Setari Cookie-uri

HRISTOS S-A INALTAT

ETE O PRIMAVARA PLINA / DE AUR SCUTURAT ; / MI-E SUFLETU-N LUMINA / HRISTOS SA INALTAT ! / RAD FLORILE, NATURA, / VAZDUHUL-NMIRESMAT ; / NU MAI STIU CE-I URA / HRISTOS SA INALTAT! / MI-S OCHII NUMAI ROUA, / DE MOARTE,AM SCAPAT; / S-AJUNG FAPTURA NOUA / HRISTOS SA INALTAT ! / ACESTA E MISTERUL / CE AZI L-AM DEZLEGAT ; / CA CERUL SE DESCHIDE SI / HRISTOS SA INALTAT ! . In asta zi de sarbatoare, va doresc din tot sufletul tuturor, lumina in suflet, dragoste, intelegere , unitate intru credinta noastra ortodoxa. Personal imi cer iertare tuturor celor ce i-am suparat sau jicnit prin postarile mele si le multumesc celor ce le-am fost de folos.
Lyvyus
Postat pe 13 Mai 2010 18:58
De la: Lyvyus, la data 2010-05-13 18:58:11ETE O PRIMAVARA PLINA / DE AUR SCUTURAT ; / MI-E SUFLETU-N LUMINA / HRISTOS SA INALTAT ! / RAD FLORILE, NATURA, / VAZDUHUL-NMIRESMAT ; / NU MAI STIU CE-I URA / HRISTOS SA INALTAT! / MI-S OCHII NUMAI ROUA, / DE MOARTE,AM SCAPAT; / S-AJUNG FAPTURA NOUA / HRISTOS SA INALTAT ! / ACESTA E MISTERUL / CE AZI L-AM DEZLEGAT ; / CA CERUL SE DESCHIDE SI / HRISTOS SA INALTAT ! . In asta zi de sarbatoare, va doresc din tot sufletul tuturor, lumina in suflet, dragoste, intelegere , unitate intru credinta noastra ortodoxa. Personal imi cer iertare tuturor celor ce i-am suparat sau jicnit prin postarile mele si le multumesc celor ce le-am fost de folos.
Lyvyus
Postat pe 13 Mai 2010 19:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce parere aveti despre alegerile din data de 30 noiembr? 65 De la: hreniuk 2 Noiembrie 2009 12:45
Site trailere noi! 2 De la: rockk 9 Noiembrie 2010 07:59
saracu om 16 De la: yumalai 19 Februarie 2010 15:19
Ce parere aveti de haosul din spitale...........incompetenta cadrelor medicale.......spaga.......si lipsa de profesionalism!!!! 105 De la: Ralukutzza 9 Septembrie 2009 15:09
un site interesant 1 De la: kudika_978140 18 Decembrie 2014 18:01