Setari Cookie-uri

DISCO CLUB SHOW GIRLS DIN ITALIA

Disco Club Show Girls din Italia, angajeaza dansatoare( stil modern, oriental,contemporan), animatoare, trupa de balet (revista, cabaret), fachir (fata), barman(fata), artiste de circ, acrobate, cu carte de munca legal E.N.P.A.L.S. Se ofera salariul de 1200 E/luna( nu se retin alte chieltuieli din salariu) plus procent consumatie intre 5E-25E, CAZARE gratuit in centrul orasului turistic FASANO, TRANSPORT gratuit( la alegere avion-autocar),transport gratuit intern( casa-disco-casa), asistentza medicala pe toata perioada contractului de munca nedeterminat cu drept de concediu de odihna dupa min. 3 luni de activitate. NU este admisa PROSTUTUTIA , consumul de stupefiante. In interiorul discotecii nu se practica priveuri sau separeuri, se lucreaza intr-un mediul absolut LEGAL. Varsta intre 18-35 ani( aspect fizic placut si vestimentatie decenta). Oferim si rugam absoluta seriozitate. Detalii si informatii de L-V intre orele 9.30-15.30 la telefon 0764998988 / 0725145449 sau trimiteti un email la adresa michellaqnice@yahoo.com
michellaqnice
Postat pe 10 Iunie 2010 12:57
frate, voi de site-uri de recrutare sau de anunt in ziare n-ati auzit??
aaa, sau mai bine punem anuntul pe forumuri ca ie gratis si ce daca facem spam! pfai, deja imi dau seama de seriozitatea voastra, daca nici o minima investitie in recrutare de personal nu vreti sa faceti...
kitty_krieger
Postat pe 10 Iunie 2010 13:06
IMI pare rau ca trebuie sa va contrazic. Firma este cu adevarat serioasa de aceea isi permite sa-si faca publicitate pe diferite site-uri, prin plasament forta de munca sau prin publicatii locale(ziare contra cost). Internetul este un instrument la indemana tuturor, mai citit si frecventat ca orice ziar, unde oamenii din caminul propriu isi pot permite sa gaseasca si sa obtina informatiile necesare. Datoria mea de PR este sa fac cunoscuta aceasta OPORTUNITATE LEGALA, iar daca dvs nu va convine este bine sa treceti peste. CUVANTUL si exprimarea verbala este libera, asa ca nu am de ce sa ma supar pe dvs. Poate alte persoane sunt interesate.
michellaqnice
Postat pe 10 Iunie 2010 19:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ibiza Opening Party!! 1 De la: rotbog 10 Iunie 2010 21:22
Unde sa imi fac ziua??? 12 De la: Cassey 13 Mai 2009 17:43
in atentia clubarilor 4 De la: Melek88_88 10 Ianuarie 2011 00:41
care doreste sa lucreza in night club 1 De la: amelishor 22 Octombrie 2009 17:54
Club The Player ... preturi ??? 24 De la: thadoogback 16 Ianuarie 2011 20:27