Setari Cookie-uri

GENE FALSE FRUMOASE

CE PARERE AVETI???
EU SUNT MULTUMITA
Florentina90
Postat pe 1 Noiembrie 2008 00:27
Si eu as vrea sa imi pun....poti da niste detalii???Unde ti le-ai pus...costuri....cat rezista?....eu am gene lungi si destul de dese...dar nu sunt intoarse...motiv pentru care sunt dependenta de rimel....
carmencamelia
Postat pe 26 Noiembrie 2008 10:40
Mi-am facut extensii de gene, costa in jur de 120 lei. Sunt intr-adevar frumoase, se merita sa faci o astfel de investitie pentru o ocazie deosebita. Dezavantajul ar fi ca atunci cand le dai jos cad si o parte din genele tale, asta si in functie de cat tii extensiile. Cu cat le tii mai multe zile cu atat mai multe gene de ale tale vor cadea. Deci, indicat este sa le tii in jur de 2-3 zile dupa care sa te duci la cosmetica si sa le scoata cu o solutie speciala, care mai costa si aceea in jur de 40 lei.
comp
Postat pe 21 Decembrie 2008 12:28
ca tot veni vorba de ochi... stie cineva vreo persoana careaduce lentile de contact din afara;? eu am cilindru si imi doresc mult lentile colorate cu cylindru insa nu se comercializeaza in romania; merci
mihaela_crenguta
Postat pe 30 Decembrie 2008 00:40
buna fetelor referitor la extensii de gene false am realizat si eu o chestie din asta si sincer chiar sunt foarte incantata.la chic salonul unde le-am aplicat am fost intampinata cu multa atentie si fetelemi-au garantata ca nu imi va fi afectata textura genelor naturale.Plus ca efectul este incredibil si dureaza cam 60 de zile dupa care pica singura fara sa afecteze textura celolalte naturale dupa cum am spus si mai sus.eu sunt foarte multumita:)
mihaela_eugenia
Postat pe 29 Octombrie 2009 19:33
Buna andrada 28 imi poti spune si mie unde ti ai pus genele,vreau sa mi pun si eu acum de Craciun,dar am auzit k imi vor cadea si ale mele si d'asta imi era frik dar dak tu zici k n ai avut probleme ,te rog sa mi spui si mie salonul!Multumesc anticipat!
App sunt din Buc:D
bellaaa_healthy
Postat pe 15 Decembrie 2009 16:15
extensiile de gene false mi le-am pus la chic salon in bucuresti .este singurul salon la care am incredere sa merg pentru ca acolo am scapat de celulita, acolo ma tund foarte bine si evident acolo mi-am aplicat extensiile de gene false.este un salon foarte bun cu personal excelent
mihaela_eugenia
Postat pe 21 Februarie 2010 14:02
Stie cineva cum se monteaza genele false din magazine? Adica eu am incercat sa le lipesc si nu am reusit. In plus am lasat tubul adezivului fara capac o ora si s-a uscat. Nu stiu cu ce alt adeviv sa mai incerc.Aveti vreo idee?
oficup
Postat pe 1 Martie 2010 17:42
Din vizitele mele in Germania cunosc extensiile de gene cu Xtreme Lashes. Arata foarte natural si nici nu le simti. Nu degeaba le poarta pana si vedetele la Hollywood. De cateva luni, exista si saloane in Romania care lucreaza cu aceste extensii. Din pacate inca nu si la Timisoara :-(
kudika183330
Postat pe 13 Aprilie 2010 02:10
bun venit in clubul fetelor care isi pun extensii de gene false la chic salon.si eu mi-am pus si sunt super incantata.efectul este cat se poate de natural doar ca sunt mult mai lungi si mai accentuate
maria1980maria
Postat pe 29 Aprilie 2010 17:19
eu personal prefer extensiile e gene din matase de la Luxus Lashes...sunt extrem de usoare si arata atat de natural incat nu-ti dai seama ca sunt extensii...si tin chiar mai bine de o luna, in functie de regenerarea genelor naturale...stiu un salon in Ploiesti care aplica, Hera se numeste...aplicarea e 200 ron si merita fiecare banut...
alexa_ph
Postat pe 6 Iulie 2011 17:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
extensii de par tape on 2 De la: kudika_945227 6 Decembrie 2013 03:31
Produsle Careless pentru ten acneic 1 De la: danielapetre 29 Ianuarie 2012 22:45
sutienul potrivit 29 De la: healthy006174 6 Septembrie 2009 08:21
vopsea par 21 De la: kudika325951 17 Octombrie 2010 15:14
Cartea de vizita a unei femei... 1 De la: Lavini_Unghii_False 18 August 2010 13:27