Setari Cookie-uri

kudika ajutor :(

asa poveste fantastica n-am ami auzzit dar nici nu ma gandeam k mi se va intampla tocmai mie..
tocmai am 2 zile cand vad ca cineva a creat un hi5 si a pus poze cu mine ..dar goala .. si nu sunt eu .. sunt poze trucate.. vreaau sa stiu doar daca se poate afla cine a creat acel hi5? ip-ul calculatorului? sau sa fac sa sterg hi5ul ala sa nu mai existe?? avand in vedre k in ziua de azi sunt modeme cu fibra
kudika_ajuta_ma
Postat pe 31 Mai 2010 22:40
din punctul meu de vedere....nu poti face nimic ...tehnic vorbind ca sa schimbi starea asta de lucruri!!!
...da se poate ca cineva sa fi facut rost de poza cu figura ta si s/o fi trucat/o...adaugand corpul altcuiva..nud...de unde rezulta ca tu ai fi cea dezbracata...ca sa demonstrezi cuiva ca nu esti tu cea din poza tre sa dovedesti ca nu ala e corpul tau pentru ca realitatea e alta!!!....dar in rest nu ai ce sa faci!!!!
....nu poti controla o informatie care s/a raspandit pe internet(chiar si numai pe hi5)...cine are contul cu poza ta sigur are o parola pe care o stie doar persoana respectiva...si care cont poate fi deschis de pe orice ip!!...si tu nu ai ce sa/i faci!!
andreea_n_x
Postat pe 1 Iunie 2010 00:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
am o intrebare pentru cele care suneti din bucuresti :) 20 De la: vaiana 25 Iunie 2009 16:21
sunt indragostita si nu stiu ce sa fac....poate ma ajutati voi...... 8 De la: sirra 15 Octombrie 2009 09:15
Esti din Ramnicu Valcea? 18 De la: Tharr 3 Noiembrie 2010 19:34
caciuli din blana de vulpe! 1 De la: simona1023 3 Noiembrie 2009 19:06
o idee de castig! 2 De la: ancamts 17 Martie 2009 22:39