Setari Cookie-uri

dr. peltecu gheorghe

buna seara!
sunt noua pe acest forum dar va rog frumos daca ma puteti ajuta cu un numar de telefon de la cabinetul particular al d-lui dr. peltecu.Am nevoie urgent deadresa acestui medic.Am o problema de sanatate si trebuie sa o rzolv urgent.
multumesc frumos!
criela
Postat pe 17 Decembrie 2007 23:24
CU ANI IN URMA ACEST DR. PELTECU MI-A DAT UN TRATAMENT SA RAMAN GRAVIDA CAND PROBLEME MEA ERA CU TOTUL ALTA . M-AM DUS LA EL PENTRU REGLAREA CICLULUI MENSTRUAL. DIAGNOSTICUL PANA LA URMA A FOST DAT DE UN MEDIC ENDOCRINOLOG.
UITANDU-SE PE DIAGNOSTICUL DAT DE ,,DR. PELTECU " MEDICUL ENDOCRINOLOG M-A INTREBAT ,,VRETI SA MAI FACE-TI UN COPIL? "SINCER AM RAMAS BLOCATA MEDICUL PELTECU IMI DADU-SE TRATAMENT SA RAMAN GRAVIDA NU SA-MI REGLEZE CICLUL.
iiovescu
Postat pe 4 Iulie 2008 09:02
Dr
Peltecu

Cabinet Bl. Mihai Grincu Nr. 4 ap 3

FLOREASCA

Tel;6505647/Bucuresti


multa sanatate,
m_babei@yahoo.com
Postat pe 29 Iulie 2008 13:19
draga mea,vreau si eu daca se poate adresa medicului endocrinolog...am aceeasi problema pe care ai avut-o referitor la ciclul menstrual;
maria212
Postat pe 30 Iulie 2008 14:05
in fiecare dimineata la ora6.00 la Spitalul Filantropia il puteti gasi pe Dr Peltecu pentru control
m_babei@yahoo.com
Postat pe 30 Iulie 2008 20:24
Numarul de telefon de la cabinetul domnului doctor Peltecu este 021/2307973
adresa cabinetului este str. Mihail Glinka, nr.4, sc.A, ap.3, cartierul Floreasca, multa sanatate!
nicoaraemanuela
Postat pe 31 Iulie 2008 08:29
Trebuie sa te inarmezi cu multa rabdare, programarile ating un an de zile la Dr Peltecu la cabinetul particular.
anamonika
Postat pe 3 August 2008 21:11
Dr. Peltecu Ghe. are adresa: str. Mihail Glinka Nr. 4 ,Sc A., Ap.3 si nr. telefon 0212307973 ,de sunat de luni pina vineri dupa ora 15,00.
Din pacate daca e o urgenta ar trebui sa mergeti la spitalul Filantropia pe la ora 7,00 dim. pentru ca la cabinetul dinsului prindeti o programare pentru la iarna sau chiar mai tirziu. Vorbesc serios este f.f aglomerat.Incercati si o sa va sfatuiasca si asistenta dr.
E un medic f. bun dar din ce in ce mai aglomerat. Succes si multa sanatate. georgeta Petrescu.
getulina51
Postat pe 4 August 2008 08:11
Salut, dragele mele!
Eu am avut sarcina urmarita de dr.Peltecu si a fost foarte bine! Trebuia sa nasc la spitalul Filantropia, dar, pentru ca am avut un pui tare grabit, nu am ajuns din provincie la Bucuresti.
Intr-adevar, la cabinet este greu sa obtii programare iar in cazul in care se intampla, trebuie sa te inarmezi cu rabdare si bani! Ora nu se respecta si poti astepta chiar si doua ore! Pentru consultatie tb macar 200 ron la care nu se stie ce se mai adauga! Pe noi ne ajungea simpla consultatie cu ecograf aprox 300 plus cate 10 ron fiecare poza pe care o primeam cu puiul in burtica!
Va doresc multa sanatate si sa fiti optimiste si vesele!
iariana
Postat pe 13 Noiembrie 2008 20:45
Doamne dar pt ce ataatia bani??????dar exista medici care fac treaba excelenta si fara sumele astea exorbitante de bani....or fi pt sanatate dar totusi au si ei salariile lor,nu zic sa nu dai dar parca nici 300 ron ...
izab33lla
Postat pe 15 Noiembrie 2008 20:01
Eu il recomand cu toata increderea pe domnu Mitran Mihai ( maternitatea giulesti ).
onuuutza24
Postat pe 2 Decembrie 2008 19:53
De la: Izab33lla, la data 2008-11-06 13:36:54da alti medici ginecologi nu mai exista? decat acesta? parerea mea e ca cei de spital trateaza f superficial cazurile mai ales daca isi au cabinetul in spital unde sunt cozi si prioritate au oricum mamicile din spital...


Ai dreptate si te sustin!Alti doctori ginecologi nu mai exista?Eu una am ramas cu un gust amar in ceea ce priveste acest doctor .Asta s-a intamplat acum 8 ani si ceva ,la prima mea nastere.Dupa ce am cotizat la cabinetul sau particular aproape 7 luni(am nascut inainte de termen),imediat dupa nastere
nici nu m-a mai bagat in seama.Ca sa nu mai spun ca nu am avut un numar de telefon la care sa apelez(personal)in caz de ceva.Norocul meu a fost ca lucra in dimineata aia si ca a venit la lucru la 6.30 dimineata Ca altfel nu se stie cu cine nasteam .Am nascut pe cale naturala ,asa ca va. dati seama ce dureri am avut dupa,n-a trecut niciodata prin salon , nu mi-a administrat sau recomandat nimic.Si-a luat onorariul ,care probabil nu l-a multumit si LA REVEDERE Si am stat vreo 3 saptamani in spital ca a avut baiatul probleme.Toate celelalte mamici din salon erau vizitate de catre doctorii cu care am nascut iar eu

Credeti ca daca este profesor sau ce o mai fi acum ,(ca o fi avansat in grade intre timp) merita sa fii umilita ca om sau sa te duci la el doar fiindca are un nume?Cred ca exista atitia doctori buni la fel de competenti care pun pe primul plan pacienta si pe urma onorariul.Poate o fi el bun dar trebuie sa te duci cu sacul de bani la el sau sa faci un credit ca sa fie multumit! A doua nastere am avut-o cu o doctorita ,foarte buna ,foarte competenta de la alt spital care m-a tratat asa cum trebuie tratat orice pacient,indiferent cat are in buzunar.Ca pana la urma il rasplatesti si in functie de cum te trateaza.Dar ca la noi la nimenea!Ganditi-va ce se intampla daca nu ai bani si dai de un astfel de doctor!
In cel mai fericit caz nu te baga in seama!In cel mai nefericit insa daca considera ca nu sunt
buzunarele grase ,nu se deranjeaza sa vina la spital cand ai termen sau probleme, chiar daca te-a vazut pe toata perioada sarcinii.La mine nu se punea problema de bani, doar ca poate nu am dat de ajuns !Nici nu aveam de unde sa stiu cum merge treaba,ca nu ma interesasem inca.Ma asteptam sa nasc ma tarziu !Am ajuns la spital cu dilatatie f.mare,noroc ca venise si doctorul si am intrat imediat in sala de nasteri ,asa ca nici macar atunci nu am avut timp sa ma interesez.Deci acest doctor m-a tratat cu INDIFERENTA.Daca nu cu altceva...
irinabitza
Postat pe 15 Iunie 2009 22:59
asta nu mai e indiferenta ci nesimmtire,este inuman ceea ce spui tu...eu cand am nascut medicul a venit imediat,m-a cam chinuit el ca nu si-a dat seama ca bebe era prea mare,dar de rusine nu prea mai dadea mai ales ca eu ma duceam peste el nu in legatura cu mine ci cu bebe...sunt medici extraordinari care nu cer bani sau te trateaza cu indiferenta...oricum asistentele le dadeam si tot la fel ma tratau asa ca nu le mai dadeam nimic....tare as vrea sa punem STOP acestor chestii,nu or avea ei salarii mari dar asta e viaat,sunt care traiesc pe salarii mult mai mici sifara spagi,dar ei totusi primesc din toate partile,daca am fi mai intoleranti la aceste treburi eu cred ca ne-ar fi mai bine...sanatate
izab33lla
Postat pe 16 Iunie 2009 16:52
am auzit ca este totusi un bun diagnostician. m-am programat in urma cu doua saptamani pentru luna...........mai 2010. oare cat o costa un papa si o ecografie mamara?
healthy002781
Postat pe 8 Octombrie 2009 19:05
Buna!
Stie careva cat ma va ajunge o consultatie plus ecografie sarcina trim. III la cabinetul dr. Peltecu?
Elena.
alestef
Postat pe 23 Martie 2010 13:34
Salina_SUSESI_Timisoara
Postat pe 24 Martie 2010 08:58
tarot_healthy
Postat pe 19 Mai 2010 13:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
recomandati-mi un Reumatolog foarte bun 36 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 16:05
Dr. Gastro Enterologie Brasov 1 De la: ally29 4 Decembrie 2009 16:50
CAINII- LUP DE PAZA FARA BOTNITA! PERICOL 2 De la: alexia24 24 Septembrie 2009 22:06
CABINET DE BIOREZONANTA - APARAT DE ULTIMA GENERATIE 2 De la: kudika226898 14 Iulie 2010 21:20
Dr. Campean de la Sp. municipal bucuresti 3 De la: tarot 19 Mai 2010 13:00