Totul despre unghii..........

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

adyna_bis Avatarul lui adyna_bis

10 mesaje
Oras: constanta

Am si eu o mare problema....de cand ma stiu am unghiile foarte mici,insa asta nu e o problema.Ce ma deranjeaza acum este faptul ca unghiile mele se exfoliaza foarte tare si au o culoare galbuie.Are cineva un sfat si pt mine???multumesc anticipat
Raporteaza abuz de limbaj
Bistieru Paula
Fosta membra Kudika.ro
De la: adyna_bis, la data 2010-04-21 13:57:33Am si eu o mare problema....de cand ma stiu am unghiile foarte mici,insa asta nu e o problema.Ce ma deranjeaza acum este faptul ca unghiile mele se exfoliaza foarte tare si au o culoare galbuie.Are cineva un sfat si pt mine???multumesc anticipat

nu le mai roade
” Nu inceta niciodata sa zambesti, nici chiar atunci cand esti trist, pentru ca nu se stie cine se poate indragosti de zambetul tau.”G. J. G. Marquez
Fosta membra Kudika.ro
Incalzeste putin ulei (normal, de bucatarie) si adauga putina lamaie. Amesteca, si fa asta pana ti se intaresc. Eu asa am facut.
DeeaP Avatarul lui DeeaP

10 mesaje
Oras: bucuresti

...ingalbenirea poate provenii ori de la lipsa unor vitamine ori folosesti excesiv oja de proasta calitate si inchisa la culoare...lasa unghiile sa respire..foloseste numai lac o perioada..in fiecare seara baga-le in suc de lamaie...si ia un tratament ptr intarire si albire...BAFTA
Deea
kudika004616 Avatarul lui kudika004616

2 mesaje

ia de la farmacie ulei de ricin si maseaza unghiile si cuticulele in fiecare seara.....
kudika168226 Avatarul lui kudika168226

34 mesaje

LIPSA DE VITAMINE. INCEARCA EUROVITA PENTRU PAR SI UNGHII, 15 PASTILE .SUNT FOARTE EFICIENTE . IN 14 ZILE VEZI REZULTATELE BINEFACATOARE ALE ACESTEI DOZE...BINEINTELES BEA MULTA APA, MANINCA LEGUME SI FRUCTE ....SI FARA STRES....
georgianaanb Avatarul lui georgianaanb

2 mesaje
Oras: vaslui

este reclama la tv cu un produs special pt problema ta urmareste reclamele :*
im unic
FLORYT_A Avatarul lui FLORYT_A

11 mesaje

De la: adyna_bis, la data 2010-04-21 13:57:33Am si eu o mare problema....de cand ma stiu am unghiile foarte mici,insa asta nu e o problema.Ce ma deranjeaza acum este faptul ca unghiile mele se exfoliaza foarte tare si au o culoare galbuie.Are cineva un sfat si pt mine???multumesc anticipat
incalzeste ulei de masline, sa fie mai fierbinte si tine buricele degetolor in castonelul cu ulei cat poti sa rezisti. uleiul de masline contine vitamina A,D si te va ajuta f.mult. Bafta
kudika182752 Avatarul lui kudika182752

1 mesaj

folopseste mai mult calciu,cel mai bine vitaminelecaltimin,singura ma folosesc,ajuta la suta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
playboy Avatarul lui playboy

285 mesaje
Oras: piatra neamt

intreaba-l pe mr google,are niste tratamente foarte eficiente ptr unghii!
”women should be classy&faboulos„by Coco Chanel
playboy Avatarul lui playboy

285 mesaje
Oras: piatra neamt

De la: FLORYT_A, la data 2010-05-14 14:16:58
incalzeste ulei de masline, sa fie mai fierbinte si tine buricele degetolor in castonelul cu ulei cat poti sa rezisti. uleiul de masline contine vitamina A,D si te va ajuta f.mult. Bafta
iar in ulei stoarce si o lamaie si tine-le 15 minute inainte de culcare inmuiate in tratament si repeta cate 10 zile pe luna!chiar tine
”women should be classy&faboulos„by Coco Chanel