Setari Cookie-uri

ce fac?

Deci.. Unui baiat de la mine din clasa ii place de mine(acum nu stiu daca ii place)..mi-a spus in fata ca ii place de mine si mi-a propus daca vreau sa stau cu el..si bineinteles ca nu am vrut. In ore se uita mereu la mine, in pauze nu mai zic. Un prieten de al lui mereu imi spunea sa stau cu el. Dar eu nu vroiam.si de curand el a avut varsat de vant. Nu a mai venit in ultimele 2 saptamani de scoala. Si in ultimul timp il visez...imi sta gandul numai la el..si mie nu-mi placea de el..ce ma fac..nu vreau sa imi placa de el...e frumos doar pentru alte persoane nu pentru mine..si el mereu era gelos..daca vorbeam cu un baiat..gata..se uita urat..si tot felul de chestii de-astea..ajutati-ma cu ceva..nu mai stiu ce sa fac..si in legatura cu visele..eu cred ca aceste vise sunt ca nu l-am vazut de mult.
NicoLLee
Postat pe 15 Iunie 2010 00:32
Cati ani ai, fatuca? pari mult prea mica si necoapta... daca ar fi astea pb majore, ce bine ne-ar fi tuturor... imi place de un baiat si lui de mine, dar nu a mai venit 2 sapt la sc si eu il visez
WTF? mai bine te-ai trezi la realitate si nu ai mai visa cai verzi pe pereti. de fapt nici nu inteleg care e marele tau neajuns in sit data revino peste vreo 5 ani si vb atunci de pb REALE!
kenna
Postat pe 15 Iunie 2010 00:56
kenna dc vb asa urat cu ea?posibil asta chiar e o problema pt ea sau alte pustoaice de varsta ei.de asta exista acest forum nu?pentru domnisoare si doamne de orice varsta...
drenchedsun
Postat pe 15 Iunie 2010 17:00
iar tu nicole ce vrei de fapt?daca esti indragostita de el cautta-l si spune-i daca nu..nu te mai gandi la el.si gelos cred ca era din cauza ca altor baieti le dadeai importanta si lui nu..hotaraste-te !
drenchedsun
Postat pe 15 Iunie 2010 17:01
e cumva edward collin din twilight?...poate așa se explicã absența lui de 2 saptãmâni!!!!!!!!!!
freakyyy
Postat pe 15 Iunie 2010 17:02
Kenna are dreptate. prea multe pustoaice ametite pe forulul asta. daca baiatul in cauza e un increzut, cum naiba sa se duca sa ii spuna ca e indragostita de el? nu iti dai seama ca el se va folosi de aceasta informatie ca sa o aiba la mana? pustii astia necopti nu stiu sa se implice si nu pot avea sentimente reale, cel mult vor fi derutati de ceea ce simt si se vor juca cu sentimentele celorlalti. nu iti pui niciodata sentimentele pe masa ca apoi cel in cauza sa poata profita mai bine!!!!!!!!!!!!!!! daca chiar o place, va face el pasul, dar pt asta nu e nev ca ea sa-si puna inima pe tava pt a fi ranita mai rpd si mai usor.
anemma2002
Postat pe 15 Iunie 2010 19:13
freakyyy mai bine vorbeste intr-o punga
drenchedsun
Postat pe 15 Iunie 2010 22:18
De la: drenchedsun, la data 2010-06-15 22:18:12freakyyy mai bine vorbeste intr-o punga


tu nu avea grija mea....vezi-ți de izmenele tale rozzzz
freakyyy
Postat pe 16 Iunie 2010 10:21
De la: drenchedsun, la data 2010-06-15 22:18:12freakyyy mai bine vorbeste intr-o punga

hopa justitiara kudicii ataca!
sa iti deie mama sabie?pistol?cutit?
baba_cloanta
Postat pe 16 Iunie 2010 10:28
ce hadicapata....pffffffffffffff viitroru romaniei

angelo_micnegrusiurat
Postat pe 17 Iunie 2010 12:45
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2010-06-17 12:45:20ce hadicapata....pffffffffffffff viitroru romaniei


pff, inteligenta in actiune!!!!!
Astea sunt dileme normale la 14-15 ani. Frate, zici ca n-ai avut in viata ta varsta asta! Mai bine dormi decat sa jignesti aiurea lumea Te intelegeam daca zicea ca s-a culcat si cu ala si cu ala... handicapat esti tu, ca nu esti in stare sa analizezi o situatie
Ia zi, iti convine?



Cat despre cea care a deschis topicul: eu cred ca te-ai obisnuit cu atentia lui si ca iti place sa ti se acorde atata atentie, desi nu vrei sa fii cu acest baiat. Asta e ceea ce iti lipseste.

kitty_krieger
Postat pe 17 Iunie 2010 12:54
important e ca nu s-a imbolnavit de varsat de vint,aveau la ce sa se gandeasca amindoi,sau se scarpinau amindoi
utad
Postat pe 17 Iunie 2010 13:12
fetita draga, sa stii ca este de ajuns un singur topic pentru problema ta! eu am vazut 2 cel putin!
dienuscha
Postat pe 21 Iunie 2010 20:59
kitty krieger mare dreptate ai! Unii uita ca si ei au avut 14-15 ani si poate s-au confruntat cu astfel de probl ale varstei.Si pana la urma cum a mai sp cineva acest forum e pt TOATE domnisoarele si doamnele...nu cred ca se face un "test IQ" inainte pt a vedea daca te incadrezi sau nu in standardele impuse de altii/altele!
hannah23
Postat pe 1 Iulie 2010 20:34
hey..

va multumesc pentru sfaturile acordate..acum stiu ca nu-mi mai place de el..am trecut mai departe..oricum am toata viata la dispozitie..:)...
NicoLLee
Postat pe 10 Iulie 2010 11:37
De la: N_I_C_O_L_E, la data 2010-07-10 11:37:34hey..

va multumesc pentru sfaturile acordate..acum stiu ca nu-mi mai place de el..am trecut mai departe..oricum am toata viata la dispozitie..:)...


Iote ca dupa o luna nu-l mai place! Bravo fata,vad ca te luminezi pe zi ce trece!
Barbie30
Postat pe 10 Iulie 2010 11:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
a 38 De la: coldwind 4 Februarie 2010 14:43
sunt liam 4 De la: Shhh 10 Aprilie 2010 20:41
:) 2 De la: kudika051526 13 Iulie 2009 11:11
Uff ...Bianca Draguseanu & Botezatu 51 De la: peppermint 26 Octombrie 2010 18:38
Inesteticele cosuri 5 De la: Lalyly 2 August 2011 21:29