Setari Cookie-uri

Viata sociala si sexuala in Romania

cica nu sunt mesaje in acest topic.
iaca acum sunt, si?
jenesaispas
Postat pe 23 Aprilie 2009 16:52
De la: jenesaispas, la data 2009-04-23 16:52:11cica nu sunt mesaje in acest topic.
iaca acum sunt, si?


si une sunt???
cristi_nne
Postat pe 24 Aprilie 2009 09:11
in romania, doar nu in viata, zic si eu
jenesaispas
Postat pe 24 Aprilie 2009 09:15
nu sunt in viata??? saaarrrraaaaciiiii
cristi_nne
Postat pe 24 Aprilie 2009 10:11
De la: oonahabibi_yahoo_com, la data 2009-04-24 09:11:42
De la: jenesaispas, la data 2009-04-23 16:52:11cica nu sunt mesaje in acest topic.
iaca acum sunt, si?


si une sunt???

Nu am habar unde sunt . Eu am publicat aici acest subiect, dar vad ca nu apare...Sunt cenzurat...
wideopensecret
Postat pe 24 Aprilie 2009 21:21
Nu-i nimic. Fata de ceea ce se afla in acest moment pe forum este un subiect foarte bun.
Multumesc initiatorului. Oricum daca nu apare nimic inseamna ca nu exista, nu? Daca nu exista, de ce sa ne fortam sa il facem sa apara?
jenesaispas
Postat pe 24 Aprilie 2009 23:52
De la: jenesaispas, la data 2009-04-24 23:52:36Nu-i nimic. Fata de ceea ce se afla in acest moment pe forum este un subiect foarte bun.
Multumesc initiatorului. Oricum daca nu apare nimic inseamna ca nu exista, nu? Daca nu exista, de ce sa ne fortam sa il facem sa apara?
cum ce subiect are legatura cu viata sociala /sexuala????
yumy
Postat pe 25 Aprilie 2009 09:03
Pai ce ar fi de spus? High class am inteles ca are o viata sexuala dezolanta caci mai intai se gandesc cat ar trebui sa dureze mai ales ca au un buget alocat limitat. Peasant-ii, sunt saraci insa se bucura foarte tare ori de cate ori se regasesc, daca ma intelegi.
jenesaispas
Postat pe 25 Aprilie 2009 11:03
defineste cei doi termini si lungimea de unda de incadrare: high class si paisanti?

Postat pe 25 Aprilie 2009 11:06
De la: geo_sh, la data 2009-04-25 11:06:30defineste cei doi termini si lungimea de unda de incadrare: high class si paisanti?


ce e aia?
just_heaven
Postat pe 25 Aprilie 2009 11:07
asta intrebam si io! ce-i aia hai clas si paizaanti?

Postat pe 25 Aprilie 2009 11:08
De la: jenesaispas, la data 2009-04-25 11:03:51Pai ce ar fi de spus? High class am inteles ca are o viata sexuala dezolanta caci mai intai se gandesc cat ar trebui sa dureze mai ales ca au un buget alocat limitat. Peasant-ii, sunt saraci insa se bucura foarte tare ori de cate ori se regasesc, daca ma intelegi.


adik potentii si impotentii....................zic si eu
sigur asta e....
mda.......
just_heaven
Postat pe 25 Aprilie 2009 11:10
high class=nevazuti, absconsi, un fel de semizei, pot aparea temporar pe sticla, sunt inconjurati de mister...si datorii;
peasant=fiinta care se gaseste in cele mai banale locuri, incepand de la piata de vaci, de porodici, harbuji si alte asemenea, pana in guvernul preaslavit...
E acceptabil?
jenesaispas
Postat pe 25 Aprilie 2009 11:11
De la: jenesaispas, la data 2009-04-25 11:11:56high class=nevazuti, absconsi, un fel de semizei, pot aparea temporar pe sticla, sunt inconjurati de mister...si datorii;
peasant=fiinta care se gaseste in cele mai banale locuri, incepand de la piata de vaci, de porodici, harbuji si alte asemenea, pana in guvernul preaslavit...
E acceptabil?


stiam..................................
just_heaven
Postat pe 25 Aprilie 2009 11:13
cam evaziva incadrarea!
sa pui niste sticlari in hai clas e cam exagerat. doar ca stie sa dea din bucute nu poti denumii pe cineva hai clas.
io as numii a doua categorie, oameni simplii, fara restrictii la ganduri libere.
paizant este o denumire data taranilor intro alta limba. e cam deplasat sa dai altor oameni titlu' acesta, din respect pentru cei care-ti baga painea-n gura!

Postat pe 25 Aprilie 2009 11:15
Hihi, pai vorbeai de lungime de unda. M-am gandit ca trebuie sa aiba vreo legatur cu electromagnetismul. Iaca asa a aparut "sticla".
Oricum daca e sa ne referim la calitate, adica a vietii sexuale, nu putem sa nu observam, macar din auzite macar oarecare diferente intre noi si ei.
Sa ne uitam putin la monicuta si columbutul, doar...
jenesaispas
Postat pe 25 Aprilie 2009 11:19
crezi ca cei din hai clas, se f.u.t altfel?

Postat pe 25 Aprilie 2009 11:22
De la: jenesaispas, la data 2009-04-25 11:19:39Hihi, pai vorbeai de lungime de unda. M-am gandit ca trebuie sa aiba vreo legatur cu electromagnetismul. Iaca asa a aparut "sticla".
Oricum daca e sa ne referim la calitate, adica a vietii sexuale, nu putem sa nu observam, macar din auzite macar oarecare diferente intre noi si ei.
Sa ne uitam putin la monicuta si columbutul, doar...


viata sexuala la noi exista de cand a iesit 1 copil....................
ca nu a fost asa dezvoltata e alta mancare de ...............
dar lumea s-a emancipat si au luat exemplu americanilor.................o fac si pe la colturi sau tufisuri.......in pozitii care mai de care
nu taranu de rand a inventat pozitia cules ceapa?
stia oraseanu sa culeaga?
de la tara vine tot.............si cu ceapa si cu porc
zoofilia e in toi..................unde sta animalul decat la ei in ogor
just_heaven
Postat pe 25 Aprilie 2009 11:23
Ihi, adica putin mai prost, cred eu. Stii foarte bine ca asa zisa calitate a vietii sexuale este foarte sensibila la variabile ce tin de stresul psihic...Asadar ce se poate intampla pentru o el sau o ea daca stie ca functie de performanta prestata va mai fi sau nu va mai fi o a doua oara? Este exercitata o presiune asemanatoare Stelei pe stadioane ostile.
jenesaispas
Postat pe 25 Aprilie 2009 11:27
De la: jenesaispas, la data 2009-04-25 11:27:23Ihi, adica putin mai prost, cred eu. Stii foarte bine ca asa zisa calitate a vietii sexuale este foarte sensibila la variabile ce tin de stresul psihic...Asadar ce se poate intampla pentru o el sau o ea daca stie ca functie de performanta prestata va mai fi sau nu va mai fi o a doua oara? Este exercitata o presiune asemanatoare Stelei pe stadioane ostile.


nu te lua de Steaua..................
just_heaven
Postat pe 25 Aprilie 2009 11:28
Nu ma iau. Zic doar Craiovaaaaa!
jenesaispas
Postat pe 25 Aprilie 2009 11:30
De la: jenesaispas, la data 2009-04-25 11:30:02Nu ma iau. Zic doar Craiovaaaaa!


just_heaven
Postat pe 25 Aprilie 2009 11:31
De la: jenesaispas, la data 2009-04-25 11:27:23Ihi, adica putin mai prost, cred eu. Stii foarte bine ca asa zisa calitate a vietii sexuale este foarte sensibila la variabile ce tin de stresul psihic...Asadar ce se poate intampla pentru o el sau o ea daca stie ca functie de performanta prestata va mai fi sau nu va mai fi o a doua oara? Este exercitata o presiune asemanatoare Stelei pe stadioane ostile.



intradevar!
ieri , nea vasile hodorogaru, se destainuia intrun cadru amical-intim, ca din cauza lipsei de ingrasamant fosforic , recolta de anu' asta va fi sub cea de anu' trecut. fapt ce-i produce o tulburare post-traumatizanta si lipsa erectiei indelungate.
performantele lui sexuale au scazut procentual cu 45,74 % fata de anu' trecut. lucru constatat si de gherghina hodorogaru, consoarta lu' nea vasile.
in acest context , se pare ca intervine in ecuatie, firica clopotaru, care, fiind prezent in discutia destainuire cu nea vasile, s-a gandit sa compenseze lipsa erctiei lu' nea vasile si lipsa de p.a pentru doamna hodoragaru.
nu-i asa ca-i frumoasa viata la tara!?

Postat pe 25 Aprilie 2009 11:40
nu exista nici o diferenta, intre hight life si peizani. Adica asa cred eu. E o nedreptate sa crezi ca fetele din inalta societate sau vipurile nu au sentimente si fac dragoste doar in functie de starea sociala a partenerului.
Adica asa vreau eu sa cred... Intotdeuana ma gandesc, cand le vad la televizor, ca au si ele sentimente sicand se casatoresc o fac din dragoste... imipare rau dar cred asta cu obstinatie
nefer
Postat pe 25 Aprilie 2009 11:42
Hmm..sa inteleg ca totul se poate cuantifica? Chiar si activitatea sexuala?
In acest caz este ceva mai simplu caci putem sa ne folosim de sondaje. Sa vezi atunci procente. Insa trebuie facute sub valul anonimatului.
jenesaispas
Postat pe 25 Aprilie 2009 11:46
auziti, eu sunt un pic mai blonda..... despre ce e vorba pana la urma aici? ca nu mi-am dat seama
kitty_krieger
Postat pe 25 Aprilie 2009 11:48
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-04-25 11:48:13auziti, eu sunt un pic mai blonda..... despre ce e vorba pana la urma aici? ca nu mi-am dat seama


pamant si bloc
just_heaven
Postat pe 25 Aprilie 2009 11:49
Oricum cred ca sunt putin invidios, deoarece, eu cand ma gandesc la Dacia mea amarata cu care ma mandresc ca are piesele originale, iar mai apoi la Lexus-ul unora, imi vine sa urlu stiind ca pe bancheta din spate sigur nu risti sa fii penetrat de vreun arc ratacit, sau rebel.
jenesaispas
Postat pe 25 Aprilie 2009 11:49
dar de fapt,nici nu stiu ce lagatura are viata sexuala, adica sexul, cu dragostea, poti sa iubesti fara sa faci sex si poti sa faci sex fara dragoste. In situatia asta, se poti face si casatorii, bineinteles, pe alte criterii decat dragostea. Si daca vezi ca Anna Lesko a acceptat sa "iasa" cu Elan doaor dupa ce a primit un card in valoare de 10000 dolari... se paote...
nefer
Postat pe 25 Aprilie 2009 11:51
_dulcik_
Postat pe 25 Aprilie 2009 11:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
:D 10 De la: greierash 13 Iulie 2009 11:18
buna fetelor 3 De la: printesa17 10 Aprilie 2010 20:23
Stilul vestimentar al vedetelor la Premiile Grammy 1 De la: danyx 2 Februarie 2010 20:57
Bani 2 De la: kudika442578 27 Septembrie 2011 23:08
Hai sa ne gandim si la preturi inainte sa ne gandim la moda... 33 De la: dehelean_sonia 9 Iunie 2013 14:07