Botox

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Fosta membra Kudika.ro
Ce parere aveti de injectiile cu botox la axila,as dori si eu sa-mi fac,astept parerile voastre si cine stie vreun medic din Constanta .
Raporteaza abuz de limbaj
sweetgirll Avatarul lui sweetgirll

68 mesaje

Prietena mea si-a facut injectii cu Botox impotriva transpiratiei vara trecuta si nu a mai avut probleme.A costat-o 350euro,parca.In Bucuresti.
zabiela2002 Avatarul lui zabiela2002

14 mesaje

Pot sa-ti recomand medic din Bucuresti...din Constanta din pacate nu. Dr. Kasem Abu Bakr - 0721 188 186
Fosta membra Kudika.ro
Ms oricum.
rondina Avatarul lui rondina

9317 mesaje
Oras: bucuresti

De la: sweetgirll, la data 2010-04-28 16:31:53Prietena mea si-a facut injectii cu Botox impotriva transpiratiei vara trecuta si nu a mai avut probleme.A costat-o 350euro,parca.In Bucuresti.

... impotriva transpiratiei...? Si ? Toate toxinele unde draq' raman, in corp, in loc sa se elimine tocmai prin transpiratie? !!!! Apoi va mirati ca faceti cele mai urate forme de cancer la sani !!!!Bagati-va BOTOX peste tot, eventual si in creier, pentru ca va lipseste cu desavarsire, deci umpleti spatiul gol!!!!
Omnia vincit amor !
dianamanole23 Avatarul lui dianamanole23

4 mesaje

Medicul estetician la care merg cu mama are si cabinet la constanta. Cauta-l pe doctorul Morad Iancu.
kudika515148 Avatarul lui kudika515148

11 mesaje

injectiile c botox sint perfecte ,numai ca sint cam scumpe.Rezltatul apare in 2-3 zile si persista pina la 6 luni.