti faci o programare la o clinica de ginecologie, posibil sa fi gravida cu gemeni daca a intrat doar 2 cm.
P.S.: sa le spui parintilor cand esti in 6 luni ;)


si eu ma intrebam daca a intrat lateral sau din fata !!!!!!!!!!!!!!!
Celia_29
Postat pe 15 Aprilie 2010 17:52
nu am scris ca sa faceti misto.... am vrut doar niste sfaturi ....
cristinagirl1000
Postat pe 15 Aprilie 2010 17:56
mai...nu facem misto, a reusit sa faca Dumnezeu crede-ma
sfaturi in problema ta...sa fim seriosi...sigur esti inca la liceu sau te pregatesti de capacitate??
daca totusi vrei un sfat la subiectul tau...te sfatuiesc sa-l inchizi (topicul) se uita mai repede ca ai trecut pe aici
destin_srr
Postat pe 15 Aprilie 2010 18:12
si cum fac sa il inchid ?
cristinagirl1000
Postat pe 15 Aprilie 2010 18:18
vb cu kudika.....le dai un mesaj sau la administrator site-ului
Celia_29
Postat pe 15 Aprilie 2010 18:20
De la: cristinagirl1000, la data 2010-04-15 18:18:49si cum fac sa il inchid ?

cristina, intelege ca topicul tau este pt revista scolii.
nu trebe sa te superi la reactiile noastre ba din contra ar trebuii sa-ti dea de gandit dc reactionam asha.
nu cunosc bine forumul, nush daca poti inchide tu topicul acesta dar lasa asta pe seama moderatorilor
destin_srr
Postat pe 15 Aprilie 2010 18:23
sunt clasa a XI-a iar peste cateva luni fac 18 ani..
cristinagirl1000
Postat pe 15 Aprilie 2010 18:33
De la: cristinagirl1000, la data 2010-04-15 17:21:14aproximativ un an am incercat de 3 ori sa o fac cu un baiat...dar a intrat ft putin cam 2 cm ....dupa ce am incercat a 2 ziua urmatoare mi-a venit ciclul cu totusi k trebuia sa imi vina abia peste 2-3 sapt..Acum am intalnit alt baiat...care mi-a dat si inel de logodna si imi spune mereu ca abia asteapta sa termin liceul sa ne casatorim. ( parintii mei nu stiu nimic despre faptul ca sunt logodita). Actualul tot insista sa facem dragoste . pana acum am stat de 2 ori dezbracati si ne-am sarutat.. si nu am curaj sa ii spun ce am facut inainte..pt ca sustin ca sunt virgina ca el e primul care m-a vazut si dezbracata. si imi e frica sa facem dragoste de frica sa nu isi dea seama ca am mai incercat. Oare mi s-a rupt himenul ?

:

doamne !!! daca ii spui ca ''s-a rupt'' iti cere inelul inapoi si daca stai dezbracata a 3-a oara se vede!!!!!!!!

anastasia_m
Postat pe 25 Aprilie 2010 09:32
In cazul asta cel mai bine ar fi sa-i spui baiatului adevarul... Asa vei afla si din ce motiv sta cu tine: daca sta cu tine doar pentru ca vrea sa fie el primul barbat din viata ta, nu se merita sa mai discuti cu el... Daca te iubeste, te va accepta asa cum esti (virgina sau nu). Oricum, chestia cu virginitatea e discutabila. Multe fete fac sex anal si oral, tocmai ca sa se pastreze cica pure Crezi ca se mai poate vorbi de virginitate in cazul lor? Ai facut-o cu altul, care-i problema? E mult mai rau sa minti si sa te ascunzi, pentru ca pana la urma tot se afla adevarul. Daca vrei sa iti incepi viata sexuala, trebuie sa inveti sa-ti asumi si niste riscuri, pentru ca sexul nu e doar distractie. Totusi, din ce-ai scris, am impresia ca esti destul de imatura si ca nu prea stii ce vrei... Acum nu te supara...dar e de inteles de ce toti au ras de tine pe forum... Poate ar fi bine daca ai mai astepta vreo doi ani...
Micael
Postat pe 27 Aprilie 2010 15:05
cristina sincer acum, stai lin, mai copilaraste, nu esti inca nu de casatorie, dar nici de o relatie. esti imatura si sigur se va profita de tine, asa ca stai mai mult pe acasa, nu iesi ca e pericol mare. credeam ca la 18 ani, in era informatiilor se stiu mai multe. chiar voi fetele ce discutati? de carti nu, macar despre relatii si sex, asa mai invatati una de la alta. nu poti sa vii pe un forum sa spui ca ai 18 ani si sa ne povestesti asa ceva, e penibil crede-ma, fara nici o rautate. internetul il poti accesa nu doar pt mess, afli o gramada, doar sa vrei. bafta
delicacy
Postat pe 27 Aprilie 2010 17:51
hai ca asa ceva chiar ma facut sa mai si rad............lasa dracului himenul si mergi sa iti termini scoala .dupa ce iti termini liceul ai sa vezi daca ti sa rupt ceva.
marinelastanescum
Postat pe 30 Aprilie 2010 01:30
nu i mai reprosati atat lucruri pe care le -ati facut si voi poate la varsta voastra
toti suntem oameni si gresim intr-un fel sau altul in viata, Si eu am ramas insarcinata la 17 ani si nu a fost o crima iar parintii mei nu m au omorat "de tot" cand au aflat , acum am fetita de 4 ani si duc o viata fericita .deci gandeste te bn ce faci si ce crezi ca e mai bn ptr relatia ta.te puup
byancacrystyna
Postat pe 30 Aprilie 2010 17:12
Draga mea Cristina, ceea ce faci tu, in limbaj de mahala se cheama "l.a.b.a.r.e.a.l.a". Stiu, e un cuvant urat si de aceea am sa folosesc un limbaj mai academic, daca pot sa-i spun asa. Hotaraste-te! O faci sau n-o faci... De ce trebuie sa umbli cu jumatati de masura? N-ai curajul s-o faci? Daca partenerul tau are mai multa experienta, te va ajuta sa-ti depasesti temerile. Daca amandoi aveti la fel de "multa" experienta, luati-o incet, dar ajungeti odata la sfarsit!
Lucia38
Postat pe 30 Aprilie 2010 17:34
mda...asta chiar e o problema.....numai topicuri de astea gasiti?copii de liceu care nu au ce face.....auzi acolo 2 cm da cum ai masurat???? sau stie el lungimea max?
alyblue
Postat pe 30 Aprilie 2010 18:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
...in cautarea pasaricii perfecte 106 De la: maimai_no1 28 Octombrie 2011 02:05
Kudika... 32 De la: stem_29 25 Septembrie 2010 21:00
Catre baietei......Va place sa bagati botul la savarina??? 129 De la: gratuit89 28 Noiembrie 2009 20:05
ce se intampla k mn? 17 De la: luckyyyLuke 10 Martie 2009 04:57
relatie discreta in valcea 2 De la: Alexandru_Florin_Stefanescu_1 20 Februarie 2016 14:08