Setari Cookie-uri

Un sfat va rog!!Eu GEMENI el LEU

Stie k il iubesc si a cam inceput sa se joace cu mine,cine stie cum sa io intorc si eu cu acceasi moneda...plizz
paulyna67
Postat pe 28 Mai 2010 12:03
indiferenta este cea mai buna arma!
one_size
Postat pe 28 Mai 2010 12:09
De la: paulyna67, la data 2010-05-28 12:03:27Stie k il iubesc si a cam inceput sa se joace cu mine,cine stie cum sa io intorc si eu cu acceasi moneda...plizz
locuim impreuna
paulyna67
Postat pe 28 Mai 2010 12:14
si?ce nu poti deveni indiferenta?

si cred ca ar trebui sa il faci putin gelos!
one_size
Postat pe 28 Mai 2010 12:36
De la: one_size, la data 2010-05-28 12:36:08si?ce nu poti deveni indiferenta?

si cred ca ar trebui sa il faci putin gelos!
pai am ramas cam sigura ,nu mai am nici o prietena din cauza lui si nu am contact cu nimeni,nu sunt in Romania,iar pe aici nu cunosc pe nimeni k sa il pot face gelos ,mai incerc din cand in cand ,zicand ca e dragust tipu ala de la masa 5 sau ca vanzatoru a zis sunt frumoasa,dar prea putine sanse
paulyna67
Postat pe 28 Mai 2010 12:46
Si eu sunt gemeni,iubitul meu Leu........Hmmmmmm......barbati care iubesc cu adevarat.....!!!!!!dar si daca il vedi face gelos.....nu va fi bine.......cel putin noi ne potrivim doar la partea cu dragostea ,din punct de vedere sexual suntem foarte compatibili
eclau
Postat pe 30 Mai 2010 20:00
si eu sunt gemeni si el leu....santem casatoriti, dar ne certam foarte des, am ajuns sa nu mai am pic de personalitate, mi-e foarte greu si nici nu sant in ro.....si eu ca si tine, nu mai am pe nimeni.....sfatul meu pentru tine este: scapa de el pana nu e prea tarziu!!!!!!!......sau daca crezi ca merita sa mai ramai in relatie....nu te lasa manipulata de el, nu fa nimik ce crezi ca nu e bine pentru tine.....iti doresc tot binele din lume.....sper sa reusesti !
kudika186025
Postat pe 2 Iunie 2010 04:27
De la: kudika186025, la data 2010-06-02 04:27:56 si eu sunt gemeni si el leu....santem casatoriti, dar ne certam foarte des, am ajuns sa nu mai am pic de personalitate, mi-e foarte greu si nici nu sant in ro.....si eu ca si tine, nu mai am pe nimeni.....sfatul meu pentru tine este: scapa de el pana nu e prea tarziu!!!!!!!......sau daca crezi ca merita sa mai ramai in relatie....nu te lasa manipulata de el, nu fa nimik ce crezi ca nu e bine pentru tine.....iti doresc tot binele din lume.....sper sa reusesti !
daca vrei sa vorbim te astept pe id meu ,paulyna67, pwp si ai grija de tine
paulyna67
Postat pe 2 Iunie 2010 13:04
De la: kudika186025, la data 2010-06-02 04:27:56 si eu sunt gemeni si el leu....santem casatoriti, dar ne certam foarte des, am ajuns sa nu mai am pic de personalitate, mi-e foarte greu si nici nu sant in ro.....si eu ca si tine, nu mai am pe nimeni.....sfatul meu pentru tine este: scapa de el pana nu e prea tarziu!!!!!!!......sau daca crezi ca merita sa mai ramai in relatie....nu te lasa manipulata de el, nu fa nimik ce crezi ca nu e bine pentru tine.....iti doresc tot binele din lume.....sper sa reusesti !


cel mai bun sfat.... ....eu am realizat...dupa 18 ani....da'acu se intoarse roataaaaaaa..... .....
BlueeyesEtta
Postat pe 2 Iunie 2010 22:40
De la: BlueeyesEtta, la data 2010-06-02 22:40:39
De la: kudika186025, la data 2010-06-02 04:27:56 si eu sunt gemeni si el leu....santem casatoriti, dar ne certam foarte des, am ajuns sa nu mai am pic de personalitate, mi-e foarte greu si nici nu sant in ro.....si eu ca si tine, nu mai am pe nimeni.....sfatul meu pentru tine este: scapa de el pana nu e prea tarziu!!!!!!!......sau daca crezi ca merita sa mai ramai in relatie....nu te lasa manipulata de el, nu fa nimik ce crezi ca nu e bine pentru tine.....iti doresc tot binele din lume.....sper sa reusesti !


cel mai bun sfat.... ....eu am realizat...dupa 18 ani....da'acu se intoarse roataaaaaaa..... .....
paulyna67
Postat pe 7 Iunie 2010 14:33
"razbunarea este arma prostului". cel mai bine lasa-l si cauta-ti un varsator sau o balanta. Vei avea parte de compatibilitate maxima!!!
kudika133579
Postat pe 15 Iunie 2010 18:51
eu Leu, el Gemeni! am fst impreuna aproape 4 ani. nu mai suntem impreuna de 3 luni! vreau sa spun k ne intelegeam perfect... nu stiu daca in toate frumoasa relatie am avut 4 mari certuri, stiam aman2 sa lasam de la noi... pt noi! pt fericirea noastra! viata ne-a despartit! cert e ca il iubesc la fel de mult si acum si nu ma pot resemna cu gandul k nu mai e al meu..
stiu ca cele 2 zodii sunt ft compatibile in toate punctele de vedere.. nu inteleg de ce va certati!.. lasa de la tine.. de ce sa va certati daca oricum va impacati.. discutati k 2 adulti ce sunteti.. mai ales ca va leaga taina casatoriei..sunteti oameni si oamenii se inteleg!!! multa bafta
kudika025369
Postat pe 15 Iunie 2010 19:03
Tu chiar crezi ca zodiile motiveaza vreo parte din desfasurarea unei relatii?
Chiar ajungi in halul in care sa dai vina pe cateva stelute pentru faptul ca iubitul tau se poarta urat cu tine?
Nu, draga mea, nu stelutele sunt de vina, nu constelatiile, si nici macar Dumnezeu. Tu si el sunteti de vina. Zodiile nu sunt decat niste pretexte pe care oamenii le folosesc ca sa-si motiveze comportamentul:
"Aaaa, nu sunt eu de vina ca sunt posesiv si manipulator , zodia e de vina" sau " nu e vina mea ca sunt egoist, Dumnezeu m-a facut in zodia leului". pe bune? E uimitor ca lucrurile astea mai tin.
Voi va alegeti partenerii, fetelor, iar modul in care relatiile se desfasoara este decis tot de voi.

Fruntea sus si ganditi-va care din barbatii din viata voastra merita sa faca parte din viitorul vostru - pentru comportamentul lor, pentru modul in care va vorbesc, pentru modul in care va iubesc sau nu. In niciun caz nu dupa luna in care s-au nascut.
Treziti-va.
Iar tu.. tu poarta o discutie adevarata cu iubitul tau, zi-i ce nu-ti convine, cere-i explicatii. ca pe asta se bazeaza relatiile - pe sinceritate si iubire.
Ionushkya
Postat pe 15 Iunie 2010 20:59
De la: paulyna67, la data 2010-05-28 12:14:11
De la: paulyna67, la data 2010-05-28 12:03:27Stie k il iubesc si a cam inceput sa se joace cu mine,cine stie cum sa io intorc si eu cu acceasi moneda...plizz
locuim impreuna


...întoarce-i-o cu mine
pseudonius
Postat pe 16 Iunie 2010 09:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
lenjerie 19 De la: Ionyssa 11 Iunie 2011 11:42
de ce doare? 9 De la: utad 28 Aprilie 2010 20:53
Orgasm 72 De la: angelradios 16 Iunie 2010 17:08
Mai sunt virgina sau nu?! 1 De la: kudika_1010394 21 Mai 2016 22:55
Ce ii satisface pe barbati?? 58 De la: geo_sh 5 Aprilie 2009 10:21