piercing'ul de buric

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

kudika185181 Avatarul lui kudika185181

2 mesaje

am si eu o problema...am avut piercing in buric,dar intr'o sapt orgnismul mi l'a dat afara....si pe cn am intrebat mi'au spus k nu au m auzit asa ceva...acum mi'am pus din nou.c ar trebui sa fac sa nu mi'l m dea afara?
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
De la: kudika185181, la data 2010-05-19 15:19:32am si eu o problema...am avut piercing in buric,dar intr'o sapt orgnismul mi l'a dat afara....si pe cn am intrebat mi'au spus k nu au m auzit asa ceva...acum mi'am pus din nou.c ar trebui sa fac sa nu mi'l m dea afara?

eu sincer nu am inteles nimic
Fosta membra Kudika.ro
De la: kudika185181, la data 2010-05-19 15:19:32am si eu o problema...am avut piercing in buric,dar intr'o sapt orgnismul mi l'a dat afara....si pe cn am intrebat mi'au spus k nu au m auzit asa ceva...acum mi'am pus din nou.c ar trebui sa fac sa nu mi'l m dea afara?

sa-l inghiti!!
ankris Avatarul lui ankris

311 mesaje
Oras: galati

Pai cred si eu ca n-a mai auzit nimeni ce zici tu acolo....stii ce-am inteles eu?Ca buricul tau se ca.ca!..
Vallee Avatarul lui Vallee

13 mesaje

ce crezi ca poti sa faci ? data trecuta ce ai facut ? ... ai grija sa nu-l agati pana se cicatrizeaza gaura
Full_Metal_Jacket Avatarul lui Full_Metal_Jacket

3550 mesaje

De la: ankris, la data 2010-05-19 15:32:34Pai cred si eu ca n-a mai auzit nimeni ce zici tu acolo....stii ce-am inteles eu?Ca buricul tau se ca.ca!..

Acelas lucru am inteles si eu. Dar bine ca l-a gasit si l-a bagat din nou la loc

Trebuie sa fii atenta ca poti face o inflamatie/infectie si sa vezi ce o sa-ti mai iasa din buric.