Setari Cookie-uri

Eu taur El Gemeni

Am si eu o intrebare,cum se inteleg tauri cu gemenii intr-o relatie de cuplu?
Deborita
Postat pe 9 Ianuarie 2011 02:26
Teoretic nu sunt compatibili din cauza statorniciei si stabilitatii de caure au nevoie taurii chestie care e exact opusul libertinismului si nevoii permanente de a cunoaste ceva nou a gemenilor.
Combinatia ea taur el gemeni e destul de cu scantei.....

Dar lucrurile in realitate nu trebuie sa stea neaparat asa. Tine de voi doi.

Succes!!
j_o_h_n
Postat pe 12 Ianuarie 2011 20:44
naspa
scorpyoW
Postat pe 15 Ianuarie 2011 23:28
De la: Deborita, la data 2011-01-09 02:26:24Am si eu o intrebare,cum se inteleg tauri cu gemenii intr-o relatie de cuplu?
ca asta si ca asta
Valy90
Postat pe 16 Ianuarie 2011 00:30
da ce rea esti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
scorpyoW
Postat pe 16 Ianuarie 2011 00:36
De la: valy90, la data 2011-01-16 00:30:03
De la: Deborita, la data 2011-01-09 02:26:24Am si eu o intrebare,cum se inteleg tauri cu gemenii intr-o relatie de cuplu?
ca asta si ca asta

...vezi ca o sa interpreteze gresit (taur)... (gemeni)
kudika195501
Postat pe 16 Ianuarie 2011 00:37
De la: kudika195501, la data 2011-01-16 00:37:12
De la: valy90, la data 2011-01-16 00:30:03
De la: Deborita, la data 2011-01-09 02:26:24Am si eu o intrebare,cum se inteleg tauri cu gemenii intr-o relatie de cuplu?
ca asta si ca asta

...vezi ca o sa interpreteze gresit (taur)... (gemeni)
n-ai somn la ora asta?
Valy90
Postat pe 16 Ianuarie 2011 00:39
...nu ca am facut o plimbare de relax ...si s-a deschis o berarie noua...si tare curios eram
kudika195501
Postat pe 16 Ianuarie 2011 00:42
Naspa e putin spus. Tortura psihica... Crima si pedeapsa... Am avut si eu un "geaman" in viata mea (eu fiind taur) si a fost tot timpul cam asa ... Bine ca s-a terminat la timp. Parerea mea e ca ar trebui sa te feresti de acasta zodie. E clar ca joaca la doua capete, cum se spune. Daca totusi te hotarasti sa mergi mai departe, iti doresc mult succes si... nervi de otel desi odata si o data tot va reusi sa ti-i sfarame. Ai grija!!!
rammmy
Postat pe 16 Ianuarie 2011 07:52
mama e taur, tata e gemeni si sunt casatoriti de 25 de ani...
merge daca vrei sa mearga...
catalina_lina
Postat pe 16 Ianuarie 2011 14:13
au si stelele un rol in viata fiecarui om dar sincer depinde de voi cat de bine va intelegeti.trebuie sa stiti cum sa consolidati relatia
dany17ema
Postat pe 16 Ianuarie 2011 14:20
De la: j_o_h_n, la data 2011-01-12 20:44:57Teoretic nu sunt compatibili din cauza statorniciei si stabilitatii de caure au nevoie taurii chestie care e exact opusul libertinismului si nevoii permanente de a cunoaste ceva nou a gemenilor.
Combinatia ea taur el gemeni e destul de cu scantei.....

Dar lucrurile in realitate nu trebuie sa stea neaparat asa. Tine de voi doi.

Succes!!



da...adevarat asta stiam...si eu...si totusi ma gandesc ce sa fac sa mearga....
Deborita
Postat pe 17 Ianuarie 2011 15:15
De la: rammmy, la data 2011-01-16 07:52:40Naspa e putin spus. Tortura psihica... Crima si pedeapsa... Am avut si eu un "geaman" in viata mea (eu fiind taur) si a fost tot timpul cam asa ... Bine ca s-a terminat la timp. Parerea mea e ca ar trebui sa te feresti de acasta zodie. E clar ca joaca la doua capete, cum se spune. Daca totusi te hotarasti sa mergi mai departe, iti doresc mult succes si... nervi de otel desi odata si o data tot va reusi sa ti-i sfarame. Ai grija!!!



da te inteleg perfect...ink nu pot sa-mi dau seama ce vrea...suntem de 3 luni impreuna...si n-au reusit sa fac relatia sa mearga fara sa ne certam....am epuizat toate resursele...cred....
Deborita
Postat pe 17 Ianuarie 2011 15:18
De la: catalina_lina, la data 2011-01-16 14:13:15mama e taur, tata e gemeni si sunt casatoriti de 25 de ani...
merge daca vrei sa mearga...



eu vreau...problema e....k treb sa depuna si el efort....k nu pot sa lupt de una singura....
Deborita
Postat pe 17 Ianuarie 2011 15:20
Cam asa va fi ... Tu faci compromisuri iar el ...nu. Tu lasi de la tine pana nu mai poti, iar el...nu. Si tot el este cel nemultumit. Zici ca aveti numai 3 luni de cand sunteti impreuna. Fugi cat mai ai timp pentru ca el nu se va schimba niciodata, sau cel putin nu in bine. Stiu ca difera si de la caz la caz, de la om la om dar daca de la inceput nu merge...ma indoiesc ca va fi mai bine peste 5 ani. . Alegerea iti apartine. Cati ani aveti?
rammmy
Postat pe 17 Ianuarie 2011 20:05
De la: rammmy, la data 2011-01-17 20:05:53Cam asa va fi ... Tu faci compromisuri iar el ...nu. Tu lasi de la tine pana nu mai poti, iar el...nu. Si tot el este cel nemultumit. Zici ca aveti numai 3 luni de cand sunteti impreuna. Fugi cat mai ai timp pentru ca el nu se va schimba niciodata, sau cel putin nu in bine. Stiu ca difera si de la caz la caz, de la om la om dar daca de la inceput nu merge...ma indoiesc ca va fi mai bine peste 5 ani. . Alegerea iti apartine. Cati ani aveti?


Din pakte regasesc relatia noastra in descrierea ta...:( Eu 18 ani si el 22....dar are vreo importanta asta?:-?
Deborita
Postat pe 17 Ianuarie 2011 22:32
nu are importanta, eram numai curioasa. ti-am zis parerea mea pt ca sunt deja trecuta prin asta. nu stiu de ce ne incapatanam uneori sa avem ceva desi suntem constienti ca nu e ceea ce ne trebuie. esti tanara, ai toata viata inainte sa gasesti pe cineva pt care chiar se merita sa faci sacrificii si sa fie capabil sa le aprecieze.
rammmy
Postat pe 18 Ianuarie 2011 19:40
mda..si eu am o rel cu un geaman (eu taur) de imediat 3 ani...si m-a secat de puteri...am ajuns sa fiu nefericita din cauza ca fiind taur am nevoie de atentie...iar el imi dadea total negativa..mistocareala la greu si multe zile cu tristete si depresii ....dar de cateva luni s-a schimbattotul a inceput sa nu mai imi pese....sincer am ajuns acum dupa aproape 3 ani sa ma gandesc ca am facut o greseala( si trb sa o indrept cat de curand).
E un barbat de viitor promite multe dar eu am nevoie de iubire si atentie si chestii romantice iar el nu stie sa ofere asa ceva ....in 3 ani de zile nu mi-a zis niciodata ca ma iubeste, am facut n compromisuri si mi-am pierdut identitatea doar pt ca el domina totul...acum am inceput sa vad diferentele mai mult ca niciodata si desi incerc sa mai gasesc un 1% sa am pt ce lupta, pe zi ce trece ma conving tot mai mult ca nu mai exista nimic. Eu una sunt de parere ca nu l-am iubit niciodata si niciodata nu as putea iubii un om ca el. E greu sa convietuiesti cu un om ca el mereu suntem si nu ne putem pune deacord nici intr-un domeniu...poate e si varsta si diferenta de mentalitate eu25 el 31. dar pur si simplu nu as recomanda la nimeni asa ceva. poate da e vb de personalitatea fiecaruia...dar sincer ma indoiesc. nu spun la nimeni da desparte-te sau stiu eu...doar spun ...inarmeaza-te cu rabdare si realism ( pana la urma probabil tot aici vei ajunge). si e trist sa investesti in ceva ce va muri oricum mai devreme sau mai tarziu...ahh....si mie imi e greu sa ii zic la revedere, dar sunt prea nefericita cu el ca sa mai merite investitie...doar ca e obisnuinta bat-o vina...ca nu pot zice ca in atatia ani nu am avut si momente frumoase....dar nu sentimentale...nu romantice...nu asa cum sunt eu si caut sa fie si partenerul meu...pasiune erotism..romantic sentimental= 0 la gemeni. ...mi-am descarcat off-ul acu aici...poate am deviat de la sub...dar poate aveti si pt mine o parere :P Numai bine va doresc la toti si multa multa iubire sa aveti parte in viata :*:*
samara2604
Postat pe 22 Mai 2011 22:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
masturbarea la femei...de ce o fac?cum reactioneaza barbatii? 122 De la: kudika197114 17 Iunie 2010 00:56
femei nesatisfacute :D 185 De la: kudika_972424 19 August 2014 00:46
bunaa 26 De la: Tharr 25 Octombrie 2010 09:00
cine e de vina? 23 De la: simonycik 29 Septembrie 2009 15:24
Sex cu ... o virgina (ceva mai complicat) 14 De la: kudika365559 9 Februarie 2011 22:02