Setari Cookie-uri

HELP me, please!


Buna...nici macar nu stiu cum sa incep...e prima data cand scriu aici sperand ca poate voi obtine niste raspunsuri...am 23 de ani, ma consider frumoasa si ffff ok din orice punct de vedere. Sunt f prietenoasa si sociabila si am f multi prieteni la care tin mult. Imi place sa ajut si o fac cu placere cand pot si daca pot. In privinta familiei, job-ului si a prietenilor pot spune ca sunt o persoana nococoasa.
Mica problema pe care o am este ca nu stiu ce se intampla cu mine...de fiecare data cand ma indragostesc ma indragostesc de cine nu trebuie, si ma indragostesc fff rar, iar cui ii place de mine, eu nici macar nu vreau sa aud. Adica sunt genul de persoana care mai bine este singura decat sa fie cu cineva de care nu este indragostit...poate ca exista baieti care ma plac...dar nu stiu: ori par eu increzuta ori nu-i vad, nici nu stiu ce sa mai cred. Mentionez ca sunt putin cam timida doar pana cunosc o persoana, nu-mi place sa ,,agat" si nu ma bag in seama niciodata eu prima.
Relatiile pe care le-am avut au fost nepotrivite deoarece majoritatea baietilor isi doreau altceva de la relatie...in sensul ca puneau sexul pe primul plan...nu am nimic cu asta dar eu sunt o persoana mai rezervata in sensul ca mai intai vreau sa cunosc bine bine o persoana si apoi sa dau frau liber sentimentelor mele...si ori am fost parasita daca pot spune asa ori am incheiat eu relatia, din cauza insistentelor, desi imi placea persoana.
Poate o mica parere, buna sau rea din partea voastra m-ar ajuta!
Multumesc!
unknown9554
Postat pe 22 Aprilie 2010 11:34
ai mai zis asta intr'o zi. iti place sa te repeti?
Shhh
Postat pe 22 Aprilie 2010 13:54
de vreo 2 zile o tzine tot asa,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,eu ii dau un sfat sa insiste poate, poate ii "pica" ceva
Dontyyy
Postat pe 22 Aprilie 2010 13:57
eu cred ca nu ia prea picat bine ce raspunsuri a primit!si asa si-a deschis alt topic!ca-i la moda doar!
one_size
Postat pe 22 Aprilie 2010 13:57
De la: one_size, la data 2010-04-22 13:57:57eu cred ca nu ia prea picat bine ce raspunsuri a primit!si asa si-a deschis alt topic!ca-i la moda doar!


Hey :) nu-i vorba ca nu mi-a picat bine din cauza raspunsurilor primite...ba din contra, chiar am de invatat din absolut toate...sa le urmez sau nu ...ideea era ca ffff putine pareri din partea voastra am primit (acesta este motivul repetarii mele), asa ca astept orice parere din partea voastra!!!....si multumesc!:)
unknown9554
Postat pe 23 Aprilie 2010 23:38
De la: Dontyyy, la data 2010-04-22 13:57:00 de vreo 2 zile o tzine tot asa,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,eu ii dau un sfat sa insiste poate, poate ii "pica" ceva


Nu stiu daca am inteles bine ce ai vrut sa transmiti...dar eu chiar am cerut parerea doar pt simplu fapt ca poate sfaturile voastre m-ar ajuta...chiar nu sunt genul de fata insistenta...si MAI ALES AICI...deci tin sa te contrazic!!! Dar oricum multumesc frumos!:)
unknown9554
Postat pe 23 Aprilie 2010 23:42
Mai eu cred ca ar trebui sa nu astepti pareri din partea unor persoane care nu te cunosc nu stiu ce fel de persoana esti. Ar trebui sa te analizezi singura si sa nu te ghidezi in viata dupa parerile si sfaturile altora pt ca uneori nu sunt din cele mai bune. Si sincer cred ca ar trebui sa casti mai bine ochii la cei cu care incepi o relatie si sa ai mai mult tupeu pt ca timiditatea ta te face sa "pozezi" in prada usoara pt baietii cu tupeu si care isi doreasc sa iti arate cat mai repede ce" dormitor frumos" au
Dr_AnnaH
Postat pe 23 Aprilie 2010 23:55
De la: kudika171513, la data 2010-04-23 23:55:38Mai eu cred ca ar trebui sa nu astepti pareri din partea unor persoane care nu te cunosc nu stiu ce fel de persoana esti. Ar trebui sa te analizezi singura si sa nu te ghidezi in viata dupa parerile si sfaturile altora pt ca uneori nu sunt din cele mai bune. Si sincer cred ca ar trebui sa casti mai bine ochii la cei cu care incepi o relatie si sa ai mai mult tupeu pt ca timiditatea ta te face sa "pozezi" in prada usoara pt baietii cu tupeu si care isi doreasc sa iti arate cat mai repede ce" dormitor frumos" au


Sa stii ca s-ar putea sa ai dreptate Kudika171513:,,Mai eu cred ca ar trebui sa nu astepti pareri din partea unor persoane care nu te cunosc nu stiu ce fel de persoana esti. Ar trebui sa te analizezi singura si sa nu te ghidezi in viata dupa parerile si sfaturile altora pt ca uneori nu sunt din cele mai bune. '
Ms frumos...
unknown9554
Postat pe 24 Aprilie 2010 00:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
help:cum sa scap de fostul meu sot? 5 De la: brunettalore_yahoo_com 27 Decembrie 2009 03:05
Little help 4 De la: mitura 26 Ianuarie 2010 23:32
Vand cizme UGG Australia 2 De la: tomastom71 25 Octombrie 2011 01:03
COAFURI 1 De la: YullyNar3 24 Aprilie 2010 14:38
Barbatii din Romania 17 De la: olga27 31 Decembrie 2009 21:27