Setari Cookie-uri

Concurs Ravioli

Pantalon cu dantela aplicata COD: D1143 bej
Maleta fara maneci COD: D1078 alba
Sacou cu dantela COD: D1144 bej
Le-asi purta la botezul, nepoatei mele.
bocsa
Postat pe 3 Iunie 2010 22:46
o tinuta draguta mi se pare una alcatuita din urmatoarele piese:short-sleeved blouse with sequins si skirt with pocket..la prima intalnire m-as imbraca asa :)
mia_bebe_123
Postat pe 4 Iunie 2010 01:02
http://www.rvl-shop.com/femei/rochii/rochie-cu-maneca-decupata.html
http://www.rvl-shop.com/femei/bluze/vesta-din-tricot.html


as alege aceasta tinuta pentru ca , desi as stii ca aceasta zi nu va fi cea mai speciala zi din viata mea, totusi ma voi simti ca o printesa
Arwehn
Postat pe 4 Iunie 2010 01:57
Pleated blouse with 3/4 flounced sleeves - code: D1161 impreuna cu Flounced skirt with crafted flower (beige) - code: D1167.

Este o tinuta foarte potrivita pe ntru servici si pentru iesirile in oras cu prietenii.

sml-happy0158:
cristyn2
Postat pe 4 Iunie 2010 08:24
Short-sleeved blouse with sequins si
Linen trousers with waistband . As purta tinuta aceasta la o iesire in oras cu fetele sau cu prietenul meu. Este destul de lejera si imi plac mult bluzitele cu umerii goi :)
sweety13
Postat pe 4 Iunie 2010 08:50
De la: concursKudika, la data 2010-05-26 09:49:59Ravioli te premiaza cu un voucher de cumparaturi in valoare de 400 ron.

Raspunde la intrebarea de mai jos si poti fi norocoasa castigatoare:

"Care tinuta RVL te reprezinta? Creeaza o tinuta completa, din cel putin doua produse, de pe www.rvl-shop.com si spune-ne cu ce ocazie le-ai purta, astfel incat sa iti evidentieze stilul personal? "

Concursul se desfasoara in perioada 25 mai - 9 iunie 2010.

Mult succes!

Linen dress with crafted flowers as purta aceasta rochie la cununia mea civila
scumpy2
Postat pe 4 Iunie 2010 09:24
Short-sleeved blouse with manual print (mov) si Denim jeans. As purta tinuta aceasta la o iesire in oras cu fetele sau cu prietenul meu.
rami12
Postat pe 4 Iunie 2010 09:31
Pleated dress with decorative flower-fuchsia-CODE: D1202
Geanta crem cu maner din lemn-CODE: PV9
Necklace CODE: BV6- purple
si ar merge si o pereche de sandale inalte intr-o combinatie de gri/ crem ( culoarea gentii) cu fuchsia si putin orange-

as purta aceasta tinuta seara in oras, sau de ce nu si la birou deoarece in ciuda culorii tari croiala si modelul sunt decente si clasice. imi plac culorile puternice deoarece sunt o persoana careia ii place sa fie in centrul atentiei- fara a depasii insa( din pdv vestimentar) limitele decentei si fara cadea intr-o extravaganta extrema.
midroxy2005
Postat pe 4 Iunie 2010 09:32
Linen dress with crafted flowers as purta aceasta rochie la cununia mea civila,cred ca mi s-ar potrivii de minune
scumpy2
Postat pe 4 Iunie 2010 09:33
Delicata rochia D1202 Plated with decorative flower impreuna cu BCM4 Metalic neklace, le-asi purta la o serata , la teatru, receptie, si de ce nu la o plimbare seara cu iubitul pe malul Begai.
andreeaelisa2004
Postat pe 4 Iunie 2010 09:37
As purta rochita cu floare mare "dress with floral print" impreuna cu jachetica alba "short jacket with waistband" la o iesire romantica cu iubitul meu. Eu sunt o fire copilaroasa si jucausa si vestimentatia aceasta se potriveste perfect cu stilul meu
andreetz25
Postat pe 4 Iunie 2010 09:53
http://www.rvl-shop.com/femei/rochii/rochie-din-in-cu-flori-pe-maneca.html - beige
http://www.rvl-shop.com/accesorii/genti/geanta-cu-maner-din-lemn-si-plii.html - crem
Le-as purta la iesirile in oras cu sotul si copii.

Rochita http://www.rvl-shop.com/femei/rochii/rochie-din-satin-cu-aplicatii.html mi-am achizitionat-o; am purtat-o la botezul fiului meu
mgrigoras
Postat pe 4 Iunie 2010 10:09
Trousers with lace
Long-sleeved shirt with pleates

cu o pereche de pantofi comozi.
e o tinuta clasica si nu foarte pretentioasa care se potriveste la fel de bine si pentru servici si pentru o iesire in oras.
charmen
Postat pe 4 Iunie 2010 10:40
Eu ma si imaginez la Balul de absolvire al facultatii (care este pe 25 iunie ) imbracata cu o "Taffeta dress with crafted flowers", si accesorizata cu cu o "geanta clasica"...Mai ales ca negrul nu da niciodata gres...
myraly
Postat pe 4 Iunie 2010 10:48
http://www.rvl-shop.com/femei/camasi/camasa-cu-floare-aplicata-pe-maneca.html
http://www.rvl-shop.com/femei/fuste/fusta-din-voal-cu-imprimeu.html
http://www.rvl-shop.com/accesorii/bratari-si-coliere/colier-multicolor.html
e o tinuta de tinereasca, de primavara/vara, potrivita pt sfarsitul de an scolar!
dydy92
Postat pe 4 Iunie 2010 11:02
Eu am descoperit acest brand de ceva timp si sunt foarte incantata. Le cumparam pana acum insa din magazin. Pentru ca sunt o fire mai romantica imi place rochia lunga cu volane si cordon decorativ, colier multicolor COD: BCM3 si un sacou cu dantela colorat, pentru o seara festiva la malul marii...(asta dearece pe 13 iulie implinim 25 de ani de casatorie, si nici nu am simtit cand au trecut, parca nunta a fost ieri)
soniaecaterina
Postat pe 4 Iunie 2010 11:29
As opta pentru o tinuta lejera: Linen trousers with waistband si Long-sleeved blouse, pentru o zi de munca si o eventuala iesire la terasa dupa program.
lostt
Postat pe 4 Iunie 2010 12:31
bolero din tricot -tv9
Blouse with lace on the sleeves -d1188
Casual trousers-d1117
o tinuta comoda cu care m-as simti foarte bine cand as iesi in oras
kudika175428
Postat pe 4 Iunie 2010 12:32
Skirt with pocket, Price: 111,93 lei
Short-sleeved blouse with manual print, Price: 129,90 lei
Flounced linen jacket, Price: 249,90 lei
Necklace, Price: 29,95 lei
Geanta casual, Price: 84,95 lei

Aceasta ar fi o tinuta casual, care ar putea fi purtata atat la o iesire in oras cu prietenele, cat si la serviciu
Amalia_Melania
Postat pe 4 Iunie 2010 13:18
Dress without sleeves SI O Geanta crem cu maner din lemn;

ideale pentru o zi de plimbare....o zi libera....
dana_2na
Postat pe 4 Iunie 2010 13:35

As combina o Rochie din in cu flori decorative
cu Sacou din in cu volane
florinagatea
Postat pe 4 Iunie 2010 13:39
A purta o rochie verde de in cu flori impreuna cu un sacou alb de in cu volane. Le-as purta la o festivitate de absolvire, o intalnire de afaceri care are loc ziua, la un pranz in oras si de ce nu la o cununie civila
florinagatea
Postat pe 4 Iunie 2010 13:41
Eu as merge la o aniversare sau la aniversarea 2 ani impreuna cu sotul meu cu o tinuta formata din : Bluza tricot cu maneca lunga-bleumarin; Pantalon tip pana-negru; In picioare niste sandale ortopedice inalte la toc; ca accesoriu o bratara lata pe mana si o geanta de la RVL gri cu aplicatie fata.
anjula
Postat pe 4 Iunie 2010 14:11
Partea buna la tinuta aceasta este ca o poti purta si la o cafea, dar si la ceva mai formal(cununie, botez, conferinta etc): Pantalon cu dantela aplicata( COD: D1143, culoare bej), Sacou cu dantela(COD: D1144, culoare bej), Bluza cu incretituri pe maneca(COD: D1178, culoare negru/imprimeu)
matcutza
Postat pe 4 Iunie 2010 14:34
Am ales din produsele ravioli o rochie si o geanta,linen dress with decorative flowers si geanta cu volanase,am ales aceasta rochie datorita aspectului vesel si culorii vii si geanta am ales-o ca si o completare a tinutei.Rochia are un croi interesant care cred eu s-ar potrivii siluetei mele si personalitatii,nu-mi plac tinutele banale,de aceea am ales si aceasta rochie,cred ca m-ar pune in evidenta,si m-as remarca dintr-un grup cu aceasta tinuta.
kudika021206
Postat pe 4 Iunie 2010 15:05
Buna,eu as alege urmatoarele:
3/4 trousers + Short-sleeved blouse with lace flounces + Grey bag with manual print

Si as merge la plimbare in parc cu prietenele mele.
georgiana_toderascu
Postat pe 4 Iunie 2010 15:19
Buna Ziua,

As imbraca fusta bej cod - D1172 impreuna cu tricoul alb cod D1198 si as accesoriza aceasta tinuta cu geanta crem cod PV9 pentru o zi perfecta oriunde: la birou, la plimbare cu copiii sau la o cafea cu prietenele. Este minunata!
Maria
anmary
Postat pe 4 Iunie 2010 16:00
Dress with floral print
Bolero din tricot
Grey bag with manual print
Belt with metalic decorations
Printed scarf, la care as asorta o pereche de ghete de vara, gri

tinuta poate fi adecvata pt mai multe ocazii: o iesire in oras cu iubitul ,cu prietenii sau la film.
cocoa_dreams
Postat pe 4 Iunie 2010 16:06
Buna,mi.ar face deosebita placere sa le port la o festivitate de absolvire sau la o lansare de carte!!
pantalon cu nasturi decorativi(cod D945 bej)
camasa cu volane pe bust(cod D1110 lila)
sacou cu dantela(cod D1144 bej)
Combinatia aceasta s.ar potrivi cel mai bine personalitatii mele,este o tinuta stilata si totodata sexy!
nynaa
Postat pe 4 Iunie 2010 16:11
Buna Ziua inca o data,

O alta tinuta pe care as alege-o este rochia din in cu flori pe maneca cod D1203 in culoare crem sau verde accesorizata cu geanta crem cod PV9 pentru a fi alaturi de prietenii mei intr-o superba zi de vara la oficierea casatoriei lor cat si la ceremonia religiaoasa.
Este perfecta pentru un astfel de eveniment: transmite eleganta, feminitate si nu in ultimul rand bun gust.
Drept urmare, daca voi castiga voucher-ul pus in joc, aceasta e tinuta cu siguranta pe care o voi achizitiona pentru momentul mentionat mai sus si care va avea loc in 17 iulie 2010 in Bucuresti si de la care va voi trimite fotografii.
Va pup,
Maria.
anmary
Postat pe 4 Iunie 2010 16:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Concurs Moulinex 942 De la: Emma4 11 Ianuarie 2011 11:40
Concurs Bioderma 891 De la: kudika118228 16 Februarie 2010 23:28
Castiga saptamanal o pereche de Pantofi Kudika! - 10-16 iunie 628 De la: concursKudika 15 Iulie 2013 15:46
Concurs : Castiga 2 lotiuni de corp de la NIVEA pentru 2 momente speciale! 275 De la: concursKudika 10 Iunie 2009 18:11
Castiga unul din cele 15 premii parfumate oferite de Silan! 327 De la: simop 20 Iulie 2011 17:33