una mica bucata om agitat ..need help!!!

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

DeeaP Avatarul lui DeeaP

10 mesaje
Oras: bucuresti

1.stiti vreun solar bun in dr taberei?
2.daca sunt pistruiata ar trebui sa stau in banca mea?
Raporteaza abuz de limbaj
Deea
Fosta membra Kudika.ro
si de ce esti agitata?? de la pistrui?????
Drumurile noaaastreee oaaaaree.......Se vor aaasfaltaaaa vreodaataaaa....
Shhh Avatarul lui Shhh

2004 mesaje
Oras: iasi

DACA tii la sanatatea ta ar tb sa stai cuminte la plaja, ca doar a iesit soarele nu? evident numai DACA
Casatoria e cauza principala a divortului.
DeeaP Avatarul lui DeeaP

10 mesaje

De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-05-03 15:09:40si de ce esti agitata?? de la pistrui?????

e starea mea generala.....:d...
Deea
DeeaP Avatarul lui DeeaP

10 mesaje

De la: Shhh, la data 2010-05-03 15:31:41DACA tii la sanatatea ta ar tb sa stai cuminte la plaja, ca doar a iesit soarele nu? evident numai DACA[/quot

tin la sanatatea mea..dar am o mica nunta in curand...si nu as vrea sa fiu "scufundata"cu frisca de pe tort=))
Deea
Full_Metal_Jacket Avatarul lui Full_Metal_Jacket

3550 mesaje

De la: DeeaP, la data 2010-05-03 14:06:501.stiti vreun solar bun in dr taberei?

1.Nu.
2. Da.

De la: DeeaP, la data 2010-05-03 17:44:30
tin la sanatatea mea..dar am o mica nunta in curand...si nu as vrea sa fiu "scufundata"cu frisca de pe tort=))

Daca tu esti genul cu pielea deschisa, pistrui si stii sa te imbraci si fardezi adegvat "tipului" tau, sa-ti accentuezi exact calitatile, o sa te deosebesti in mod placut printr-o frumusete naturala de "restul standardului bronzat (artificial)"...
Fosta membra Kudika.ro
De la: Full_Metal_Jacket, la data 2010-05-03 19:41:27
De la: DeeaP, la data 2010-05-03 14:06:501.stiti vreun solar bun in dr taberei?

1.Nu.
2. Da.

idem

Si nu stii ca nu se mai poarta bronzul demult? Se poarta pielea naturala sau doar un pic colorata de soare. Asta pe langa faptul ca e mult mai sanatos.
Tu mai esti si pistruiata si nu ti-ar sta bine bronzata.
Politicienii sunt precum scutecele: trebuie schimbati des si din aceleasi motive
DeeaP Avatarul lui DeeaP

10 mesaje

imi sta exagerat de bn bronzata..snt eu alba si am pistrui dar ma innegresc din prima...si mai sunt si bruneta...natural....da stiu..snt mai ciudata...dar multumesc lui doamne doamne ca nu am iesit vreo morcoveata=))
Ideea e ca nu am chicotat cu solarul pana akm..si mai exact am o nunta fitzoasa pe 15 mai....si ar trebui sa ma ridic standardelor....nu mie rusine de mine...dar in acelasi timp mi-ar placea sa apar bronzata.....mai ales ca nu am timp de stat la plaja..
Deea
Fosta membra Kudika.ro
a, oki, de obicei oamenii pistruiati au si parul deschis si tenul foarte deschis

Ce zici de autobronzant?
Politicienii sunt precum scutecele: trebuie schimbati des si din aceleasi motive
Shhh Avatarul lui Shhh

2004 mesaje

ups autobronzant nu.. cel putin eu am incercat creme de diferite firme si toate sunt de aceeasi calitate slaba. daca tot zice fata ca vrea pt o ocazie speciala atunci sa incerce un solar, daca vrea ea neaparat, dar sa se rezume doar la doua trei sedinte, e deajuns.
Fosta membra Kudika.ro
sunt cateva chiar bune, e drept, costa si ceva mai mult si trebuie sa stii si cum le aplici (eu una habar n-am )

in principiu sunt impotriva solarului, chiar si pentru o sedinta, pentru ca arde pielea in profunzime si creste considerabil riscul de cancer de piele. Plus de asta, bronzeaza cu "pete". Dar na, e viata si pielea ei, face ce vrea.
Shhh Avatarul lui Shhh

2004 mesaje

daca vrea fata sa se duca la o nunta de fite o sa apeleze la solar sigur pt ca altfel se va simti aiurea crezand ca toata lumea ii vede doar pistruii. sigur, riscurile ii sunt administrate odata cu bronzul
DeeaP Avatarul lui DeeaP

10 mesaje

sunt cam obligata sa merg la nunta....in fine...la autobronzante nu m-am gandit ......unu bun imi recomanda si mie cineva?:D
Deea