Setari Cookie-uri

care sunt sansele ca o relatie dintre un rac si o leoaica sa mearga?

am avut o relatie de aproape 3 ani cu un rac.eu sunt leu.ne-am inteles destul de bine pana cand de la o cearta el a plecat...departe oare din punct de vedere astrologic mai avem sanse sa fim impreuna?
ana_marya_d
Postat pe 18 Aprilie 2010 22:47
sanse astrologice????pai u asta cauti?nuastrologia ti-l va aduce inapoi ci doar ceea ce vei face u de acum incolo pentru asta si cat de mult iti doresti sa lupti pentru el.....asta e parerea mea! nu iti mai irosi timpul aiurea ci fa ceva concret......cautal, vorbeste cu el....eu sunt de parere ca doar discutand poti sa ajungi sa afli exact cum stau lucrurile intre voi
oksanaa
Postat pe 28 Aprilie 2010 11:34
De la: y_anm_d, la data 2010-04-18 22:47:11am avut o relatie de aproape 3 ani cu un rac.eu sunt leu.ne-am inteles destul de bine pana cand de la o cearta el a plecat...departe oare din punct de vedere astrologic mai avem sanse sa fim impreuna?


Cat de ...departe?
Daca ai avut o relatie de trei ani cu un rac si te-ai despartit de doi(ani), cred ca nu mai aveti sanse nici din alte puncte de vedere...Zodia unei persoane iti da informatii generale , in linii mari.
Din punct de vedere astrologic o sa stii cu precizia cu care ai stii daca ai merge la o ghicitoare Adica deloc....
ella_c
Postat pe 28 Aprilie 2010 11:56

Dupa mine sansele sa mai fiti impreuna , sa traiti o viata impreuna linistiti...NICI MACAR UNA .Viata dintre Bahmuteanca si Prigoana e de multe ori mai buna decat voi , cum crezi ca poate coabita fericiti un semn de foc cu un semn de apa ? Poate combina cineva aceste 2 elemente fara nici un ajutor ? Apa stinge focul.
In alta ordine de ideii , leul fiind regele animalelor are tendinta de a conduce relatia , de a se impune si de multe ori jigneste prin atitudinea si vorbele sale pe sarmanul rac care in ciuda volubilitatii lui este foarte timid , se retrage in cochilia lui suparat. Nu mai pui ca ei sunt foarte sensibili si trebuie sa ai foarte mare grija ce ii spui si mare atentie la tonalitatea vocii , am observat ca marea majoritate au niste pitici acolo care nu este nevoie sa ii trezesti.
banalulanonim
Postat pe 28 Aprilie 2010 16:49
De la: manumarius, la data 2010-04-28 16:49:09
sarmanul rac care in ciuda volubilitatii lui este foarte timid , se retrage in cochilia lui suparat. Nu mai pui ca ei sunt foarte sensibili si trebuie sa ai foarte mare grija ce ii spui si mare atentie la tonalitatea vocii , am observat ca marea majoritate au niste pitici acolo care nu este nevoie sa ii trezesti.


Asa mult mi-a placut inceputul...
Desi nu-mi place , trebuie sa recunosc ca este adevarata si partea cu piticii...
ella_c
Postat pe 28 Aprilie 2010 17:42
voi chiar sunteti batute in cap.....au si zodiile un pic de dreptate dar intro relatia sunt alte lucruri mai importante.....degeaba scrie in zodiac ca aveti compatibilitate...si voi va bateti acsa
kudika174208
Postat pe 1 Mai 2010 00:32
DEPINDE DIN CE CAUZA V-ATI CERTAT! EU SUNT RAC,SOTUL MEU E LEU, LA INCEPUT NIMENI NU NE DADEA NICI O SANSA, SI SUNTEM IMPREUNA DE 15 ANI!!!!!!! SI -AU FOST SI RELE SI BUNE,DAR DACA STII SA TRECI PESTE GREUTATI,APARE INTOTDEAUNA SOARELE. DACA IUBESTI CU INIMA POTI FACE TU PRIMUL PAS SPRE IMPACARE !
kudika168226
Postat pe 1 Mai 2010 10:43
Pai...Daca te iei dupa zodii si tot felul de superstitii iti zic eu ca nu o sa ai o relatie lunga..nu conteaza zodia,conteaza ce simti pentru acea persoana si ce simte ea pentru tine..DEci concluzia e ca nu trebuie sa te iei dupa zodii...ia`te dupa sentimente:)
Andra_______________
Postat pe 1 Mai 2010 15:58
De la: kudika168226, la data 2010-05-01 10:43:11DEPINDE DIN CE CAUZA V-ATI CERTAT! EU SUNT RAC,SOTUL MEU E LEU, LA INCEPUT NIMENI NU NE DADEA NICI O SANSA, SI SUNTEM IMPREUNA DE 15 ANI!!!!!!! SI -AU FOST SI RELE SI BUNE,DAR DACA STII SA TRECI PESTE GREUTATI,APARE INTOTDEAUNA SOARELE. DACA IUBESTI CU INIMA POTI FACE TU PRIMUL PAS SPRE IMPACARE !


mi-as dori sa fac eu primul pas dar nu pot.el e plecat din tara de cand ne-am despartit,adica de fix 9 luni:(
ana_marya_d
Postat pe 4 Mai 2010 11:27
nici o sansa,clar,daca tu sdtai pe bloggul asta ,,inteligent'' sa cauti raspunsul,ce fel de intrebare e asta ,crezi ca este un raspuns standard,baga-ti mintile in cap, femeie!
deliza20
Postat pe 5 Mai 2010 09:10
De la: deliza20, la data 2010-05-05 09:10:47nici o sansa,clar,daca tu sdtai pe bloggul asta ,,inteligent'' sa cauti raspunsul,ce fel de intrebare e asta ,crezi ca este un raspuns standard,baga-ti mintile in cap, femeie!


fiecare cu parerea lui.....oricum ms pt sfat
ana_marya_d
Postat pe 9 Mai 2010 22:00
De ce vrei o relatie cu el daca a plecat,ducase ca mai sunt si altii ce neaparat rac?
eu sunt leu si el varsator si vad ca merge bine parca miar citi gindurile L A SEX NICI NU MAI VORBESC E TOT CE AM VISAT.asa ca mai incearca si alte zodii.
laleaua_neagra
Postat pe 13 Mai 2010 19:47
depinde din ce cauza a plecat
de obicei sunt sentimentali si daca esti o leoaica adevarata il poti intoarce
eu sunt leoaica ,sotul meu e rac suntem impreuna de 20 de ani ,si crede-ma stiu sa-l stapanesc
chestia cu apa stinge focul nu prea merge ,incearc-o pe cea cu soarele lumineaza mai tare ca luna
kudika167524
Postat pe 14 Mai 2010 09:20
De la: laleaua_neagra, la data 2010-05-13 19:47:01De ce vrei o relatie cu el daca a plecat,ducase ca mai sunt si altii ce neaparat rac?
eu sunt leu si el varsator si vad ca merge bine parca miar citi gindurile L A SEX NICI NU MAI VORBESC E TOT CE AM VISAT.asa ca mai incearca si alte zodii.


am incercat dar degeaba.....
ana_marya_d
Postat pe 14 Mai 2010 19:22
De la: kudika167524, la data 2010-05-14 09:20:45depinde din ce cauza a plecat
de obicei sunt sentimentali si daca esti o leoaica adevarata il poti intoarce
eu sunt leoaica ,sotul meu e rac suntem impreuna de 20 de ani ,si crede-ma stiu sa-l stapanesc
chestia cu apa stinge focul nu prea merge ,incearc-o pe cea cu soarele lumineaza mai tare ca luna

cum oare as putea sa-l mai intorc de la mii de km si dupa atata timp?
ana_marya_d
Postat pe 14 Mai 2010 19:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu sagetator ... el balanta ... functioneaza? 3 De la: elymake 7 Octombrie 2013 09:45
vand lentile contact div nuante albastru verde 40ron 1 De la: kudika004836 8 Aprilie 2010 13:31
eu leu , el varsator 6 De la: 592777 25 Mai 2009 19:47
eu-Capricorn...el-Varsator 2 De la: valivieru96 22 Iulie 2009 02:38
Leu 29 De la: mitura 20 Iunie 2010 16:05