Setari Cookie-uri

sa am incredere?

salut tuturor de curand am vorbit cu un prieten bun pe net si dupa povesti si povesti am atins cumva subiectul despre sex. m-a intrebat daca mai sunt virgina si i-am raspuns sincer ca da . el are 20 de ani eu aproape 18. vorbim foarte deschis dar pana acum nu am deschis acest subiect . i-am spus de asemenea ca sunt pudica si nu mi-am inceput viata sexuala si din acest p.d.v si din cauza ca inca nu am gasit un baiat potrivit. Am apreciat la el faptul ca dupa ce i-am spus ca sunt virgina nu s'a mirat si pur si simplu a spus ceva de genu " wow , felicitarile mele , apreciez asta " mi-a dat de inteles ca nu trebuie sa in fie rushine. ( avand in vedere ca in ziua de azi multe fete isi pierd virginitatea unde 14
be_yourself____
Postat pe 1 Ianuarie 2011 22:32
scorpyoW
Postat pe 15 Ianuarie 2011 23:21
De la: be_yourself____, la data 2011-01-01 22:32:05salut tuturor de curand am vorbit cu un prieten bun pe net si dupa povesti si povesti am atins cumva subiectul despre sex. m-a intrebat daca mai sunt virgina si i-am raspuns sincer ca da . el are 20 de ani eu aproape 18. vorbim foarte deschis dar pana acum nu am deschis acest subiect . i-am spus de asemenea ca sunt pudica si nu mi-am inceput viata sexuala si din acest p.d.v si din cauza ca inca nu am gasit un baiat potrivit. Am apreciat la el faptul ca dupa ce i-am spus ca sunt virgina nu s'a mirat si pur si simplu a spus ceva de genu " wow , felicitarile mele , apreciez asta " mi-a dat de inteles ca nu trebuie sa in fie rushine. ( avand in vedere ca in ziua de azi multe fete isi pierd virginitatea unde 14



Aasa si ? care era intrebarea ?
Pt ce sa ai incredere? ti-a propus el ceva concret? daca nu, insemna ca e doar in capul tau toata povestea, nu mai visa aiurea.
kudika052198
Postat pe 16 Ianuarie 2011 07:02
daca ai incredere in tine ca vrei sa te sexezi cu tipul fa-o!
kirk
Postat pe 16 Ianuarie 2011 09:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sunt virgina...don't worry nu se ia :)) 284 De la: tigruverde 10 Mai 2014 15:07
Bisexualitate 5 De la: Valy90 1 Iunie 2011 11:08
banii devin mai importanti decat atractia 21 De la: Baiat_virgin 19 Septembrie 2011 20:25
Heeeeelp ! 15 De la: Madallina16 31 Iulie 2014 13:43
ce se intampla? 113 De la: larisan 1 Noiembrie 2012 21:57