Setari Cookie-uri

buna

as dori si eu un sfat pt ca am ajuns la capatul puterilor.am stat 3 ani si ceva cu o persoana pe care am iubit-o enorm,au fost si momente bune,dar si momente rele,cele mai multe provocate de infidelitatea lui,infidelitate pe care eu am descoperit-o treptat,el sustine si acum dupa ce ne-am despartit de ceva vreme,aprox 3 luni,de comun acord,ca inca ma iubeste,dar el nu poate sa se schimbe mai mult decat s-a schimbat deja,el mereu o sa insele si ca eu nu merit asa ceva,merit pe cineva asa cum vreau eu sa fie,fidel,el nu poate,a incercat sa se schimbe si s-a schimbat destul,dar mai mult nu poate"te-am inselat,dar tu ai fost mereu prima,la tine m-am intors mereu"Problema e ca acum el iese cu o fata,a inceput o alta relatie,nu se vad asa des,dar e reletie,problema e ca acum o inseala pe respectiva cu mine si cu altele pe langa probabil,imi spune ca ma iubeste dar de impacat nici nu se pune problema,pt ca eu sunt prea ranita si n-o sa trec niciodata peste,iar faptul ca inseala cu mine nu ma face sa ma simt prea grozav,dar accept pt ca il iubesc si momentan asa imi e mie mai usor sa trec peste sentimente,pt ca vad cu adevarat cum e el intr-o relatie si ma gandesc ca o sa uit de sentimentele mele pt el si o sa reusesc sa cunosc si eu pe cineva pt mine.Nu stiu ce sa fac,datimi si mie un sfat ceva...
kudika058088
Postat pe 18 Aprilie 2010 00:16
buna! eu stiu asa! un om cand te iubeste , cand simnte ca ii sare inima din piept nu ar face ce face el! unde mai e iubirea ? cand el cu nonsalanta te insala pe tine cu alta ,cu alta pe tine ? ati intrat amndoua in jocul lui murdar si crede ca orice ar face el o sa ii accepti deciziile .
mihaela_22
Postat pe 18 Aprilie 2010 00:24
Fata draga e o nebuloasa in capul tau!
Te iubeste dar te inseala "pe fatza", iar bomboana de pe coliva o reprezinta faptul ca e intr-o alta relatie,dar si p-aia o inseala cu tine wake up and grow up si nu te mai lega de niste nenorociti!
miss_darine
Postat pe 18 Aprilie 2010 10:53
tu nu esti sigura de sentimentele lui....daca esti pregatita sa suferi in continuare si vrei sa fii cu el impaca-te dar sunth mai multe parti negative....gandeste-te cum crezi u ca ti-ar fi bine...dak aveai un caracter puternic ramaneati impreuna dar ideea e ca tu esti atat de soft incat joci dupa cum canta el sfatul meu mai bine suferi o luna doua trei si iti trece decat sa suferi pe tot parcursul relatiei si sa mai suferi si cand se termina...cum ti se pare? pt care optezi?
sufletsel
Postat pe 18 Aprilie 2010 11:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Bun simtz sau tupeu? 35 De la: miss_darine 30 Aprilie 2010 21:15
Il iubesc, dar simt ca nu mai vreau sa fim impreuna 17 De la: kudika098271 13 Martie 2010 12:48
Cum sa scap de el? 63 De la: bl_de 28 Iulie 2009 15:26
help me!!! 20 De la: bogdandbm 15 Aprilie 2010 19:27
un sfat.. 32 De la: fantasie 28 Mai 2012 22:25