Setari Cookie-uri

vreau sa ma iubeasca...cum fac??va rog am nevoie de ajutor

Buna. Am 18 ani acum...De vreo 2 luni am cunoscut un baiat....e frumos , foarte frumos!!!! E simpatic , e dulce , se comporta foarte frumos cu mine....Si imi spune mereu ca vrea sa fie cu mine...ca vrea sa fiu prietena lui....
Eu sunt dintr-o familie mai modesta....cu venituri modeste....De aceea mi-e frica intr-un fel ca tot ceea ce isi doreste e sex....
Sunt foarte speriata pentru ca incep sa tin mult la el...Poate chiar s ama indragostesc...Si nu vreau inca...Pentru ca nu stiu daca merita...Va rog dati-mi si mie niste sfaturi despre cum as putea sa imi dau seama daca simte si el acelasi lucru pentru mine....
Iar daca nu cum as putea sa il fac sa se indragosteasca de mine???Nu sunt nici eu urata si nu arat nici rau....Va rog ajutati-ma si pe mine cu niste sfaturi!!!
Multumesc!!!
IonutzaixAa
Postat pe 27 Iunie 2010 21:19
ai rabdare si ai sa-ti dai seama singura, in timp, ce simte pentru tine.
Lucia38
Postat pe 27 Iunie 2010 21:29
Da dar nu vreau sa treaca prea mult timp....Pentru ca ma indragostesc rapid.....Dar nu stiu ce sa cred despre el....Adica imi arata si nu imi arata sentimentele lui.....Nu vreau sa sufar iar....Pt ca am mai suferit o data....Si mi-a fost mai mult decat deajuns.....Iar el a aparut in viata mea in acel moment in care nu credeam ca as putea sa am o relatie....Si ma face sa ma simt altfel...Ma face sa ma simt deosebita!!!Ma face sa il doresc....Si el imi spune mie ca ma doreste, ca ma place si ca vrea o relatie serioasa si solida bazata pe incredere ....Dar uneori e foarte indiferent si rece....Iar apoi ma cauta in disperare si totul revine la normal....:(:(:(:( Ce sa cred???Ce sa fac??? Chiar nu-mi dau seama cum sa ma comport cu el.....
IonutzaixAa
Postat pe 27 Iunie 2010 21:42
Stii ce? Fii tu insati, fa tot ce-ti trece prin cap si lasa timpul sa decida. Totusi, o varianta mai valabila ar fi ca, oricat de indragostita ai fi de el, sa nu ii arati in totalitate ce simti.
Lucia38
Postat pe 27 Iunie 2010 21:46
privire de ansamblu....lipsa de incredere in tine ....ganduri despre finalitate.......totul tre sa decurga de la sine.......iar cand un barbat isi doreste o femeie lupta prin orice mijloace sa obtina locul de fruntas
tu doar tre sa te lasi cucerita dar sa fi ca un juriu care da note....
concordia
Postat pe 2 Iulie 2010 09:08
De la: concordia, la data 2010-07-02 09:08:12privire de ansamblu....lipsa de incredere in tine ....ganduri despre finalitate.......totul tre sa decurga de la sine.......iar cand un barbat isi doreste o femeie lupta prin orice mijloace sa obtina locul de fruntas
tu doar tre sa te lasi cucerita dar sa fi ca un juriu care da note....

exact..
roz5blue6lila7
Postat pe 2 Iulie 2010 09:20
stai calma .......gandestete k ai doar 18 ani deokamdata si nu e bn sa disperi dupa cineva.........asa ajungi sa suferi dupa un baiat. intoteauna gandestete de 2 ori inainte sa zc sau sa faci cv. ai timp sa mai gasesti o mie de baieti mai frumosi mai bn crescuti si care o sa tina si la u sa nu te minta si chestii din astea. si pun pariu k el deja a inteles si simnte k u deja te-ai indragostit de el...........asa k fii u un pic mai desteapta k el ...si lasa-l sa se zbata el sa te caute sa isi doreasca sa te vada sa simnti u k el isi doareste asta
mai refuzal din cand in cand la cate o intalnire spune-i k ai treaba sau depinde ce vrei u sa ii zc.....si stai linistita k nu o sa te pararseasca
asa o sa-l cuceresti mai rpd si sigur pt k baietilor le plac fetele care se lasa mai greu cucerite

kudika149571
Postat pe 4 Iulie 2010 13:13
dak ma crezi am fost in aceasi situatie q tn......am acelasi caracter k si tn....amandoua ne indragostim repede de un baiat.....aduna-ti toate puterile si fii tare pt k pana nu iti dovedeste k te iubejte si k sexul nu e tot ce vrea de la tn nu te lasa pe mana lui
orice baiat e dragastuos q o fata insa nu jti niciodata ce e in capul lor
BAFTA MOOLTA!!!!!!
Andreyutza93
Postat pe 5 Iulie 2010 20:41
Ahh...sa mor io ca nu stiu ce sa zic... Dar daca deja iti pui intrebarea asta..inseamna ca simti tu ceva Vezi si tu cum se comporta..numai tu iti poti da seama daca vrea sa fie cu tine pe bune sau numai asa sa-mi omoare timpu aiurea
_Cryssa_
Postat pe 7 Iulie 2010 09:50
Daca e sa te iubeasca ,te va iubi...don't worry
desi_desiree
Postat pe 12 Iulie 2010 00:42
fi tu insati si cu siguranta il vei cuceri
kudika102818
Postat pe 13 Iulie 2010 17:35
Buna...cum este relatia cu acest baiat? mai sunteti impreuna?:D
kudika340569
Postat pe 14 Decembrie 2010 22:47
De la: IonutzaixAa, la data 2010-06-27 21:19:32Buna. Am 18 ani acum...De vreo 2 luni am cunoscut un baiat....e frumos , foarte frumos!!!! E simpatic , e dulce , se comporta foarte frumos cu mine....Si imi spune mereu ca vrea sa fie cu mine...ca vrea sa fiu prietena lui....
Eu sunt dintr-o familie mai modesta....cu venituri modeste....De aceea mi-e frica intr-un fel ca tot ceea ce isi doreste e sex....
Sunt foarte speriata pentru ca incep sa tin mult la el...Poate chiar s ama indragostesc...Si nu vreau inca...Pentru ca nu stiu daca merita...Va rog dati-mi si mie niste sfaturi despre cum as putea sa imi dau seama daca simte si el acelasi lucru pentru mine....
Iar daca nu cum as putea sa il fac sa se indragosteasca de mine???Nu sunt nici eu urata si nu arat nici rau....Va rog ajutati-ma si pe mine cu niste sfaturi!!!
Multumesc!!!


asta cred ca e cea mai mare prostie...uite cum facem...am 21 de ani,sunt de 4 luni cu un baiat de 24 si vreau sa-l fac sa ma iubesca...cum sa fac?HAI RASPUNDE-MI....
craciunitza_sexy
Postat pe 17 Decembrie 2010 03:49
De la: concordia, la data 2010-07-02 09:08:12privire de ansamblu....lipsa de incredere in tine ....ganduri despre finalitate.......totul tre sa decurga de la sine.......iar cand un barbat isi doreste o femeie lupta prin orice mijloace sa obtina locul de fruntas
tu doar tre sa te lasi cucerita dar sa fi ca un juriu care da note....


wow asta de la ce vi se trage, de la Maria Mirabela ? trebuie sa fii cucerita sa dai note, mai nu stiam ca sint atatea printese in tara asta. si coincidenta, vin cu probleme pe forumul asta. cum adica nu stii ce simte pentru tine ? ce nu-i clar ? ce-ati facut in alea doua luni, v-ati uitat la televizor impreuna ? ce nb, in doua trei iesiri ar trebui sa-ti dai seama ce e intre voi si sa incepi relatia asta odata, sau esti ca cleopatra greu de cucerit ? pai asta e relatie normala ca dupa doua luni sa nu stii ce-i intre voi ?
Histria
Postat pe 17 Decembrie 2010 04:53
lasa-l usor nu insista tare la el sa vezi daca te cauta el pe u deja daca aveti vreo 2 luni cred ca de asta vrea si sex de la u
kudika357080
Postat pe 23 Ianuarie 2011 00:04
il ameninti cu pistolul pana recunoaste ce vrea de la tine.
felixcat
Postat pe 31 Ianuarie 2011 15:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Daca`i satisfacem prea mult si`o iau in cap??? 58 De la: andra_lov3 1 Iunie 2009 19:32
Climinax !!!??? 30 De la: alegro6543 9 Octombrie 2011 21:42
Sex de impacare 40 De la: Andrei21 19 Iulie 2015 05:38
menstruatie falsa dupa escapelle 1 De la: robica29 25 Ianuarie 2014 15:39
preludiul pentru femei 29 De la: Tazmanian 12 Iunie 2009 00:52