Setari Cookie-uri

Epilare definitiva cu tratamentul crema Epilar System

kit-ul pentru epilare profesional e cel mai bun! l-am luat anul trecut de la profesionalcosmetics.ro si il recomand! e fff eficient si practic, nu miroasem nu faci mizerie, nu doare asa mult si parul creste dupa 3-4 saptamani. mai e si ieftin 120 lei

tot atunci am cumparat si am folosit si tratamentul pentru epilare definitiva Epilar System si am scapat de mustata si parul de pe pometi defintiv dupa 8 aplicari. am tot citit pe aici despre intrebari despre acest tratament si as vrea sa va spun ca la mine a functionat desi am fost ffff indoita la inceput. mai ales ca eram dezamagita de celelalte metode f costisitoare si ptr care trebuia sa ma deplasez de fiecare data la salon. asa am reusit cu atentie sa obtin ce mi-am dorit in intimitatea casei mele si am scapat de rusinea si lipsa de incredere de care ma "bucuram" din cauza parului de pe fata.

fetelor care va aflati in aceeasi situatie, nu disperati, mai exista si minuni trebuie doar sa perseveram. daca nu va permiteti acum sa faceti epilare definitiva, continuati cu ceara fiindca se mai rareste si se mai subtiaza!
ronna20
Postat pe 1 Iunie 2010 22:27
buna rona ,epilarea defintiva fiind un subiect care realmete ma intereseaza vreeam sa te intreb daca tu ai facut epilarea acasa sau la salon unde a dat cu ceara a smuls si apoi ai aplicat gelurile de la epilar?Eu una intentionez sa imi cumpar depilar sistem care e aceiasi crema da e mai noua si cica are si trypsina si chemotrypsina ,dar la tine cum sa manifestat? mai intii sau facut firele mai fine si mai blonde si apoi au disparut sau au disparut direct fara sa treaca prin subtiere?si ce e mai inportant de cit timp nu au mai crescut firele macr juma de an daca tine tot e bun....... de defintiva ...nusk ce sa zic....ma indoiesc ca o fi defintiva dar macar daca rareste tot e bun
kudika436578
Postat pe 14 Septembrie 2011 12:40
Abia acum gasisem ceva si incep sa ma indoiesc.Va dau un copy paste.
"Nu stiu care este efectul tratamentului, dar daca veti cauta cu atentie pe internet, veti gasi cateva persoane: naomi22, laura din constanta, dana nu mai stiu cum care incearca sa incurajeze vanzarea acestui produs. Deci atentie mare la recomandari!!!!!!!! Nu am gasit alta persoana multumita de rezultat! Aceste persoane, din dorinta de a vinde s-au dat drept cliente multumite, dar ele sunt vanzatoare!!!! Au postat pe toate forumurile! Deschideti bine ochii inainte de a cumpara! Nu acuz, dar personal mi se pare suspect"
Culmea are dreptate.Deja mi-am luat tratamentul din pacate.Va tin la curent cu rezultatul.
wrummmmm
Postat pe 27 Octombrie 2011 05:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
DESPRE EPILAREA DEFINITIVA CU LASER 7 De la: anairda1975 18 Mai 2010 16:25
modele par pubian 70 De la: motzata 30 Martie 2010 18:03
gel 2 De la: kudika226898 27 Noiembrie 2010 11:36
epilat 1 De la: kudika_13235 30 Iulie 2012 14:22
Pe frunte si pe nas ,am liniute maruntele merg in cruce TOATE...folosek si scrub,crema hidratanta,sapun hidratant...si nimik...CE MA FAK? 1 De la: Stacy 21 Martie 2012 18:58