Setari Cookie-uri

Protectia mediului este de viitor?????

Facultatea de Protectia mediului este de viitor????? nu intreb in numele meu, ci a prietenuui meu. Problema este ca eu fac o facultate care este de viitor, si bine platita (cel putin in momentul actual), dar prietenul meu face protectia mediului. din cate am auzit, protectia mediului este o facultate de succes dar nu acum... abia peste cativa ani???? Voi ce parere aveti???????

sunt ft interesata deoarece nu vreau ca eu sa mi gasesc imediat de munca dupa ce termin, iar el sa tot astepte.......vreau sa fim amandoi pe aceeasi lungime de unda!!! mai ales ca vom termina cam in acelasi timp
kudika18000
Postat pe 12 Iunie 2010 16:11
in momentul de fata nu stiu unde ne va duce viitorul, daca mai avem unul
...deja s-a ajuns sa nu conteze foarte mult ce studii urmezi, atata vreme cat lucrezi din timpul facultatii
care-i faza cu lungimea aia de unda,ca nu m-am prins?
mitura
Postat pe 27 Iunie 2010 13:31
Pai ea vrea sa fie o femeie de cariera dar categoric trebuie sa fie si el un barbat de cariera,ca altfel il pierde pe drum daca nu e lungimea de unda.
Barbie30
Postat pe 27 Iunie 2010 13:35
Buna fetelor. Eu am terminat Fac. de Horticultura Specializarea Ingineria si Protectia Mediului. Cand am intrat la facultate toata lumea imi spunea ca e o facultate de viitor, ca este foarte buna, ca o sa se caute.....finalul...am terminat facultatea in 2004 si in momentul de fata lucrez la o casa de pariuri sportive. Nimic nu mai este de vitor cu totii am ajuns sa facem facultati pentru diploma. Acum 10-20 de ani intra la facultate cine putea si termina cine vruia, acum intra cine vrea si termina cine poate.Asta este, traim in ROMANIA..............
cripantu
Postat pe 27 Iunie 2010 17:28
De la: kudika18000, la data 2010-06-12 16:11:01Facultatea de Protectia mediului este de viitor????? nu intreb in numele meu, ci a prietenuui meu. Problema este ca eu fac o facultate care este de viitor, si bine platita (cel putin in momentul actual), dar prietenul meu face protectia mediului. din cate am auzit, protectia mediului este o facultate de succes dar nu acum... abia peste cativa ani???? Voi ce parere aveti???????

sunt ft interesata deoarece nu vreau ca eu sa mi gasesc imediat de munca dupa ce termin, iar el sa tot astepte.......vreau sa fim amandoi pe aceeasi lungime de unda!!! mai ales ca vom termina cam in acelasi timp

eu din ce stiu la ora actuala nici o facultate nu prea mai este de viitor ....fiecare dupa noroc....pot sa stiu ce termini?
dark_eye
Postat pe 27 Iunie 2010 19:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum sa ii zic unui baiat ca imi place 31 De la: thadoogback 2 Iunie 2011 19:21
vrei bani? 6 De la: kudika_972424 19 August 2014 02:41
Ajuta-ti coilul sa treaca de BAC 2 De la: kudika_22312 29 Noiembrie 2012 11:44
dragoste ..sau obisnuinta? 9 De la: kudikagirl05 7 Aprilie 2010 10:56
Buna seara 6 De la: kudika_12704 24 Iulie 2012 08:33