Setari Cookie-uri

sot workaholic...

probabil ve-ti spune ca sunt dilie sau cautatoare de noduri in papura....mi-am facut singura autocritica....
El e ok in toate celelalte, nu bea, are grija de mine si bebe , ne iubeste, etc.....cand e acasa, adica foarte rar pt ca e la munca 7 zile din 7, 24de ore din 24. Nu pt. ca banii sunt problema, din contra, ci pt ca nu se poate opri din munca. Si cand este acasa tot la munca lui se gandeste si suna si de 5 ori pe ora pe angajatii lui. Sunt singura caci e la lucru iar cand e acasa la fel de singura ma simt. Concluzia mea e ca e workaholic, dependent de munca. Am inceput sa sufar din cauza asta, imi tot spun ca pt noi o face dar.... copilul creste doar cu mine, pe el nu-l recunoaste iar eu incep sa uit motivul pt care ne-am luat...in fine, sunt multe aspecte.
As dori pareri sau poate s-a mai confruntat cineva cu treaba asta.
dack
Postat pe 20 Iunie 2010 10:26
singurul lucru pe care il poti face e sa vorbesti cu el si sa ii explici acest lucru,ca te simti singura si ca nu ii cunoaste p bebe cum ar fii normal..........bafta!
sweet_heart
Postat pe 20 Iunie 2010 10:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Roz sau asa cum e?! 15 De la: luluby 10 Iunie 2010 20:34
cum sa fac sa ma inteleg cu un adolescent de 16 ani.parinte fiind. 9 De la: kudika183480 19 Iunie 2010 22:45
Incarcator solar pentru orice IPhone si orice telefon mobil Ai ramas vreodata fara baterie la telefon? 1 De la: Cami_Petrescu 9 August 2010 10:33
Dacã îți place sexul, ești curvã! Sau curvar! De la caz la caz. 165 De la: Radu_Cristian_1 12 Noiembrie 2014 12:58
Oare de ce nu se face un chat pe acest site ? 1 De la: MyLadyXXl 26 Iunie 2010 08:59