Setari Cookie-uri

compatibilitate barbatul taur femeia sagetator!

oare exista compatibilitate pentru aceasta combinatie de zodii??cum pot recuceri un barbat taur daca eu sunt zodia sagetator??am nevoie de sfaturile voastre!ms frumos:*
alyceee
Postat pe 26 Mai 2010 23:34
In primul rand eu sunt TAUR si iti pot spune cate ceva despre cum poti avea o relatie reusita cu acest nativ insa conteaza foarte mult si ascendentul.Trebuie sa fii fidela in primul rand apoi trebuie sa fii foarte pasionala pt ca taurul vrea sa faca dragoste pe fiecare zi cu mici exceptii o data la 2 zile iar in al 2 -lea rand nu trebuie sa tipi des la el sau sa-l critici foarte des ca s-ar putea a 2-a zi sa te intrebi de ce naiba a plecat.iar in al 3-lea rand tre sa fii foarte glumeata de fel si combativa : adik sa-i dai peste nas cu argumente solide dar glumind in acelasi timp pentru ca isi va da seama ca a gresit.Se va plictisi repede de tine daca nu veti pleca in excursii la mare , la munte o data la 2 saptamani pt ca el vrea sa sifoneze paturile cu tine din cat mai multe localitati ,state(e foarte pasional, insa mai vrea si cate o schimbare din cand in cand).si sa mergeti des la prietenii lui.pt ca tine mult la prieteni.sper ca sfaturile mele sa-ti foloseasca. te pup
kudika179420
Postat pe 28 Mai 2010 11:02
tu esti cea din poza?
doamne ce frumoasa esti !
ai grija cu taurii , de obicei sunt ft gelosi si superstitiosi,unii chiar sunt prosti in adevaratul sens al cuvintului.
de aici pleaca multe si la cum arati ar fii pacat sa dai gres.
iti spun din proprie experienta ,am cunoscut un taur nascut pe 2 mai care
era prost rau de tot ba trompeta si nu alta.
bafta!
LOPY_71
Postat pe 31 Mai 2010 00:39
De la: alyceee, la data 2010-05-26 23:34:57oare exista compatibilitate pentru aceasta combinatie de zodii??cum pot recuceri un barbat taur daca eu sunt zodia sagetator??am nevoie de sfaturile voastre!ms frumos:*


offf draga mea,i-mi amintesti de clipe absolut minunate lamga o sagetatoare ce a fost in viata mea cu ani in urma eu sunt taur,nu sunt nici gelos,nici posesiv,nici nu ma sinchisesc sa fiu cele din urma. am avut o relatie splendida cu o sagetatoare,sexul era divin,in viata de zi de zi,simteam ca ma complecteaza,ca ma tine legat sa nu ma desir...era chiar sa ne casatorim. noroc ca m=am trezit eu in timp si am vazut cat e de zgarcita,recalcitranta si cu gura mare

oricum,te sfatuiesc sa nu ceri sfaturi pe forum,sa nu crezi in tot ce spune zodiacul si horoscopul. asculta-ti inima,caci nu suntem 2 oameni la fel pe lumea asta. decat sa crezi in tot ce scrie unul si altul,mai bine plecati impreuna undeva,la munte,stai de vorba cu el,aprinde lumanarele,desfa un vin bun,....toate raspunsurile sunt exact sub nasucul tau,intre voi draga mea
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 31 Mai 2010 00:50
De la: alyceee, la data 2010-05-26 23:34:57oare exista compatibilitate pentru aceasta combinatie de zodii??cum pot recuceri un barbat taur daca eu sunt zodia sagetator??am nevoie de sfaturile voastre!ms frumos:*


uppps acum am vazut ca vrei sa-l recuceresti pei...nimic mai simplu taurii pot fi destul de indiferenti...cei cu adevarat tauri...nu boii dar nimic nu-i atrage mai mult decat promisiunea unei nopti mai ceva ca in visele lor cele mai adanc igropate un pic de dulcegareala nu strica..dar fara prea multa drama .....

daca ma uit mai bine la tine...... nu vrei sa te fac eu mai bine sagetatoarea mea? ce mai incolo si-n'coace daca a fost destul de tantalau sa trebuiasca recucerit de o bunaciune ca tine, nu te merita draga mea

mai bine da-mi un semn pe privat si hai sa ne unim noi cumva destinele pe mine sigur nu va fi nevoie sa ma recuceresti
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 31 Mai 2010 00:58
da eu sunt cea din poze!va multumesc frumos pentru complimente:*:* se pare ca indiferenta la durut...sia dat seama cum e sa fi influentat!sa speram ca o sa tina!
alyceee
Postat pe 31 Mai 2010 09:16
De la: alyceee, la data 2010-05-31 09:16:43da eu sunt cea din poze!va multumesc frumos pentru complimente:*:* se pare ca indiferenta la durut...sia dat seama cum e sa fi influentat!sa speram ca o sa tina!


indiferenta functioneaza pana la un anumit punct

e foarte posibil sa te lovesti tu de alta indiferenta daca intinzi prea mult coarda

cand devine taurul indiferent .....uita da uita rau de tot
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 31 Mai 2010 20:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
barbatul capricorn:chiar e barbatul perfect??? 58 De la: scorpio67 28 Iunie 2010 07:18
buna...eu sunt sagetator iar el gemeni... 9 De la: kudika316503 1 Noiembrie 2010 12:43
Despre compatibilitatea între zodii. 31 De la: Indiana_Jones 25 Octombrie 2011 22:15
Compatibilitate 2 De la: Lucia38 7 Noiembrie 2009 11:53
Eu in pesti,prietena mea in pesti,fata pe care o plac in scorpion!!! 11 De la: _vio_ 22 August 2011 18:46