Setari Cookie-uri

asa barbat asa belea

o fi marinar!
one_size
Postat pe 29 Aprilie 2010 09:45
De la: kitty_krieger, la data 2010-04-29 09:10:15Si daca doar atat poate, inseamna sa-l iubesti?

Din punctul meu de vedere respectul il ai pentru toti. El se poate pierde, insa.

Oricum, imi pare rau ca gandesti asa. Ti-as da linkuri catre n topice in care ele se plang ca-s injurate, batute, inselate dupa ce i-au oferit tot ce aveau mai bun tipului si se intrebau unde au gresit; ca n-au cerut respect din capul locului.



Cand i-am sugerat sa-l iubeasca nu i-ar cerut altceva decat sa "vada" daca are pe cine sa iubeasca, iar prin "daca poti" adica daca-ti seamana...ca mod de a percepe lumea, viata, la idei, principii...nu i-am spus iubeste-l e pentru tine...cu toate ca dovedeste ca-l vrea.
Despre respect...daca s-ar fi facut ca ploua cand a venit el dupa 3 saptamani si era indiferenta, si-ar fi castigat respectul cuvenit...el ar fi inteles ca asa ceva nu se poate, ca ea nu este colacul lui de salvare...dar a gresit, l-a primit cu bratele deschise si acum vrea respect...nu este tarziu nici acum pentru a-ti castiga respectul, dar...trebuie sa o faca, depinde numai de ea daca vrea sa-si castige respectul.
cotyca
Postat pe 29 Aprilie 2010 10:10
De la: cotyca, la data 2010-04-29 08:55:13
De la: oxo_White_Rose_oxo, la data 2010-04-29 08:42:45
De la: cotyca, la data 2010-04-29 08:39:03
De la: oxo_White_Rose_oxo, la data 2010-04-29 08:34:29
De la: cotyca, la data 2010-04-29 08:30:25 Zi mersi ca dispare, poate asa iti faci timp si tu sa iesi din ceata...Il vrei cu sarutari si imbratisari fierbinti si ii spui ca in pat nu vrei sa ajungi cu el...Pai, normal ca tu singura il trimiti la altele....Hotaraste-te ce vrei! Incearca sa-l iubesti, daca poti...

La asta nu ma gandisem....iubeste de una singura



Esti sigura ca iubeste? eu una n-as zice...

Pai cam asta am zis si eu...dar am vazut ca tu ii ziceai sa il iubeasca...pe cine ar putea sa iubeasca daca el dispare cu saptamanile crezi ca daca o sa il iubeasca brusc o sa ii se incatuseze piciorusele baiatului si nu mai pleaca de langa ea in veci


Cand iubesti nu pui conditii !!!


Se zice ca dragostea este egoista , de unde atata altruism! Dragoste in stare pura nealterata de orgolii , idei preconcepute si egoism nu prea ofera mai nimeni.

Postat pe 29 Aprilie 2010 10:18
@cotyca
A fost nevoie de inca vreo 5 completari ca sa explici primul mesaj (cel cu iubeste-l), dar tot rau e.
In ultimul tau mesaj, ne explici cum ca:
"Despre respect...daca s-ar fi facut ca ploua cand a venit el dupa 3 saptamani si era indiferenta, si-ar fi castigat respectul cuvenit..."
Asadar, sugerai unei femei NErespectate de un oarecare sa treaca la sentimente profunde.
Iarta-ma, dar ori reformulezi in totalitate ideea (sfatul), ca si cum i-ai scrie prima oara, ori o lasi in pace. Sunt deja prea multe care iubesc "enorm" si ATAT! Care nu-si concep viata fara x-ulescu, desi acesta - ca si individul aici de fata - nu da doi bani pe ele.
Eu tot mai sper ca vroiai sa-i sugerezi: "Iubeste-te!" si nu "Iubeste-l!"
rashela
Postat pe 29 Aprilie 2010 10:25
De la: scorpio67, la data 2010-04-29 10:18:03
De la: cotyca, la data 2010-04-29 08:55:13
De la: oxo_White_Rose_oxo, la data 2010-04-29 08:42:45
De la: cotyca, la data 2010-04-29 08:39:03
De la: oxo_White_Rose_oxo, la data 2010-04-29 08:34:29
De la: cotyca, la data 2010-04-29 08:30:25 Zi mersi ca dispare, poate asa iti faci timp si tu sa iesi din ceata...Il vrei cu sarutari si imbratisari fierbinti si ii spui ca in pat nu vrei sa ajungi cu el...Pai, normal ca tu singura il trimiti la altele....Hotaraste-te ce vrei! Incearca sa-l iubesti, daca poti...

La asta nu ma gandisem....iubeste de una singura



Esti sigura ca iubeste? eu una n-as zice...

Pai cam asta am zis si eu...dar am vazut ca tu ii ziceai sa il iubeasca...pe cine ar putea sa iubeasca daca el dispare cu saptamanile crezi ca daca o sa il iubeasca brusc o sa ii se incatuseze piciorusele baiatului si nu mai pleaca de langa ea in veci


Cand iubesti nu pui conditii !!!


Se zice ca dragostea este egoista , de unde atata altruism! Dragoste in stare pura nealterata de orgolii , idei preconcepute si egoism nu prea ofera mai nimeni.


Suntem doar ceea ce vrem sa dam...nu prea mai ofera nimeni pentru ca nu mai sunt in stare, nicidecum ca nu s-ar putea....nu pune cuvantul dragoste langa orgolii, idei preconcepute etc, nu sunt sinonime si nici nu vor fi...dragostea se simte si se daruieste...daca orgoliile, egoismul isi fac loc langa ea nu se mai poate vorbi de dragoste ci doar de o iluzie a ei cu care se imbata multi....
cotyca
Postat pe 29 Aprilie 2010 10:25
Din pacate m-am lovit in viata de astfel de "dragoste"impanata" de toate astea .
Dragostea de care vorbesti e aia ideala in care nimic nu e mai presus de emoria si sentimentele pe care le oferi.Frumos in teorie greu de gasit in practica.Si unde mai pui ca se intampla s-o gasesti tocmai la cine nu te astepti nu la cine iti doresti.

Postat pe 29 Aprilie 2010 10:34
De la: rashela, la data 2010-04-29 10:25:24@cotyca
A fost nevoie de inca vreo 5 completari ca sa explici primul mesaj (cel cu iubeste-l), dar tot rau e.
In ultimul tau mesaj, ne explici cum ca:
"Despre respect...daca s-ar fi facut ca ploua cand a venit el dupa 3 saptamani si era indiferenta, si-ar fi castigat respectul cuvenit..."
Asadar, sugerai unei femei NErespectate de un oarecare sa treaca la sentimente profunde.
Iarta-ma, dar ori reformulezi in totalitate ideea (sfatul), ca si cum i-ai scrie prima oara, ori o lasi in pace. Sunt deja prea multe care iubesc "enorm" si ATAT! Care nu-si concep viata fara x-ulescu, desi acesta - ca si individul aici de fata - nu da doi bani pe ele.
Eu tot mai sper ca vroiai sa-i sugerezi: "Iubeste-te!" si nu "Iubeste-l!"


Incearca, te rog si vorbeste DOAR in numele tau....Ahh, inca ceva toata lumea are dreptul sa-si dea cu parerea, asadar elimina ori...ori. Tu nu ma intelegi pe mine iar reciproca functioneaza perfect.
cotyca
Postat pe 29 Aprilie 2010 10:38
De la: scorpio67, la data 2010-04-29 10:34:38Din pacate m-am lovit in viata de astfel de "dragoste"impanata" de toate astea .
Dragostea de care vorbesti e aia ideala in care nimic nu e mai presus de emoria si sentimentele pe care le oferi.Frumos in teorie greu de gasit in practica.Si unde mai pui ca se intampla s-o gasesti tocmai la cine nu te astepti nu la cine iti doresti.


Mai bine zis, greu de "oferit" in practica...deci recunosti ca o poti gasi si in practica? Ma bucur ca ai gasit-o si la modul practic...e minunat sa simti dragostea... Oare sa fie intamplator faptul ca o gasesti in alta parte decat acolo unde ti-ai dori tu ?...eu zic ca nu.
cotyca
Postat pe 29 Aprilie 2010 10:43
De la: cotyca, la data 2010-04-29 10:43:41
De la: scorpio67, la data 2010-04-29 10:34:38Din pacate m-am lovit in viata de astfel de "dragoste"impanata" de toate astea .
Dragostea de care vorbesti e aia ideala in care nimic nu e mai presus de emoria si sentimentele pe care le oferi.Frumos in teorie greu de gasit in practica.Si unde mai pui ca se intampla s-o gasesti tocmai la cine nu te astepti nu la cine iti doresti.


Mai bine zis, greu de "oferit" in practica...deci recunosti ca o poti gasi si in practica? Ma bucur ca ai gasit-o si la modul practic...e minunat sa simti dragostea... Oare sa fie intamplator faptul ca o gasesti in alta parte decat acolo unde ti-ai dori tu ?...eu zic ca nu.


Nu cred ca a fost intamplator, pentru ca avem atat de multe puncte comune si ne potrivim atat de bine incat cred ca nu este intamplator.

Postat pe 29 Aprilie 2010 10:47
De la: cotyca, la data 2010-04-29 10:38:01
De la: rashela, la data 2010-04-29 10:25:24@cotyca
A fost nevoie de inca vreo 5 completari ca sa explici primul mesaj (cel cu iubeste-l), dar tot rau e.
In ultimul tau mesaj, ne explici cum ca:
"Despre respect...daca s-ar fi facut ca ploua cand a venit el dupa 3 saptamani si era indiferenta, si-ar fi castigat respectul cuvenit..."
Asadar, sugerai unei femei NErespectate de un oarecare sa treaca la sentimente profunde.
Iarta-ma, dar ori reformulezi in totalitate ideea (sfatul), ca si cum i-ai scrie prima oara, ori o lasi in pace. Sunt deja prea multe care iubesc "enorm" si ATAT! Care nu-si concep viata fara x-ulescu, desi acesta - ca si individul aici de fata - nu da doi bani pe ele.
Eu tot mai sper ca vroiai sa-i sugerezi: "Iubeste-te!" si nu "Iubeste-l!"


Incearca, te rog si vorbeste DOAR in numele tau....Ahh, inca ceva toata lumea are dreptul sa-si dea cu parerea, asadar elimina ori...ori. Tu nu ma intelegi pe mine iar reciproca functioneaza perfect.


Sa inteleg ca te adresai unei singure persoane aici? Banuiesc ca, in acest caz, ai fi folosit privatul, nu?
Si, sa avem pardon, acolo exista pronumele EU care e la singular. Adica ma refeream DOAR la mine.
Si inca ceva si inchei. Ti-am comentat ideea. Trebuia sa fiu de acord cu ea? Nu. Asa cum nici tu nu esti de acord cu a mea. Toate bune si frumoase pana aici. Care-i baiul?
rashela
Postat pe 29 Aprilie 2010 11:02
n-o sa ajungetzi niciodata la un consens cu ea
Dontyyy
Postat pe 29 Aprilie 2010 11:15
De la: cotyca, la data 2010-04-29 10:10:46
De la: kitty_krieger, la data 2010-04-29 09:10:15Si daca doar atat poate, inseamna sa-l iubesti?

Din punctul meu de vedere respectul il ai pentru toti. El se poate pierde, insa.

Oricum, imi pare rau ca gandesti asa. Ti-as da linkuri catre n topice in care ele se plang ca-s injurate, batute, inselate dupa ce i-au oferit tot ce aveau mai bun tipului si se intrebau unde au gresit; ca n-au cerut respect din capul locului.



Cand i-am sugerat sa-l iubeasca nu i-ar cerut altceva decat sa "vada" daca are pe cine sa iubeasca, iar prin "daca poti" adica daca-ti seamana...ca mod de a percepe lumea, viata, la idei, principii...nu i-am spus iubeste-l e pentru tine...cu toate ca dovedeste ca-l vrea.
Despre respect...daca s-ar fi facut ca ploua cand a venit el dupa 3 saptamani si era indiferenta, si-ar fi castigat respectul cuvenit...el ar fi inteles ca asa ceva nu se poate, ca ea nu este colacul lui de salvare...dar a gresit, l-a primit cu bratele deschise si acum vrea respect...nu este tarziu nici acum pentru a-ti castiga respectul, dar...trebuie sa o faca, depinde numai de ea daca vrea sa-si castige respectul.

asta are mult mai mult sens
kitty_krieger
Postat pe 29 Aprilie 2010 11:20
De la: Dontyyy, la data 2010-04-29 11:15:29 n-o sa ajungetzi niciodata la un consens cu ea

atunci donez 2 cutite noi de bucatarie lama de 30 cm!
one_size
Postat pe 29 Aprilie 2010 11:20
De la: rashela, la data 2010-04-29 11:02:43
De la: cotyca, la data 2010-04-29 10:38:01
De la: rashela, la data 2010-04-29 10:25:24@cotyca
A fost nevoie de inca vreo 5 completari ca sa explici primul mesaj (cel cu iubeste-l), dar tot rau e.
In ultimul tau mesaj, ne explici cum ca:
"Despre respect...daca s-ar fi facut ca ploua cand a venit el dupa 3 saptamani si era indiferenta, si-ar fi castigat respectul cuvenit..."
Asadar, sugerai unei femei NErespectate de un oarecare sa treaca la sentimente profunde.
Iarta-ma, dar ori reformulezi in totalitate ideea (sfatul), ca si cum i-ai scrie prima oara, ori o lasi in pace. Sunt deja prea multe care iubesc "enorm" si ATAT! Care nu-si concep viata fara x-ulescu, desi acesta - ca si individul aici de fata - nu da doi bani pe ele.
Eu tot mai sper ca vroiai sa-i sugerezi: "Iubeste-te!" si nu "Iubeste-l!"


Incearca, te rog si vorbeste DOAR in numele tau....Ahh, inca ceva toata lumea are dreptul sa-si dea cu parerea, asadar elimina ori...ori. Tu nu ma intelegi pe mine iar reciproca functioneaza perfect.


Sa inteleg ca te adresai unei singure persoane aici? Banuiesc ca, in acest caz, ai fi folosit privatul, nu?
Si, sa avem pardon, acolo exista pronumele EU care e la singular. Adica ma refeream DOAR la mine.
Si inca ceva si inchei. Ti-am comentat ideea. Trebuia sa fiu de acord cu ea? Nu. Asa cum nici tu nu esti de acord cu a mea. Toate bune si frumoase pana aici. Care-i baiul?



"Tu nu ma intelegi pe mine iar reciproca functioneaza perfect." eu zic sa incheiem aici...oricum nu are nici un rost. Parerea mea despre cometariile tale ramane doar pentru mine... tocmai in virtutea citatului de sus si oricum nu am de gand sa te aprofundez...sper ca reciproca sa fie valabila si pentru tine.
cotyca
Postat pe 29 Aprilie 2010 11:21
De la: one_size, la data 2010-04-29 11:20:32
De la: Dontyyy, la data 2010-04-29 11:15:29 n-o sa ajungetzi niciodata la un consens cu ea

atunci donez 2 cutite noi de bucatarie lama de 30 cm!

le iau io! sunt bune?
Ca tot imi trebuie cutite noi in bucatarie (pe bune )
kitty_krieger
Postat pe 29 Aprilie 2010 11:26
De la: kitty_krieger, la data 2010-04-29 11:26:00
De la: one_size, la data 2010-04-29 11:20:32
De la: Dontyyy, la data 2010-04-29 11:15:29 n-o sa ajungetzi niciodata la un consens cu ea

atunci donez 2 cutite noi de bucatarie lama de 30 cm!

le iau io! sunt bune?
Ca tot imi trebuie cutite noi in bucatarie (pe bune )

sunt noi!
si viu eu la tine sa ti le aduc?
mama ma apuc de impachetat si viu!
one_size
Postat pe 29 Aprilie 2010 11:28
De la: one_size, la data 2010-04-29 11:28:50
De la: kitty_krieger, la data 2010-04-29 11:26:00
De la: one_size, la data 2010-04-29 11:20:32
De la: Dontyyy, la data 2010-04-29 11:15:29 n-o sa ajungetzi niciodata la un consens cu ea

atunci donez 2 cutite noi de bucatarie lama de 30 cm!

le iau io! sunt bune?
Ca tot imi trebuie cutite noi in bucatarie (pe bune )

sunt noi!
si viu eu la tine sa ti le aduc?
mama ma apuc de impachetat si viu!

parca te si vad in pragul usii
kitty_krieger
Postat pe 29 Aprilie 2010 11:31
De la: kitty_krieger, la data 2010-04-29 11:31:26
De la: one_size, la data 2010-04-29 11:28:50
De la: kitty_krieger, la data 2010-04-29 11:26:00
De la: one_size, la data 2010-04-29 11:20:32
De la: Dontyyy, la data 2010-04-29 11:15:29 n-o sa ajungetzi niciodata la un consens cu ea

atunci donez 2 cutite noi de bucatarie lama de 30 cm!

le iau io! sunt bune?
Ca tot imi trebuie cutite noi in bucatarie (pe bune )

sunt noi!
si viu eu la tine sa ti le aduc?
mama ma apuc de impachetat si viu!

parca te si vad in pragul usii


da tu ai ganduri de gatit?
one_size
Postat pe 29 Aprilie 2010 11:32
De la: oxo_White_Rose_oxo, la data 2010-04-29 08:51:36Pai draguta...sa ajunga la acel stadiu...nu zic..nu..ca asa-i de frumos sa fi in love...da nu cu dansul...cam cand ai avea timp sa te indragostesti de ''mnealui''? poate ne explici tu care sunt pasii astia care duc spre indragosteala asta de una singura...
nu e vorba de nici o dragoste...offfff....pur si simplu mi se pare un tip interesant atata tot...si voiam si eu o parere s stiu dak merita vreo osteneala au ba...multumesc de raspunsuri :*...a da...fara sarutari si alte cele
dark_eye
Postat pe 2 Mai 2010 22:13
De la: cotyca, la data 2010-04-29 10:10:46
De la: kitty_krieger, la data 2010-04-29 09:10:15Si daca doar atat poate, inseamna sa-l iubesti?

Din punctul meu de vedere respectul il ai pentru toti. El se poate pierde, insa.

Oricum, imi pare rau ca gandesti asa. Ti-as da linkuri catre n topice in care ele se plang ca-s injurate, batute, inselate dupa ce i-au oferit tot ce aveau mai bun tipului si se intrebau unde au gresit; ca n-au cerut respect din capul locului.



Cand i-am sugerat sa-l iubeasca nu i-ar cerut altceva decat sa "vada" daca are pe cine sa iubeasca, iar prin "daca poti" adica daca-ti seamana...ca mod de a percepe lumea, viata, la idei, principii...nu i-am spus iubeste-l e pentru tine...cu toate ca dovedeste ca-l vrea.
Despre respect...daca s-ar fi facut ca ploua cand a venit el dupa 3 saptamani si era indiferenta, si-ar fi castigat respectul cuvenit...el ar fi inteles ca asa ceva nu se poate, ca ea nu este colacul lui de salvare...dar a gresit, l-a primit cu bratele deschise si acum vrea respect...nu este tarziu nici acum pentru a-ti castiga respectul, dar...trebuie sa o faca, depinde numai de ea daca vrea sa-si castige respectul.

ehhh...nu e kiar asa situatia...numa' m'am gandit s fac un fel de rezumat...acuma nu pot s dau detalii despre knd l'am efuzat...knd am facut pe indiferenta..knd am facut pe nush ce k se plictiseste lumea...
dark_eye
Postat pe 2 Mai 2010 22:20
De la: miss_darine, la data 2010-04-29 08:21:01 se gandeste ca dupa cateva saptamani prajiturica s-a mai ieftinit...da' tu nu lasi la pret si el iar dispare

pai nu e loc de negocieri ...dar s'o gasi vreun client care sa isi permita asemenea desert muhahahaha
dark_eye
Postat pe 2 Mai 2010 22:55
Te consideri ciresica de pe tort?Pardon "prajiturica greu de obtinut"? Daca tu singura te compari cu un obiect, de ce astepti de la altii sa fii tratata altfel?
Daca tot nu te intereseaza tipul in pat sau pentru pat, nu doresti o relatie cu el, nu ai sentimente profunde, cine te obliga sa te saruti, imbratisezi etc. adica sa-l primesti cu bratele deschise?
Atat timp cat nu stii tu (cel putin nu ai scris ca il doresti ca partener sau ca viitor sot ) ce vrei de la el, si te comporti cum o faci si îi permiti sa te trateze cum vrea el, te trateaza adegvat.
Full_Metal_Jacket
Postat pe 3 Mai 2010 00:04
De la: dark_eye, la data 2010-05-02 22:55:45
De la: miss_darine, la data 2010-04-29 08:21:01 se gandeste ca dupa cateva saptamani prajiturica s-a mai ieftinit...da' tu nu lasi la pret si el iar dispare

pai nu e loc de negocieri ...dar s'o gasi vreun client care sa isi permita asemenea desert muhahahaha

raspunsul tau m-a facut sa-mi amintesc de pustoaica de anul trecut care-si vindea virginitatea pe internet, undeva prin germania sa ne reimprospatam memoria:
"O tânãrã din România a postat, pe internet, un anunþ în care spune cã îºi va petrece prima noapte de amor, cu cel care va plãti mai mult.
ªi cum cel mai de preþ bun al Alinei era puritatea, tânãra a urmat un model lansat acum câþiva ani în America. A cãutat un site de matrimoniale din Germania ºi ºi-a scos la licitaþie virginitatea. Pentru asta a fost chiar la medicul ginecolog, care i-a dat un certificat prin care poate demonstra cã este virginã.
Dupã ce reprezentanþii site-ului au verificat toate documentele au postat anunþul Alinei pe internet. "Bunã, sunt Alina ºi am 18 ani. Visul meu mare este sã fiu licitatã de un bãrbat care mã respectã, este blând ºi generos ºi ºtie sã aprecieze virginitatea mea". "
si continuarea:
"Aventura amoroasã a Alinei Percea a început imediat dupã ce, pe 23 aprilie, s-a încheiat licitaþia pentru virginitatea sa, care a valorat la final 10.050 de euro. “I-am scris imediat câºtigãtorului care mi-a spus cã e italian, e afacerist ºi are 45 de ani. M-a invitat la Veneþia pentru a ne petrece prima noapte împreunã”…
“…Arãta mai tânãr de 45 de ani, scund, bine îmbrãcat, brunet cu ochii verzi ºi cu un zâmbet blând. Am fost sã vizitãm oraºul, apoi am mers la un hotel de cinci stele, unde am fãcut sex fãrã prezervativ”, a mãrturisit tânãra, adãugând: “Ne-am sãrutat, ne-am dezbrãcat unul pe celãlalt. Mã atrãgea fizic ºi m-am bucurat de partida de amor, deºi m-a durut destul de tare. Am fãcut sex doar o datã ºi apoi am adormit…”… libertatea.ro
miss_darine
Postat pe 3 Mai 2010 19:31
De la: miss_darine, la data 2010-05-03 19:31:35
De la: dark_eye, la data 2010-05-02 22:55:45
De la: miss_darine, la data 2010-04-29 08:21:01 se gandeste ca dupa cateva saptamani prajiturica s-a mai ieftinit...da' tu nu lasi la pret si el iar dispare

pai nu e loc de negocieri ...dar s'o gasi vreun client care sa isi permita asemenea desert muhahahaha

raspunsul tau m-a facut sa-mi amintesc de pustoaica de anul trecut care-si vindea virginitatea pe internet, undeva prin germania sa ne reimprospatam memoria:
"O tânãrã din România a postat, pe internet, un anunþ în care spune cã îºi va petrece prima noapte de amor, cu cel care va plãti mai mult.
ªi cum cel mai de preþ bun al Alinei era puritatea, tânãra a urmat un model lansat acum câþiva ani în America. A cãutat un site de matrimoniale din Germania ºi ºi-a scos la licitaþie virginitatea. Pentru asta a fost chiar la medicul ginecolog, care i-a dat un certificat prin care poate demonstra cã este virginã.
Dupã ce reprezentanþii site-ului au verificat toate documentele au postat anunþul Alinei pe internet. "Bunã, sunt Alina ºi am 18 ani. Visul meu mare este sã fiu licitatã de un bãrbat care mã respectã, este blând ºi generos ºi ºtie sã aprecieze virginitatea mea". "

si continuarea:
"Aventura amoroasã a Alinei Percea a început imediat dupã ce, pe 23 aprilie, s-a încheiat licitaþia pentru virginitatea sa, care a valorat la final 10.050 de euro. “I-am scris imediat câºtigãtorului care mi-a spus cã e italian, e afacerist ºi are 45 de ani. M-a invitat la Veneþia pentru a ne petrece prima noapte împreunã”…
“…Arãta mai tânãr de 45 de ani, scund, bine îmbrãcat, brunet cu ochii verzi ºi cu un zâmbet blând. Am fost sã vizitãm oraºul, apoi am mers la un hotel de cinci stele, unde am fãcut sex fãrã prezervativ”, a mãrturisit tânãra, adãugând: “Ne-am sãrutat, ne-am dezbrãcat unul pe celãlalt. Mã atrãgea fizic ºi m-am bucurat de partida de amor, deºi m-a durut destul de tare. Am fãcut sex doar o datã ºi apoi am adormit…”… libertatea.ro

da' park nici unu mic kelios de 40 + nu ma atrage...poa s aiba si 15 mii de euro .....alta dilema acuma...ar trebui s deschid alt topic?:))))))
dark_eye
Postat pe 3 Mai 2010 21:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce sa fac? 18 De la: cami_goanga10 7 Aprilie 2010 22:55
novice in kudika 11 De la: Cassey 13 Mai 2009 14:05
cum pot slabi? 30 De la: kudika_972424 19 August 2014 00:10
who wants yo be my girl ? 578 De la: Diavolyta_ 14 Mai 2009 17:29
putin ajutor...? 58 De la: erykah 8 Noiembrie 2010 16:48