Setari Cookie-uri

buna fetelor am nevoie de parerile voastre

fetelor am nevoie de parerile voastre in legatura cu relatia mea .......totul a inceput acum 2 ani , la inceput a fost foarte frumos , el imi dadea atentie , majoritatea timpului il petreceam impreuna si asa mai departe . Dar in urma cu un an am plecat amandoi intr-o calatorie sa spun asa , acolo s-a purtat foarte frumos ....eram tare fericiti. acum cateva saptamani ne-am intors iar el este foarte schimbat parca nici nu-l mai cunosc . Acum este foarte distant , nu imi mai spune ca ma iubeste, daca il intreb cand ne intalnim imi zice ca nu stie , si daca ne vedem nu sta cu mine mai mult de o ora, nu ma mai suna ( numai daca il sun eu) in rest poate sa ma calce masina ca lui nu-i pasa. Iar timpul si-l petrece cu familia lui .Dupa o discutie mi-a spus ca el oricum va sta cu familia lui si ca va fii mereu la dispozitia lor. Credeti-ma am fost distrusa din cauza schimbarii lui deoarece am stat impreuna, eram tot timpul cu el , iar acuma imi spune ca va fii mereu cu familia lui si de ceva timp nu isi mai vede viata alaturi de mine. Am plans zile la rand am fost cu moralul la pamant...si am hotarat sa vorbesc cu el despre problema noastra. Mi-a spus ca ma iubeste doar ca nimic nu va mai fii la fel , dar vom mai incerca sa vedem daca va mai merge sau nu. Sincer eu nu mai pot sa sufar, nu mai pot manca si plang in continuu. Vreu sa stiu ce sa fac
andreea_for_you
Postat pe 25 Mai 2010 16:14
in urma cu un an ati plecat intr'o calatorie si acu 2 sapt v'ati intors... cat dureaza la tine o calatorie? nu ti'e clar ca ceva s'a intamplat in miraculoasa voastra calatorie de un an de zile??investigheaza singura care e cauza schimbarii lui
Shhh
Postat pe 25 Mai 2010 16:37
Hmmm, lunga calatorie, poate a fost altceva nu calatorie. Omul e schimbat. Bun! Pasul 1: il intrebi de ce s-a schimbat. Pasul 2: dupa ce afli ii propui solutii.
Pasul 3: daca lui nu-i plac solutiile ii spui sa propuna el altele mai bune. Pasul 4: aplici decizia si vezi ce se intampla. Succes!
kudika185400
Postat pe 25 Mai 2010 16:42
De la: kudika185400, la data 2010-05-25 16:42:24 Hmmm, lunga calatorie, poate a fost altceva nu calatorie. Omul e schimbat. Bun! Pasul 1: il intrebi de ce s-a schimbat. Pasul 2: dupa ce afli ii propui solutii.
Pasul 3: daca lui nu-i plac solutiile ii spui sa propuna el altele mai bune. Pasul 4: aplici decizia si vezi ce se intampla. Succes!
andreea_for_you
Postat pe 25 Mai 2010 21:27
azi am vorbit cu el si s-a mai calmat apele .....spre fericirea mea. Sper sa fie asa si mai departe. va pup
andreea_for_you
Postat pe 25 Mai 2010 21:29

Recomandari