Setari Cookie-uri

Nu stiu ce sa cred sii nici nu stiu ce sa fac....va rog sa mi datzi o manutza de ajutor caat de mik sa fie conteaza foarte muult

E vorba de un baiat ,barbat,care naa.... i am aruncat o pastila precuma ca as fii indragostita de el sii mi o zis ca iubirea e shit ca isi cere scuze dar iubirea inseamna lacrimi suferinta...etc etc..m a pus pe ganduri chiar mi au dat sii lacrimile ,in fine a mai trecut un timp bun ,adik o luna dupa care ne am intalnit ,ne-am iubit sa spun asa ..o fost totu ok...dar ce nu inteleg eu e ca ...el ....dau un alt exemplu ...ne vedem prin webcam da r cam grreu imi vorbeste nu mai e ca inainte el adik intr un cuvant he dont give a fucking shit about mee,ma scuza ti dar asta gandesc ,sper ca am fost destul de clara si v a s ruga sa mi scrie ti cate ceva ,orice e bine venit, conteaza pentru mine . Aaaaa ink ceva ...oare cum as putea sa l fac, [sa ncerc macar]sa ma iubeasca un astfel de om ????????
ik22
Postat pe 28 Iulie 2010 00:56
Does your mama know what u are doing at this hour?
andreea1976
Postat pe 28 Iulie 2010 01:02
De la: ik22, la data 2010-07-28 00:56:13E vorba de un baiat ,barbat,care naa.... i am aruncat o pastila precuma ca as fii indragostita de el sii mi o zis ca iubirea e shit ca isi cere scuze dar iubirea inseamna lacrimi suferinta...etc etc..m a pus pe ganduri chiar mi au dat sii lacrimile ,in fine a mai trecut un timp bun ,adik o luna dupa care ne am intalnit ,ne-am iubit sa spun asa ..o fost totu ok...dar ce nu inteleg eu e ca ...el ....dau un alt exemplu ...ne vedem prin webcam da r cam grreu imi vorbeste nu mai e ca inainte el adik intr un cuvant he dont give a fucking shit about mee,ma scuza ti dar asta gandesc ,sper ca am fost destul de clara si v a s ruga sa mi scrie ti cate ceva ,orice e bine venit, conteaza pentru mine . Aaaaa ink ceva ...oare cum as putea sa l fac, [sa ncerc macar]sa ma iubeasca un astfel de om ????????

sai dai un sut in fund si sa sa te uiti la un baiat de varsta ta. asta urmarea doar ceva la tine
clau19
Postat pe 28 Iulie 2010 01:05
mda,intreadevar am crezut ca luati cu seriozitate da se cam pare ca nu ,imi pare rau dar fiecare dupa cum intelege sii na scrie dupa cum il duce capuu ssii cam cee vrea ,pakt ca nuu sii ceea ce trebuie
ik22
Postat pe 28 Iulie 2010 01:08
Si pt ca tot te ai luat de varsta mea ....tzin sa te anunt ca nu sunt mitica deloc cii maritata cu experienta de viata si n bune si n rele dar am acum o problema care m a cam depaseste k prima data ...se intampla la ori si cine nimeni nu se naste invatat!
ik22
Postat pe 28 Iulie 2010 01:17
De la: ik22, la data 2010-07-28 01:17:39Si pt ca tot te ai luat de varsta mea ....tzin sa te anunt ca nu sunt mitica deloc cii maritata cu experienta de viata si n bune si n rele dar am acum o problema care m a cam depaseste k prima data ...se intampla la ori si cine nimeni nu se naste invatat!

nu m-am uitat pe profilul tau sa vad cati ani ai
dar daca esti maritata atunci....??? iti inseli sotul???
clau19
Postat pe 28 Iulie 2010 01:22
uite ,iti zic ceva desii nu ma mira ca nai stii,dar in fine...1 . o femeie cand nu se simte iubita e normal sa si gaseasca altul 2.eu n am avut asta in gand cii pur sii simplu s a intamplat..pt ca in viatza asta se intampla muulte vrute sii nevrute...corect?
ik22
Postat pe 28 Iulie 2010 01:26
corect!
bun....sa zicem ca asa a fost situatia, asa a fost sa fie.
"mi o zis ca iubirea e shit ca isi cere scuze dar iubirea inseamna lacrimi suferinta...etc etc" inseamna ca el nu te iubeste. din ce ai scris tu reiese ca il iubesti daca cauti ceva sa il iei inapoi.
"he dont give a fucking shit about mee,ma scuza ti dar asta gandesc " atunci de ce te torturezi singura? lasa-l naibii de idiot, iubirea este cel mai frumos sentiment de pe pamant, ea nu dispare nici dincolo de moarte. Provoaca si suferinte dar si bucurii. Ce sentiment frumos cand iubesti pe cineva, cand faci sa zambeasca.
Dar daca spui ca iubirea e shit atunci....e o mare prostie. Omul asta poate e doar de aventuri si din suflet iti doresc numai bine si zic sa ii dai pace, nu merita dragostea ta. Incearca sa vb cu sotul tau despre voi...copii nu stiu daca ai dar daca nu, si relatie e in pauza de mult, e rece atunci e mai bine sa cauti pe altcineva, dar nu inainte sa divortezi
clau19
Postat pe 28 Iulie 2010 01:33
Da asa,este .ai foarte mare dreptate ,iti multumesc din suflet pt ca mi ai zis ce miai zis nu are rost sa ma torturez atataaa(mi am zis si eu asta sii multe altele dar face bine si parerea altuia) asa este, e un mare idiot!!!! care el nu stie ce este aia iubire ,dragoste,implinireee, familie,etc etc .pt el atat e important,droguri,petereceri,tigari,femei,bautura,sex,dar s o nimerit sa dea de mine ...nu de alta doar sa ma faca sa ma simt aiurea sa ma simt un nimic,timpu si v a spune cuvantuu timpu le rezolva pe toate ...P.S tin sa spun ca nu s indragostita de el...dar mie ciuda ca ma respinge nu fata n fata cii numa cand cetuim ...iar am eu ceva pe chelie care ....naaaa....cum sa zic...pe mine ma atrage barbatuu ce ma respingee
ik22
Postat pe 28 Iulie 2010 01:48
cu placere
ai grija ca din ce ai zis asta e in stare sa te si loveasca
daca te-ai culcat cu el, presupun ca da...atunci de aceea te respinge, a obtinut ce a vrut si a plecat.
Bafta si numai bine in continuare
P.S sterge-l din lista de messenger, din telefon, din minte , din tot
clau19
Postat pe 28 Iulie 2010 01:58
uite de exemplu azi.pana acum ceva timp....am vorbit pe messs...a plecat ,a iesit de pe mess spunnd tot felu de scuze dupa o iesit n-o mai zis nik...acu sta ca un gog pe invizibill....eu ma gandesc asa ......oare lui ie teama ,ai ie frik ca eu sa nu cumva sa fiu indragostita de el?????.mai ales stiind ca eu is mariatata. ori lui ai ie teama sa iubeascaa?
ik22
Postat pe 28 Iulie 2010 02:00
De la: ik22, la data 2010-07-28 02:00:07uite de exemplu azi.pana acum ceva timp....am vorbit pe messs...a plecat ,a iesit de pe mess spunnd tot felu de scuze dupa o iesit n-o mai zis nik...acu sta ca un gog pe invizibill....eu ma gandesc asa ......oare lui ie teama ,ai ie frik ca eu sa nu cumva sa fiu indragostita de el?????.mai ales stiind ca eu is mariatata. ori lui ai ie teama sa iubeascaa?

mmm nici una nici alta.
ziceai ca e cam hai hui....pe bune acuma, poate ca sunt prea dura dar te ignora. Si daca tu mai ti legatura cu el, asa mai rar e mai rau, ca iti tot faci fel si fel de sperante desarte
pune-te si tu invisibil la el.
Eu sunt total in dezacord cu infidalitatea dar daca asa a fost sa fie, gandeste-te si la sotul tau putin...daca v-ati casatorit inseamna ca v-ati iubit. incearca sa vezi ce anume s-a stricat inter voi si incearca sa repari. Lasa-l pe drogatul asta cu ale lui
clau19
Postat pe 28 Iulie 2010 02:05
dreptate foarte mare ai!!!!Sii ne iubimm,ne iubim, ca nu degeaba ne am casatorit ,corect.dar uite vezii tuuu..ca daca ala cu coarne isi baga coada sio baga bine ,bine de tot !
ik22
Postat pe 28 Iulie 2010 02:12
dar tu nu ii face jocul fi fata desteapta si iti iubesti sotul
discuta cu el, de ce v-ati schimbat unul fata de celalalt
am plecat la somn...noapte buna si sa imi zici ce ai facut
clau19
Postat pe 28 Iulie 2010 02:15
bine scump o multumesc frumos sii somn usor ,noapte buna sii sper din tot sufletuu sa ne mai auzim somnik pufos
ik22
Postat pe 28 Iulie 2010 02:16
mersi la fel si tie
clau19
Postat pe 28 Iulie 2010 02:18
ik22
Postat pe 28 Iulie 2010 02:20
Buna nu stiu daca ai sa citesti acest mesaji al tau e lasat acum foarte mult timp dar vreau sa ati raspund si eu Iubirea este cea mai grea Boala fie care dintre noi suferim in viata cu toate ca noii nu dorim sa se intample asa in legatura cu tipul ala care tea lasat balta sa sti ca un asemenea Barbat nu te merita si cineva sa te iubeasca asta o sa se intample sau poate deja sa intamplat de ce am raspuns la acest mesaji dupa atata timp poate te intrebi .... PT ca Gandim la fel si eu iubesc o Femeie la care visez de 2 anii si nici macar nu am curajul sai spun cea ce simt pt ea pt ca nu vreau sa o pierd prefer sa imi ramana amica dar sa fiu langa ea... cand iubesti pe cineva trebuie sa ai vrei binele stiu ca langa mine nu iar fi bine asa ca prefer sa pastrez distanta si sa o iubesc in continoare fara sa o ranesc in viata asta asa se intampla Suferim si iar Suferim tot ce vreau sa spun multa bafta cred ca pt noii astia care iubirea ne face sa suferim poate cine stie o sa ne fi bine in alte relatii te pup si ai Grija de tine Pup Ady...Id.. p.adrian35
Spyy
Postat pe 8 Martie 2012 07:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
taxe postale 2 De la: kitty_krieger 14 Iunie 2010 12:50
Compatibilitate intre doi tauri 5 De la: charlotte_sucks 4 Iulie 2010 12:18
cum rezolv odata pentru totdeauna?! 1 De la: lavinutza_lavinia 18 Iunie 2010 19:16
Ajutati-ma, va rog! 29 De la: geo_reincarcat_iara 18 Iulie 2010 22:04
Cadoul de Craciun 4 De la: kiss_my_ass 28 Noiembrie 2011 13:17